Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Змагання в Україні та світі

Відкритий чемпіонат Рівненської області 2009
28 лютого 2009 року в спортивному комплексі Національного університету водного господарства та природокористування м.Рівне відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з армспорту серед чоловіків та жінок, участь в якому взяли 123 учасника з 18 команд (міста Рівне, Острог, Дубно, Здолбунівського, Демидівського, Млинівського, Рокитнівського районів Рівненської області, Волинської, Житомирської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей.
Змагання проводились у 7 вагових категоріях серед чоловіків та 3 вагових категоріях серед жінок в боротьбі на ліву та праву руку.
В загальнокомандному підсумку переможцем стала команда Національного університету водного господарства та природокористування м.Рівне, другою була команда з м.Рівне, трете командне місце виборола команда Львівської області.
Переможцями та призерами змагань у вагових категоріях стали:

Жінки:

55 кг (ліва рука)
1 місце – Оскалюк Наталія (Тернопільська обл.)
2 місце – Захарчук Марина (м.Рівне, медколедж)
3 місце – Барсук Ольга (м.Рівне, НУВГП)
4 місце – Байда Людмила (м.Рівне, НУВГП)
5 місце – Ніколайчук Іннна (м.Рівне, НУВГП)

55 кг (права рука)
1 місце – Оскалюк Наталія (Тернопільська обл.)
2 місце – Захарчук Марина (м.Рівне, медколедж)
3 місце – Ніколайчук Іннна (м.Рівне, НУВГП)
4 місце – Барсук Ольга (м.Рівне, НУВГП)
5 місце - Байда Людмила (м.Рівне, НУВГП)

60 кг (ліва рука)
1 місце – Опанасик Віта (м.Рівне)
2 місце – Новак Маргарита (м.Рівне)
3 місце – Ковальчук Юлія (м.Рівне, МЕГУ)

60 кг (права рука)
1 місце – Опанасик Віта (м.Рівне)
2 місце – Новак Маргарита (м.Рівне)
3 місце – Ковальчук Юлія (м.Рівне, МЕГУ)

60+ кг (ліва рука)
1 місце – Поважук Наталія (м.Рівне)
2 місце – Пилипака Світлана (м.Рівне, НУВГП)
3 місце – Ковальчук Надія (м.Рівне, МЕГУ)
4 місце – Боровець Наталія (м.Рівне, НУВГП)

60+ кг (права рука)
1 місце – Поважук Наталія (м.Рівне)
2 місце – Пилипака Світлана (м.Рівне, НУВГП)
3 місце – Ковальчук Надія (м.Рівне, МЕГУ)
4 місце – Боровець Наталія (м.Рівне, НУВГП)

Чоловіки

60 кг (ліва рука)
1 місце – Самойлик Олександр (Рівне, НУВГП)
2 місце – Каленик Олександр (м.Рівне)
3 місце – Катишев Роман (Рівне, НУВГП)
4 місце - Радкевич Віктор (м.Рівне, НУВГП)
5 місце – Мекуш Юрій (м.Львів)
6 місце – Гребень Руслан (м.Рівне, НУВГП)
7 місце – Янчишин Петро (м.Рівне, медколедж)
8 місце – Юрчук Вадим (м.Рівне)
9 місце – Тичин Олександр (м.Луцьк)
10 місце – Плетьонка Андрій (м.Рівне, МЕГУ)
11 місце – Ільницький Володимир (м.Рівне, МЕГУ)
12 місце – Матвійчук Микола (м.Рівне, НУВГП)
13 місце – Сидоров Олег (м.Рівне, МЕГУ)
14 місце – Кондратюк Роман (Млинівський район)
15 місце – Баштовий Євген (м.Рівне, НУВГП)
16 місце – Богайчук Сергій (м.Рівне, НУВГП)

60 кг (права рука)
1 місце – Катишев Роман (Рівне, НУВГП)
2 місце – Радкевич Віктор (м.Рівне, НУВГП)
3 місце – Мекуш Юрій (м.Львів)
4 місце - Богайчук Сергій (м.Рівне, НУВГП)
5 місце – Юрчук Вадим (м.Рівне)
6 місце – Баштовий Євген (м.Рівне, НУВГП)
7 місце – Самойлик Олександр (Рівне, НУВГП)
8 місце – Янчишин Петро (м.Рівне, медколедж)
9 місце – Ільницький Володимир (м.Рівне, МЕГУ)
10 місце – Гребень Руслан (м.Рівне, НУВГП)
11 місце – Каленик Олександр (м.Рівне)
12 місце – Плетьонка Андрій (м.Рівне, МЕГУ)
13 місце – Матвійчук Микола (м.Рівне, НУВГП)
14 місце – Сидоров Олег (м.Рівне, МЕГУ)
15 місце – Кондратюк Роман (Млинівський район)
16 місце – Тичин Олександр (м.Луцьк)

