Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Judge_arm  
Форум » НОВИНИ » Новини армрестлінгу » Відео тренувань кращих українських рукоборців
Відео тренувань кращих українських рукоборців
kashtan7591Дата: Неділя, 2010-12-05, 8:09 PM | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
http://www.youtube.com/watch?v=dWpiJdIlzRg&feature=player_embedded

Ларратт тренує крюк,чи гак, за 2 місяці він додав в гантелі 7,3 кг, а у власній вазі 3,3 кг.
В мене є відео, де тренується Пушкарь, бере штангу в 130 кг на біцепс 8 разів. І це було 5 років тому, якщо не 7, за цей час він значно додав в силі.
Ципленков не скаже скільки він бере на біцепс, втім досвідчені люди що його бачили, стверждують що його максимум - 150 160 кг.
Олексій Акімов - на статику бере 210 кг однією рукою під кутом градусів 25.
http://www.youtube.com/watch?v=3LdAOMjrqcM
Відомо, що Воєвода брав 237 кг на статику, втім це відео власники не поспішають розміщувати в інтернеті.
Білоруський армрестлер Кіріленко стверждує, що піднімає гантелю в 80-90 кг із лавки Скотта із рівня паралельного підлозі.

Промовідео про Брзенка, Ларратта, Ципленкова, Воєводу, тощо фанати викладають, чому наші в тіні, хоча перемог не менше?

Знаю, Сергій Токарев утримує гантель в 85 кг правою рукою 15 секунд.
Пушкарь давно піднімав на біцепс гантель із товстою ручкою вагою 86 кг 4 рази.
Рустам Бабаєв піднімає на біцепс правю 110 кг.

Чому немає всіх цих відео із тренуваннями наших кращих рукоборців в інтернеті?

Або могли б вони спілкуватися зі своїми фанатами на якомусь форумі, раніше це був форум Мазуренка, але за останні 5 років він скис
Наприклад взяти Пушкаря, він так додав у силі, неодмінно було б усім цікаво поглянути на його тренування та ваги з якими він тренується.
Отже, принаймні хто особистий знаний із Пушкарем - зняти на відео його тренування, та викласти в інтернет?

Наших героїв повинні знати!

 
Judge_armДата: Середа, 2010-12-08, 3:05 PM | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (kashtan7591)
Промовідео про Брзенка, Ларратта, Ципленкова, Воєводу, тощо фанати викладають, чому наші в тіні, хоча перемог не менше?

тому що це потрібно комусь зняти, змонтувати і викласти.. в них є люди які їх піарять, тому і викладують.. по великому значенні ці цифри в кг нікому нічого некажуть бо це відносно.. як робити, в якому куті, чи на лавці чи без.. від того вага яку бере спортсмен буде значно коливатися і саме основне що коли ти показуєш хороші результати на залізі це не означає що ти будеш показувати хороші результати в боротьбі.. А Ларрат взагалі якось непонятно це робить і непонятно на що воно йому дає.. некажучи вже про Акімова))


 
BZRДата: Вівторок, 2010-12-14, 2:16 AM | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Judge_arm)
ці цифри в кг нікому нічого некажуть бо це відносно.. як робити, в якому куті, чи на лавці чи без.. від того вага яку бере спортсмен буде значно коливатися і саме основне що коли ти показуєш хороші результати на залізі це не означає що ти будеш показувати хороші результати в боротьбі..

+ 1 000 000! зі школи пам ятаю щось про "проекцию рычага", "точку приложения силы", "вектор силы" і таке інше. мабуть, треба було меньше спать на уроках - зараз би краще "крючив")))

Quote (Judge_arm)
А Ларрат взагалі якось непонятно це робить і непонятно на що воно йому дає.. некажучи вже про Акімова))

Так як Ларрат піднімае вагу - так можна бороти. у кого антропометрія схожа, той, думаю, буде згодний.. Акімов, певно, якийсь різновид телепатії тренуе. хоча, те що йому руку не відірвало до самої протилежної сідниці, це само по собі є досягненням

Додано (2010-12-14, 2:16 Am)
---------------------------------------------

Quote (kashtan7591)
Чому немає всіх цих відео із тренуваннями наших кращих рукоборців в інтернеті?
Або могли б вони спілкуватися зі своїми фанатами на якомусь форумі, раніше це був форум Мазуренка, але за останні 5 років він скис

каждый вид спорта привлекает людей со сходным психологическим профилем. когда находишься "в спорте" лет 10-15, то это становится очевидным. хотя есть и исключения...
"армеры" не любят оглашать особенности своих тренировок, как и боксёры или борцы. тк зная особенности и направления подготовки, можно спрогнозировать сильные и слабые стороны спортсмена. подобрать к нему "ключи"...
я хоть и не "чистый" армрестлер, но порой ловлю себя на желании завести дома стол и гантель с толстой ручкой, когда очередной "одарённый и перспективный" молокосос начинает вызыривать "мои" упражнения)))))))))
так что, по поводу тренировок никто особо не расписывался никогда и не на каких форумах, и, к большущему сожалению, думаю, в ближайшее время не начёт....

 
kashtan7591Дата: Четвер, 2010-12-16, 6:47 PM | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Judge_arm)
тому що це потрібно комусь зняти, змонтувати і викласти.

Так що мені їхати в Тернопіль до Пушкаря, знімати його тренування на відео? Якщо він буде не проти, то я так і зроблю, хоча мені це не близький світ. smile
Але невже немає нікого в самому Тернопілі зняти процес тренування чемпіона світу?
 
Judge_armДата: Четвер, 2010-12-23, 11:17 AM | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (kashtan7591)
Так що мені їхати в Тернопіль до Пушкаря, знімати його тренування на відео? Якщо він буде не проти, то я так і зроблю, хоча мені це не близький світ.
Але невже немає нікого в самому Тернопілі зняти процес тренування чемпіона світу?

Говорив з Андрієм недавно, він казав що непроти.. і може постарається ближчим часом щось викласти в інтернет..


 
kashtan7591Дата: Середа, 2011-01-12, 10:41 PM | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Також нещодавно розмовляв із Андрієм, не проти, поки що заплановано на кінець місяця. Планую приїхати, і окрім матеріалу для ролика взяти ціле інтерв'ю.
 
Форум » НОВИНИ » Новини армрестлінгу » Відео тренувань кращих українських рукоборців
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

    Головна   Реєстрація   Вхід  
Форма входу


Lviv Lions © 2024