Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Judge_arm  
Форум » НОВИНИ » Новини армрестлінгу » Чемпіонат Львівської області 2009!
Чемпіонат Львівської області 2009!
ImpossibleДата: Неділя, 2009-03-22, 4:10 PM | Повідомлення # 31
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Трансляція буде по 12 каналу:
Вівторок (24.03.09) - 21.45 год.
Субота (28.03.09) - 19.35 год.
Неділя (29.03.09 - 9.30 год.


ТІЛЬКИ НЕ ВПЕВНЕНИЙ В СОБІ НАДІЄТЬСЯ НА УСПІХ!!!
 
uniqueOFFДата: Неділя, 2009-03-22, 5:28 PM | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
а 90? Як на мене найцікавіша категорія...

Додано (2009-03-22, 5:28 Pm)
---------------------------------------------
Impossible, дякую

Повідомлення відредагував uniqueOFF - Неділя, 2009-03-22, 5:29 PM
 
MeierLingДата: Неділя, 2009-03-22, 6:47 PM | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
75 була спавді найцікавіша, багато рпетендетнів на перші місця, але дійсно переміг найсильніший! Вова молоток!
 
Pasha-armДата: Неділя, 2009-03-22, 6:59 PM | Повідомлення # 34
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
75кг дійсно цікава була,а ще мені сподобалась і 90кг.Тимощук і Рудницький показали гарну боротьбу!!!!!!
А по 12каналі буде повна трансляція чи сюжет у репортажі????
 
ihor37Дата: Неділя, 2009-03-22, 9:51 PM | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт,усім дякую за змагання,вони дійсно були цікаві ! Розкажіть будьласка про змагання Кубок «Мі 100» ... і що означає ця назва ?
 
smdshrekДата: Понеділок, 2009-03-23, 2:02 AM | Повідомлення # 36
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 42
Репутація: -1
Статус: Offline
Кубок МІ100 відбуваються у клубі МІ100 кожного року, туди зїхжджаються спортсмени зі всієї України і боряться між собою, категорії так як на Немірові!!! Грошові призи і є на шо глянути!!!!!

Пушкар Андрій (ЛЬВІВ)
 
Judge_armДата: Понеділок, 2009-03-23, 9:50 AM | Повідомлення # 37
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
на 12 каналі думаю буде репортаж... Кубок Мі100 називається так, тому що проводиться в розважальному центрі Мі100!

 
veteranДата: Вівторок, 2009-03-24, 12:54 PM | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Область пройшла класно, вона не тільки показала "ху із ху" але і показала над чим ще треба працювати, що підганяти, так дійсно 75 і 90 були найцікавішими категоріями, ну і звичайно абсолютка (Ваня просто звірюка......люта звірюка biggrin реально Ванька вже вийшов мінімум на чемпіонський рівень України, просто молодца) проте такі категорії як 80 (особливо), 85 та і інші де був виражений лідер або просто було мало учасників, були мягко кажучи не дуже цікавими......наприклад в 85(5 чоловік) була тільки там пара Чикалюк(тобто я)-Дудич Богдан де були дійсно цікаві схватки(це моя субєктивна думка), де був результат непередбачуваний, все решта в цій категорії навіть не знаю як назвати, хоча в принципі 85 завжди була повнолюдна категорія, (не можу пояснити чому так сталось), категорії де виступали Іваницькі Назар та Ігор були передбачувані, що було в Ігора більш менш цікаве в категорії то це сутичка між ним і Кріпчаком Віталієм, хоча вся інтрига зникла після боротьби на ліву руку,.....незважаючи на такі як я вважаю мінуси цих змагань(повна відсутність конкуренції в цих категоріях, хіба що за 2 і 3 місця) плюсів було набагато більше, наприкла в категорії 90 Рудницький Роман - Тимощук Олег ( як на праву так і на ліву руку) поєдинки дійсно були напруженими, непередбачуваними і несли інтригу до команди судді Стоп, це дійсно варто було побачити.......ну і накінець почали прїжджати наші райони( не тільки Жовква, Андріану Симулику і іншим респект) але і Радехів, Миколаїв та інші, тішить що армспорт у Львівській області виходить на якісно новий рівень, багато перспективної молоді, та і ті що вже давно займаються і виступають, захищаючи честь не тільки своїх клубів і організацій але і Львівської області на різного роду змаганнях, показали високий клас.....
ну і як то кажуть П.С. Я почав тренуватись, будемо готуватись( до України навряд чи вийде, а от до кубка можна буде подумати) Всього найкращого, вболіваймо за армспорт......завжди ваш biggrin
 
Judge_armДата: Вівторок, 2009-03-24, 2:28 PM | Повідомлення # 39
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
Ну ти Чіка звір! ти виявляється письменник)) Доречі тебе тоже вітаю з перемогою... давно ти вже в нього невигравав..! Дякуєм за такий огляд змагань)))

 
RudikДата: Вівторок, 2009-03-24, 9:37 PM | Повідомлення # 40
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже гарно,де списав? biggrin
 
veteranДата: Середа, 2009-03-25, 9:58 AM | Повідомлення # 41
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
та взагалі то ніде не списував..........просто на роботі сидів маявся, не було що робити biggrin думаю дай но я накалякаю щось гарне, і тут думка поперла biggrin biggrin biggrin впринципі вийшло непогано..........буду тепер постійно щось дописувати.....та і доречі Назік коли будуть фото і відео матеріали а то я кожен день по кілька раз захожу в надії подивитись на себе гарного і не тільки biggrin
 
Pasha-armДата: Середа, 2009-03-25, 11:58 AM | Повідомлення # 42
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
veteran, У нас зявився новий письменник biggrin biggrin biggrin
 
Judge_armДата: Середа, 2009-03-25, 12:56 PM | Повідомлення # 43
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
нет сцукі вирубили... сьогодні вірняк закину!))

 
Pasha-armДата: Середа, 2009-03-25, 7:41 PM | Повідомлення # 44
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
з нетерпінням чекаєм!!!!!!
 
veteranДата: Четвер, 2009-03-26, 10:19 AM | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Та ладно тобі письменник biggrin коли сидиш на роботі маєшся фігньою, ще не таке можна написати, це мене так на хвилин 15 поперло, а ти уяви що буде коли мене на годинку прорве, тут форуму не вистачить biggrin , буде цілий публіцистичний твір на тему "Огляд Львівського армспорту за останні 10 років" biggrin biggrin biggrin
 
Форум » НОВИНИ » Новини армрестлінгу » Чемпіонат Львівської області 2009!
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

    Головна   Реєстрація   Вхід  
Форма входу


Lviv Lions © 2024