65 кг (ліва рука)
1 місце – Лєснік Назар (м.Рівне, НУВГП)
2 місце – Тарасюк Юрій (м.Рівне, мед коледж)
3 місце – Радчук Андрій (м.Рівне, НУВГП)
4 місце - Кельник Микола (м.Рівне)
5 місце – Шостак Олександр (м.Острог)
6 місце – Розовий Костянтин (м.Хмельницький)
7 місце – Данилюк Володимир (м.Рівне, НУВГП)
8 місце – Кобринчук Сергій (м.Рівне, НУВГП)
9 місце – Джумига Ігор (м.Рівне, НУВГП)
10 місце – Юхимець Андрій (м.Рівне, НУВГП)
11 місце – Кулик Вадим (м.Рівне, НУВГП)
12 місце – Мельник Володимир (м.Дубно)
13 місце – Ціцей Євген (м.Рівне, НУВГП)
14 місце – Петро Анатолій (м.Чернівці)
15 місце – Міклош Євген (м.Рівне, МЕГУ)
16 місце – Приходько Тарас (м.Луцьк)
17 місце – Мак Назар (м.Славута)
18 місце – Віннічук Василь (м.Дубно)
19 місце – Білецький Андрій (м.Рівне, технічний коледж)
20 місце – В’юн Олександр (м.Рівне, НУВГП)

65 кг (права рука)
1 місце – Кельник Микола (м.Рівне)
2 місце – Радчук Андрій (м.Рівне, НУВГП)
3 місце – Лєснік Назар (м.Рівне, НУВГП)
4 місце – Кулик Вадим (м.Рівне, НУВГП)
5 місце – Шостак Олександр (м.Острог)
6 місце – Ціцей Євген (м.Рівне, НУВГП)
7 місце – Кобринчук Сергій (м.Рівне, НУВГП)
8 місце – Міклош Євген (м.Рівне, МЕГУ)
9 місце – Розовий Костянтин (м.Хмельницький)
10 місце – Данилюк Володимир (м.Рівне, НУВГП)
11 місце – Петро Анатолій (м.Чернівці)
12 місце – Юхимець Андрій (м.Рівне, НУВГП)
13 місце – Мак Назар (м.Славута)
14 місце – Тарасюк Юрій (м.Рівне, мед коледж)
15 місце – Приходько Тарас (м.Луцьк)
16 місце – Джумига Ігор (м.Рівне, НУВГП)
17 місце – Білецький Андрій (м.Рівне, технічний коледж)
18 місце – Віннічук Василь (м.Дубно)
19 місце – В’юн Олександр (м.Рівне, НУВГП)
20 місце – Мельник Володимир (м.Дубно)

70 кг (ліва рука)
1 місце – Броцький Іван (м.Луцьк)
2 місце – Коноба Юрій (м Рівне, НУВГП)
3 місце - Оскалюк Олександр (м.Тернопіль)
4 місце – Сорока Микола(м Львів)
5 місце – Герба Ігор (м Луцьк)
6 місце–Літвінчук Олександр (м.Рівне, медколедж)
7 місце – Задорожний Віктор(м. Луцьк)
8 місце–Скрипин Володимир(Здолбунівський р-н)
9 місце – Мельничук Сергій (м.Рівне, НУВГП)
10 місце – Устимчик Василь(м.Рівне, технічний коледж)
11 місце – Печонка Сергій (м. Рівне, НУВГП)
12 місце – Гема Віталій (Млинівський р-н)
13 місце – Осадчий Богдан (м.Рівне, НУВГП)
14 місце – Семенюк Ярослав (м.Рівне, НУВГП)
15 місце – Ярема В’ячеслав (м.Житомир)
16 місце – Гайдук Олег (м.Рівне, медколедж)
17 місце – Малиновський Віталій (м.Рівне, МЕГУ)
18 місце – Харчук Валерій (м.Рівне, технічний коледж)
19 місце – Мекуш Роман (м.Львів)
20 місце – Мялькін В’ячеслав (м.Рівне, НУВГП)
21 місце – Байка Маріус (м.Чернівці)
22 місце – Халуімов Андрій (м.Рівне, технічний коледж)

