Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?

« 1 2 ... 19 20 21 22 »

На сайті armwrestling.lv викладено відеороліки з Чемпіонату Європи 2008
Дивитись відео
Переглядів: 1444 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-07-04 | Коментарі (1)

"Відео архів" обновився! Добавлені фінальні поєдинки на праву та ліву руку з турніру "Сила проти насилля":
Ліва рука
Права рука
Переглядів: 1282 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-07-03 | Коментарі (0)

23-30 червня, у м. Сарпсборг (Норвегія) відбувся 18 Чемпіонат Європи. Збірна України завоювала 14 золотих, 6 срібних та 8 бронзових медалей і посіла загальнокомандне друге місце. ВІТАЄМО нашу збірну з успішним виступом!!!
Фотографії на armpower.net:
День 1
День 2
День 3
День 4
Переглядів: 1293 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-07-02 | Коментарі (0)

Цими вихідними, 21 та 22 червня, в парку культури імені Богдана Хмельницького відбудеться десятий, ювілейний фестиваль пива «Кубок Лева».
Впродовж двох днів гості фестивалю зможуть почути провідних українських та європейських музичних виконавців, а також дегустувати велику кількість європейських сортів пива. Також в програмі фестивалю будуть проходити змагання з армспорту на праву руку. Початок змагань буде приблизно 16:00 - 17:00 год, оскільки все буде залежати від програми фестивалю. Чекаємо всіх, хто має бажання поборотися на руки і випити хорошого пива!
Переглядів: 1710 | Додав: Impossible | Дата: 2008-06-20 | Коментарі (23)

У розділ "Відео архів" добавлені фінальні схватки на ліву та праву руку з турніру "Одеський Бультерєр 2007"
Переглянути
Переглядів: 1297 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-06-13 | Коментарі (0)

На сайті arm-world.com викладено інтерв'ю з провідним спортсменом Львівщини, багато разовим чемпіоном України Едуардом Сердюком:
Частина 1
Частина 2
Частина 3
Переглядів: 1271 | Додав: Impossible | Дата: 2008-06-08 | Коментарі (0)

Оновлено розділ "Відеоархів"! Добавлено абсолютну категорію з Nemiroff World Cup 2007 на ліву руку!
Дивимось тут
Переглядів: 1249 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-06-06 | Коментарі (0)

Добавлено у "Відеоархів" півфінали та фінали з Nemiroff World Cup 2007 на ліву руку.
Переглянути відео

Переглядів: 1190 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-05-26 | Коментарі (0)

У суботу, 24 травня в спорткомлексі Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С. З. Гжицького пройшли змагання з армспорту - відкрита першість ФСТ "Колос". Змагання проводились на праву руку серед юніорів та дорослих. Участь прийняло близько 80 спортсменів. Абсолютним чемпіоном змагань став Тхоровський Іван та здобув кубок. Друге місце зайняв Гавриляк Богдан, а третю сходинку посів Кльонов Олександр. Всі учасники змагань були нагороджені дипломами та медалями. Вітаємо усіх переможців та призерів!
Переглядів: 1645 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-05-25 | Коментарі (0)

В розділі "Відео архів" добавлені фінали на ліву руку з Чемпіонату України 2008. Переглянути відео
Переглядів: 1299 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-05-15 | Коментарі (0)