Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 ... 21 22 »
Увага! Спортсмени Львівської області, які хочуть взяти участь у турнірі пам'яті ЗТУ Анатолія Пушкара серед юнаків та юніорів, просимо до 1 травня пройти медичне обстеження в обласному лікарсько-фізкультурному диспансері вул. Коновальця, 47 (хто вже проходив у 2012 році, тому не потрібно) та надіслати свої дані (ПІП, рік народження, вагова категорія) на електронну пошту lviv.lions@gmail.com або по телефону 063 52 65 099 (Ігор).
Переглядів: 1209 | Додав: Impossible | Дата: 2012-04-24 | Коментарі (1)

6 травня 2012 року в м. Кременець Тернопільської області, в приміщенні Будинку Культури відбудеться відкритий Всеукраїнський турнір пам'яті ЗТУ Анатолія Пушкара серед юнаків та юніорів!
Змагання проводяться на ліву та праву руку в наступних вагових категоріях:
1) серед юнаків - 50, 55, 60, 65, 70, 80, +80 кг.
2) серед дівчат - 55, +55 кг.
3) серед юніорів - 55, 60, 65, 70, 75, 80,90,+90 кг.
4) серед юніорок - 55, +55 кг.
Програма змагань:
Початок змагань о 11.00 год.
Зважування з 7.00 до 10.00 год.
При зважуван ... Читати далі »
Переглядів: 1232 | Додав: Impossible | Дата: 2012-04-24 | Коментарі (0)

Переглядів: 1082 | Додав: Impossible | Дата: 2012-04-13 | Коментарі (0)

Переглядів: 1089 | Додав: Impossible | Дата: 2012-04-13 | Коментарі (0)

З 6 по 8 квітня в м.Харків відбувся 19-й чемпіонат України серед чоловіків та жінок. Цього року у змаганнях взяло участь  246 спортсменів із 23-х областей країни. Команда Львівської області була представлена 15-ма спортсменами і виборола 4 золотих, 4 срібних та 1 бронзову медаль! Переможцями та призерами чемпіонату України стали: Іваницький Назарій (ліва рука - 1 місце, права рука - 2 місце), Гринчишин Леся (ліва рука - 2 місце, права рука - 1 місце), Гранатова Анна (ліва рука - 1 місце, права рука - 2 місце), Іваницький Ігор (права рука - 1 місце), Рудницький Роман (ліва рука - 2 місце), Пилипів Сергій (ліва рука - 3 місце). У загальнокомандному заліку спортсмени Львівської області вибороли 5 місце. Вітаємо нашу команду з успішним виступом!
Переглядів: 1151 | Додав: Impossible | Дата: 2012-04-11 | Коментарі (0)

Фінальні поєдинки

В середу, 21 березня в актовому залі Львівського професійного ліцею дизайну та будівництва, відбувся чемпіонат Львівської області серед навчальних закладів профтехосвіти! Змагання пройшли на високому рівні, було багато цікавих та інтригуючих поєдинків. З кожним роком рівень та кількість любителів армрестлінгу зростає. Цього року у змаганнях прийняло участь 110 спортсменів з 12-ти навчальних закладів Львівщини. Перше командне місце зайняло ЛВПУ дизайну та будівництва, на другу сходинку піднялися учні ЛВПУ №20 і на третьому місці ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму.
Результати змагань
Переглядів: 1108 | Додав: Impossible | Дата: 2012-03-23 | Коментарі (0)

Переглядів: 1034 | Додав: Impossible | Дата: 2012-03-22 | Коментарі (0)

Переглядів: 988 | Додав: Impossible | Дата: 2012-03-20 | Коментарі (1)

14-16 березня в м.Одесі відбувся чемпіонат України серед юнаків та юніорів. У цьогорічних змаганнях взяло участь близько 500 спортсменів із 17-ти областей країни. Команда Львівської області була представлена 16-ма спортсменами і виборола 6 золотих, 1 срібну та 5 бронзових медалей! Переможцями та призерами чемпіонату України стали: Гранатова Анна (ліва рука - 1 місце, права рука - 1 місце), Білань Марія (ліва рука - 1 місце, права рука - 1 місце), Ільницький Олександр (ліва рука - 1 місце, права рука - 2 місце), Корань Руслан (права рука - 1 місце), Яцик Олексій (ліва рука - 3 місце, права рука - 3 місце), Гайдучок Віталій (ліва рука - 3 місце), Бурко Микола (права рука - 3 місце), Батожний Владислав (права рука - 3 місце). Вітаємо нашу команду з успішним виступом і бажаємо спортсменам наснаги до тренувань та нових досягнень у спорті!
Фото зі змагань
Переглядів: 1292 | Додав: Impossible | Дата: 2012-03-19 | Коментарі (0)

11 березня в актовому залі Львівського ліцею дизайну та будівництва, відбувся чемпіонат Львівської області 2011 серед дорослих! Змагання пройшли на високому рівні, було багато цікавих та інтригуючих поєдинків. Цього року у змаганнях прийняло участь близько 70 спортсменів! У загальнокомандному заліку перше місце виборов СК "Львівскі Леви", друге місце посіла команда СК "Кобра" Львівська політехніка, а третіми стали спортсмени з Товариства "Освіта".