70 кг (права рука)
1 місце – Оскалюк Олександр (м.Тернопіль)
2 місце – Броцький Іван (м.Луцьк)
3 місце – Герба Ігор (Волинська обл.)
4 місце – Гайдук Олег (м.Рівне, медколедж)
5 місце – Печонка Сергій (м. Рівне, НУВГП)
6 місце–Літвінчук Олександр (м.Рівне, медколедж)
7 місце – Мялькін В’ячеслав (м.Рівне, НУВГП)
8 місце – Гема Віталій (Млинівський р-н)
9 місце – Ярема В’ячеслав (м.Житомир)
10 місце – Семенюк Ярослав (м.Рівне, НУВГП)
11 місце – Коноба Юрій (м Рівне, НУВГП)
12 місце – Мекуш Роман (м.Львів)
13 місце – Скрипин Володимир(Здолбунівський р-н)
14 місце – Малиновський Віталій (м.Рівне, МЕГУ)
15 місце – Сорока Микола(м Львів)
16 місце – Осадчий Богдан (м.Рівне, НУВГП)
17 місце – Мельничук Сергій (м.Рівне, НУВГП)
18 місце – Харчук Валерій (м.Рівне, технічний коледж)
19 місце – Байка Маріус (м.Чернівці)
20 місце – Устимчик Василь(м.Рівне, технічний коледж)
21 місце – Халуімов Андрій (м.Рівне, технічний коледж)
22 місце – Задорожний Віктор(м. Луцьк)

75 кг (ліва рука)
1 місце – Новак Михайло (м.Рівне, технічний коледж)
2 місце – Грабницький Володимир (м.Рівне, МЕГУ)
3 місце – Герасим Петро (м.Рівне)
4 місце – Рубан Михайло (м. Славута)
5 місце – Корба Віталій (м.Житомир)
6 місце - Свинарчук Михайло (м.Рівне, МЕГУ)
7 місце – Матвійчук Вадим (м.Рівне, МЕГУ)
8 місце – Дутко Іван (м.Житомир)
9 місце – Свінтицький Максим (м.Славута)
10 місце – Гузич Андрій (м. Рівне, мед коледж)
11 місце – Кібукевич Богдан (м.Рівне, технічний коледж)

75 кг (права рука)
1 місце – Грабницький Володимир (м.Рівне, МЕГУ)
2 місце – Свинарчук Михайло (м.Рівне, МЕГУ)
3 місце – Рубан Михайло (м. Славута)
4 місце – Новак Михайло (м.Рівне, технічний коледж)
5 місце – Гузич Андрій (м. Рівне, мед коледж)
6 місце - Матвійчук Вадим (м.Рівне, МЕГУ)
7 місце – Кібукевич Богдан (м.Рівне, технічний коледж)
8 місце – Герасим Петро (м.Рівне)
9 місце – Корба Віталій (м.Житомир)
10 місце – Дутко Іван (м.Житомир)
11 місце – Свінтицький Максим (м.Славута)

80 кг (ліва рука)
1 місце – Лук’янчук Іван (м.Рівне, НУВГП)
2 місце – Петро Петро (м.Чернівці)
3 місце – Ящурко Віталій (м.Хмельницький)
4 місце – Плахта Юрій (м.Львів)
5 місце – Бобровник Сергій (м.Славута)
6 місце – Мушировський Сергій (м.Дубно)
7 місце – Тхоровський Іван (м.Львів)
8 місце – Яковишин Сергій (м.Рівне, НУВГП)
9 місце – Чеботарьов Пилип (м.Рівне, НУВГП)
10 місце – Кривальчук Олександр (м.Луцьк)
11 місце – Мичко Роман (м.Рівне, НУВГП)
12 місце – Довгань Богдан (м.Хмельницький)
13 місце – Кривко Сергій (м.Рівне, НУВГП)
14 місце – Ніколайчук Сергій (м.Рівне, НУВГП)
15 місце – Сорока Роман (м.Львів)
16 місце – Кишнев Рустам (м.Рівне, МЕГУ)

