Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Практична сторона » Спортивне харчування » Вітаміни (вибираємо вітаміни для треніровок)
Вітаміни
Judge_armДата: Середа, 2008-04-16, 12:19 PM | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline

Вітаміни - це органічні речовини, необхідні для життя, для нормального функціонування нашого організму і, за декількома виключеннями, не можуть створюватися або синтезуватися нашим організмом, вони необхідні для нашого зростання, життєздатності і загального самопочуття.

Вітамін A - зір, шкіра, кістки зуби і ясна (морква, шпинат, печінка, масло).
Вітамін B1 - обмін речовин, енергія робота м’язів (печінка, продукти грубого помелу, картопля, бобові).
Вітамін B2 - зір, енергія, шкіра, повний обмін речовин(молочні продукти, яйця, м’ясо, риба, бобові).
Ніацинамід - енергія, нервова система, зниження рівня цукру у крові (м’ясо, горіхи, зернові, дріжджі, гриби).
Вітамін B6 - нервова система, вироблення білків та червоних кров’яних тілець, робота м’язів (свинина, печінка, птиця, риба, кукурудза).
Вітамін B12 - синтез червоних кров’яних тілець, нервова система, правильний ріст дітей (риба, кукурудза, банани, печінка, яйця).
Вітамін C - імунна система, кістки, розщеплення холестерину у печінці (перець, цитрусові, листові овочі).
Вітамін D - регулювання кальцію та фосфору, кістки та зуби, імунна система (риба, печінка, яєчний жовток, авокадо).
Вітамін E - захист клітин і тканин від пошкоджень, затримка (уповільнення) старіння (рослинна олія, риба, яйця, продукти із зерна грубого помелу).
Вітамін H (Біотин) - обмін речовин, ріст і структура волосся (печінка, яєчний жовток, соєві боби, морква).
Вітамін К1 - згортання крові, запобігання появі синців (Зелені овочі, капуста, м’ясо, молочні продукти, продукти із зерна грубого помелу).
Фолієва кислота - оновлення клітин, нервова система, покращення травлення (листові овочі, горох та бобові, горіхи, продукти із зерна грубого помелу, яйця).
Пантотенова кислота - обмін речовин, відтворення тканин (риба, м’ясо, яйця, молоко, бобові).

При інтенсивному тренуванні та великих нагрузках, кожному спортсмену потрібно вживати вітаміни, особливо в такі періоди року, як осінь і весна. Тому постає питання, які вітаміни кращі? Ціна/Якість? Чи взагалі відчуває хтось ефект від прийому?


 
RudikДата: Четвер, 2008-04-17, 10:06 PM | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
При інтенсивному тренуванні та великих нагрузках, кожному спортсмену потрібно вживати вітаміни, особливо в такі періоди року, як осінь і весна. Тому постає питання, які вітаміни кращі? Ціна/Якість? Чи взагалі відчуває хтось ефект від прийому?

ANIMAL PAK-СИЛА!!!!

 
Judge_armДата: П`ятниця, 2008-04-18, 12:11 PM | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline

Та ним наїстись можна за 1 раз)))!
Rudik, ну ти відчуваєш ефект від них?
Я купляв Дуовіт, коли грошей небуло багато або Супрадін (він дорожчий).


 
RudikДата: Субота, 2008-04-19, 3:58 PM | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я гадаю,що і від дуовіта(KRKA)теж не одразу буде відчутно ефект! Анімал пак дуже тяжко у себе закинути та у нього є дуже багато мінусів. Супрадин-супер(водорозчинний)!!!!!
 
Judge_armДата: Понеділок, 2008-04-21, 10:15 AM | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
Animal pack це більше ніж вітаміни, туда ше входять амінокислоти і багато корисних речовин. Він реально відчувається коли в тебе був тяжкий день і потрібно йти на треніровку....

 
goshaДата: Понеділок, 2008-04-21, 4:21 PM | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Я купив собі енімал пак, нічого особливо,не відчуваю
 
ROMAДата: Субота, 2008-05-17, 7:35 PM | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Rudik, ну ти відчуваєш ефект від них?
Я купляв Дуовіт, коли грошей небуло багато або Супрадін (він дорожчий).

Додано (2008-05-17, 7:35 Pm)
---------------------------------------------
Rudik, ну ти відчуваєш ефект від них?
Я купляв Дуовіт, коли грошей небуло багато або Супрадін (він дорожчий).
А я купив собі протеїн за 200грв-ефект супер!!!!!

 
Judge_armДата: Четвер, 2008-05-22, 12:13 PM | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
ROMA,
протеїн суто на масу дає...


 
Pasha-armДата: Середа, 2009-02-04, 9:05 PM | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
ROMA, Я колись,коли тільки починав ходити в зал(спочатку був бодібілдінг),то купив протеїнюМене вапшє не перло!!!!!!! biggrin biggrin biggrin

Додано (2009-02-04, 9:05 Pm)
---------------------------------------------
A ot probyvav kreatin,klasna shtyka!!!Ale ne spodobalosya te,sho prushchi vuskakyytal!!!!!

 
smdshrekДата: Середа, 2009-02-04, 11:52 PM | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 42
Репутація: -1
Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Паша я казав нафтою тре мазати)))


Пушкар Андрій (ЛЬВІВ)
 
Pasha-armДата: Четвер, 2009-02-05, 10:11 AM | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
smdshrek, Та я вже з наступного тижня почну biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
smdshrekДата: Четвер, 2009-02-05, 6:10 PM | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 42
Репутація: -1
Статус: Offline
але то тре свіжу. одрвазу як тіки з землі вийде так одразу на себе, ти думаєш Циплєнков і всі москалі з чого таку силу дістали, то ніякі не стероїди!!!

Пушкар Андрій (ЛЬВІВ)
 
Pasha-armДата: Четвер, 2009-02-05, 8:35 PM | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Нафта - це чистий продукт smile smile smile
А де можна зі свердловини діставати??????? meowth meowth meowth meowth meowth moil moil moil
 
Форум » Практична сторона » Спортивне харчування » Вітаміни (вибираємо вітаміни для треніровок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

    Головна   Реєстрація   Вхід  
Форма входу


Lviv Lions © 2024