Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » 2012 » Квітень » 11

З 6 по 8 квітня в м.Харків відбувся 19-й чемпіонат України серед чоловіків та жінок. Цього року у змаганнях взяло участь  246 спортсменів із 23-х областей країни. Команда Львівської області була представлена 15-ма спортсменами і виборола 4 золотих, 4 срібних та 1 бронзову медаль! Переможцями та призерами чемпіонату України стали: Іваницький Назарій (ліва рука - 1 місце, права рука - 2 місце), Гринчишин Леся (ліва рука - 2 місце, права рука - 1 місце), Гранатова Анна (ліва рука - 1 місце, права рука - 2 місце), Іваницький Ігор (права рука - 1 місце), Рудницький Роман (ліва рука - 2 місце), Пилипів Сергій (ліва рука - 3 місце). У загальнокомандному заліку спортсмени Львівської області вибороли 5 місце. Вітаємо нашу команду з успішним виступом!
Переглядів: 1149 | Додав: Impossible | Дата: 2012-04-11 | Коментарі (0)