80 кг (права рука)
1 місце – Тхоровський Іван (Львівська обл.)
2 місце – Лук’янчук Іван (м.Рівне, НУВГП)
3 місце – Бобровник Сергій (м.Славута)
4 місце – Плахта Юрій (м.Львів)
5 місце – Ящурко Віталій (м.Хмельницький)
6 місце – Довгань Богдан (м.Хмельницький)
7 місце – Кривальчук Олександр (м.Луцьк)
8 місце – Яковишин Сергій (м.Рівне, НУВГП)
9 місце – Сорока Роман (м.Львів)
10 місце – Мушировський Сергій (м.Дубно)
11 місце – Мичко Роман (м.Рівне, НУВГП)
12 місце – Петро Петро (м.Чернівці)
13 місце – Чеботарьов Пилип (м.Рівне, НУВГП)
14 місце – Ніколайчук Сергій (м.Рівне, НУВГП)
15 місце – Шилейко Ян (м.Рівне, НУВГП)
16 місце – Кишнев Рустам (м.Рівне, МЕГУ)
17 місце – Кривко Сергій (м.Рівне, НУВГП)

90 кг (ліва рука)
1 місце – Стасюк Сергій (м.Рівне)
2 місце – Рудницький Роман (м.Львів)
3 місце – Тимощук Олег (м.Львів)
4 місце - Артищук Сергій (м.Рівне, НУВГП)
5 місце – Данюк Геннадій (м.Житомир)
6 місце – Решетовський Андрій (м.Рівне, НУВГП)
7 місце – Андрєєв Олег (м.Хмельницький)
8 місце – Мамончук Роман (м.Рівне)
9 місце – Красильніков Володимир (м.Хмельницький)
10 місце – Шеремет Ярослав (Рокитнівський р-н)
11 місце – Москаленко Андрій (м.Хмельницький)
12 місце – Душко Олександр (м.Житомир)
13 місце – Провоторов Сергій (м.Рівне, НУВГП)
14 місце – Охман Микола (Здолбунівський р-н)
15 місце – Гема Юрій (Млинівський р-н)
16 місце – Яремчук Сергій (м.Рівне, МЕГУ)

90 кг (права рука)
1 місце – Стасюк Сергій (м.Рівне)
2 місце – Артищук Сергій (м.Рівне, НУВГП)
3 місце – Тимощук Олег (м.Львів)
4 місце - Рудницький Роман (м.Львів)
5 місце – Москаленко Андрій (м.Хмельницький)
6 місце – Данюк Геннадій (м.Житомир)
7 місце – Красильніков Володимир (м.Хмельницький)
8 місце – Андрєєв Олег (м.Хмельницький)
9 місце – Охман Микола (Здолбунівський р-н)
10 місце – Решетовський Андрій (м.Рівне, НУВГП)
11 місце – Мамончук Роман (м.Рівне)
12 місце – Душко Олександр (м.Житомир)
13 місце – Провоторов Сергій (м.Рівне, НУВГП)
14 місце – Гема Юрій (Млинівський р-н)
15 місце – Шеремет Ярослав (Рокитнівський р-н)
16 місце – Яремчук Сергій (м.Рівне, МЕГУ)

90+ кг (ліва рука)
1 місце – Арцаба Сергій (м.Рівне, НУВГП)
2 місце – Світлицький Олександр (м.Луцьк)
3 місце – Бондарець Олексій (м.Житомир)
4 місце – Заєць Рудік (м.Чернівці)
5 місце – Чечелюк Олександр (Демидівський р-н)
6 місце – Джумига Сергій (м.Рівне, НУВГП)
7 місце – Запатрин Павло (м.Житомир)
8 місце – Батожний Владислав (м.Славута)
9 місце – Мелікян Гадік (м.Хмельницький)

90+ кг (права рука)
1 місце – Світлицький Олександр (м.Луцьк)
2 місце – Заєць Рудік (м.Чернівці)
3 місце – Бондарець Олексій (м.Житомир)
4 місце – Мелікян Гадік (м.Хмельницький)
5 місце – Арцаба Сергій (м.Рівне, НУВГП)
6 місце – Джумига Сергій (м.Рівне, НУВГП)
7 місце – Чечелюк Олександр (Демидівський р-н)
8 місце – Батожний Владислав (м.Славута)
9 місце – Запатрин Павло (м.Житомир)

Головний суддя змагань:
суддя Міжнародної категорії – О. Комаревич (м.Рівне)

Головний секретар змагань:
суддя ІІ категорії – Р.Чекун (м.Рівне)

Судді:
суддя Національної категорії – Б. Іваницький (м.Львів)
суддя національної категорії – Г. Данюк (м.Житомир)
суддя І категорії – Р. Паламарчук (м.Рівне)
суддя І категорії – О.Чикалюк (м.Рівне)
суддя ІІ категорії – С.Ващук (м.Рівне)

Категорія: Змагання в Україні та світі | Добавив: Impossible (2009-03-04)
Переглядів: 1534 | Рейтинг: 4.5/2 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017