Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Львівські змагання

Чемпіонат Львівської області 2012

  Чоловіки 60 кг, ліва рука
1  Пилипів Сергій  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
2  Буцко Анатолій   смт Воловець
3  Фурда Михайло  АК"ЛьвівськіЛеви"
4  Демків Андрій  Товариство"Освіта"
5  Бондарчук Віталій   ЛНУ ім.Франка
Чоловіки 65 кг, ліва рука
1  Павлюк Василь  СК"Чемпіон"м.Радехів
2  Ряшко Олександр  АК"ЛьвівськіЛеви"
3  Тишківський Петро  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
Чоловіки 70 кг, ліва рука
1  Хащевський Павло  АК"ЛьвівськіЛеви"
2  Дідух Павло  Товариство"Освіта"
3  Галяткін Олександр   ЛНУ ім.Франка
4  Кравець Віктор  м.Червоноград
5  Нікільчук Степан  АК"ЛьвівськіЛеви"
6  Павлюк Василь  СК"Чемпіон"м.Радехів
7  Кушнір Роман  м.Стрий
8  Ряшко Олександр  АК"ЛьвівськіЛеви"
9  Савицький Назар   ЛНУ ім.Франка
10  Семенишин Назар  ЛісотехнічнийУніверситет
11  Диндин Тарас  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
Чоловіки 75 кг, ліва рука
1  Врещ Володимир  АК"ЛьвівськіЛеви"
2  Балацький Святослав  АК"ЛьвівськіЛеви"
3  Лісний Роман  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
4  Павицький Віталій  Товариство"Освіта"
5  Кихта Роман  Товариство"Освіта"
6  Гайдучок Роман  АК"ЛьвівськіЛеви"
7  Дубик Іван  Товариство"Освіта"
8  Маланчук Ярослав  м.Стрий
9  Балюрко Олександр   ЛНУ ім.Франка
10  Тіцький Іван  Товариство"Освіта"
11  Мільяр Богдан   ЛНУ ім.Франка
Чоловіки 80 кг, ліва рука
1  Наумець Володимир  АК"ЛьвівськіЛеви"
2  Плахта Юрій  Товариство"Освіта"
3  Красільніков Максим  Товариство"Освіта"
4  Сорока Микола   Медичний Університет
5  Маланчук Роман  м.Стрий
6  Духанін Денис  АК"ЛьвівськіЛеви"
7  Пастух Степан   ЛНУ ім.Франка
8  Тарабащук Максим  Товариство"Освіта"
9  Кузнєцов Павло  Товариство"Освіта"
10  Гнатишин Юрій  м.Стрий
Чоловіки 90 кг, ліва рука
1  Трунов Іван  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
2  Тимощук Олег  АК"ЛьвівськіЛеви"
3  Моногаров Роман  АК"ЛьвівськіЛеви"
4  Козлович Дмитро   ЛКА
5  Сингалевич Василь  АК"ЛьвівськіЛеви"
6  Філяк Андрій  Товариство"Освіта"
7  Козмович Тарас  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
8  Калушний Тарас  АК"ЛьвівськіЛеви"
Чоловіки 90+ кг, ліва рука
1  Рудницький Роман  АК"ЛьвівськіЛеви"
2  Дмитрів Андрій  СК"Чемпіон"м.Радехів
3  Остапів Роман   м. Дашава
4  Гавриляк Богдан  Товариство"Колос"
5  Мединський Ігор  Товариство"Освіта"
6  Янко Руслан  м.Стрий
7  Яворський Володимир  СК"Чемпіон"м.Радехів
8  Годованюк Євген  АК"ЛьвівськіЛеви"
9  Козмович Еміль  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
Чоловіки 60 кг, права рука
1  Пилипів Сергій  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
2  Буцко Анатолій   смт Воловець
3  Фурда Михайло  АК"ЛьвівськіЛеви"
4  Демків Андрій  Товариство"Освіта"
5  Бондарчук Віталій   ЛНУ ім.Франка
Чоловіки 65 кг, права рука
1  Павлюк Василь  СК"Чемпіон"м.Радехів
2  Ряшко Олександр  АК"ЛьвівськіЛеви"
3  Тишківський Петро  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
4  Мекуш Юрій   Медичний Університет
Чоловіки 70 кг, права рука
1  Павлюк Василь  СК"Чемпіон"м.Радехів
2  Хащевський Павло  АК"ЛьвівськіЛеви"
3  Кравець Віктор  м.Червоноград
4  Галяткін Олександр   ЛНУ ім.Франка
5  Диндин Тарас  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
6  Савицький Назар   ЛНУ ім.Франка
7  Ряшко Олександр  АК"ЛьвівськіЛеви"
8  Кушнір Роман  м.Стрий
9  Семенишин Назар  ЛісотехнічнийУніверситет
Чоловіки 75 кг, права рука
1  Балацький Святослав  АК"ЛьвівськіЛеви"
2  Лісний Роман  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
3  Гайдучок Роман  АК"ЛьвівськіЛеви"
4  Павицький Віталій  Товариство"Освіта"
5  Кихта Роман  Товариство"Освіта"
6  Мільяр Богдан   ЛНУ ім.Франка
7  Балюрко Олександр   ЛНУ ім.Франка
8  Маланчук Ярослав  м.Стрий
9  Тіцький Іван  Товариство"Освіта"
10  Дубик Іван  Товариство"Освіта"
Чоловіки 80 кг, права рука
1  Наумець Володимир  АК"ЛьвівськіЛеви"
2  Плахта Юрій  Товариство"Освіта"
3  Красільніков Максим  Товариство"Освіта"
4  Маланчук Роман  м.Стрий
5  Духанін Денис  АК"ЛьвівськіЛеви"
6  Гнатишин Юрій  м.Стрий
7  Сорока Микола   Медичний Університет
8  Пастух Степан   ЛНУ ім.Франка
9  Тарабащук Максим  Товариство"Освіта"
10  Кузнєцов Павло  Товариство"Освіта"
Чоловіки 90 кг, права рука
1  Тимощук Олег  АК"ЛьвівськіЛеви"
2  Трунов Іван  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
3  Моногаров Роман  АК"ЛьвівськіЛеви"
4  Козмович Тарас  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
5  Козлович Дмитро   ЛКА
6  Сингалевич Василь  АК"ЛьвівськіЛеви"
7  Сідляр Степан  ЛісотехнічнийУніверситет
8  Філяк Андрій  Товариство"Освіта"
9  Калушний Тарас  АК"ЛьвівськіЛеви"
Чоловіки 90+ кг, права рука
1  Дмитрів Андрій  СК"Чемпіон"м.Радехів
2  Янко Руслан  м.Стрий
3  Рудницький Роман  АК"ЛьвівськіЛеви"
4  Лехман Богдан   смт Воловець
5  Остапів Роман   м. Дашава
6  Козмович Еміль  АК"Кобра"-ЛьвівськаПолітехніка
7  Гавриляк Богдан  Товариство"Колос"
8  Мединський Ігор  Товариство"Освіта"
9  Годованюк Євген  АК"ЛьвівськіЛеви"
10  Яворський Володимир  СК"Чемпіон"м.Радехів
11  Сорока Роман   Медичний Університет
Категорія: Львівські змагання | Добавив: Judge_arm (2012-03-18)
Переглядів: 996 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
1  
цього року визначались командні місця??

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017