Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 21 22 »

11 квітня 2009 року в спортивній залі Металургійної академії відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з армспорту серед дорослих та ветеранів.
Фото
Відео
Переглядів: 749 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-04-17 | Коментарі (0)

1- 4 квітня в м.Одеса відбувся чемпіонат України серед юнаків та юніорів 2009! Цього року було зафіксовано рекордну кількість учасників - 346 із 19 областей України. Львівська команда у складі 20 спортсменів показала красиву боротьбу і високий рівень майстерності. Всього львів'яни вибороли 12 медалей - 5 золотих, 2 срібні і 5 бронзових. Чемпіонами України стали: Бокало Володимир, Прокопчук Марія і Гут Мирослава! У загальнокомандному заліку, серед юнаків та дівчат, Львівська область посіла четверте місце.
Вітаємо нашу команду з успішним виступом!
Переглядів: 898 | Додав: Impossible | Дата: 2009-04-12 | Коментарі (1)

Увага! Зміни в календарі. Чемпіонат України 2009 серед дорослих та ветеранів, відбудеться з 30 квітня по 4 травня в місті Одеса!
Переглядів: 733 | Додав: Impossible | Дата: 2009-04-06 | Коментарі (0)

В суботу, 14 березня в актовому залі Тернопільського національного економічного університету, відбувся чемпіонат Тернопільської області серед дорослих. Змагання пройшли на високому рівні, було багато цікавих та важких поєдинків. Цього року у змаганнях прийняло участь понад 60 спортсменів.
Фото
Відео
Результати
Переглядів: 777 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-03-27 | Коментарі (0)

21 березня в розважальному центрі “Picasso club”, за підтримки Львівського обласного осередку всеукраїнської федерації армспорту, відбувся чемпіонат Львівської області. Цьогорічні змагання були сповнені деяким духом новаторства не властивого попереднім чемпіонатам, зі своїми нововведеннями, «фішками» і емоціями в дещо незвичному, в доброму значенні цього слова, спектрі. Але про все по порядку…читати статтю далі
Переможцем абсолютної категорії став Іван Тхоровський! Вітаєм Ваня, так тримати!!!
Відео зі змагань
Фото на Picasa
Переглядів: 841 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-03-25 | Коментарі (2)

22 березня 2009 року відбудеться відкритий чемпіонат м. Києва з армспорту!
Початок зважування о 9-00, початок змагань о 10-00.
Адреса проведення змагань: М. Лук`янівка, вул. Мельникова 4, Спортклуб СК “Сокіл”, ДАХТ “Артем”,
Вхід ліворуч від казино "Ланцелот".
Змагання проводяться "Осередком Української Федерації Армспорту в м. Києві",
Президент ОУФАК О.П. Глазовий.
Тел. для довідок: 8 (095) 28-393-28
Обговорити на форумі
Переглядів: 726 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-03-18 | Коментарі (0)

28 лютого 2009 року в спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природокористування м.Рівне відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з армспорту серед чоловіків та жінок, участь в якому взяли 123 учасника з 18 команд (міста Рівне, Острог, Дубно, Здолбунівського, Демидівського, Млинівського, Рокитнівського районів Рівненської області, Волинської, Житомирської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей. В загальнокомандному підсумку переможцем стала команда Національного університету водного господарства та природокористування м.Рівне, другою була команда з м.Рівне, третє командне місце виборола команда Львівської області.
Результати змагань
Переглядів: 967 | Додав: Impossible | Дата: 2009-03-04 | Коментарі (3)

21 березня в розважальному центрі “Picasso club”, відбудеться чемпіонат Львівської області!
Змагання проводяться на ліву та праву руку, серед чоловіків, в наступних вагових категоріях: 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90 ,+90