Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Змагання в Україні та світі

Всеукраїнський турнір з армспорту серед юнаків та юнiорiв пам’яті ЗТУ Пушкара А.Ф.
Дівчата, ліва рука

55 КГ

1. Іськів Наталія, Львівська область
2. Зелінська Вікторія, Рівненська область
3. Жеребцова Антоніна, Тернопільська область

55+ КГ

1. Білань Марія, Львівська область
2. Офік Тетяна, Львівська область
3. Іваніна Катерина, Тернопільська область

Юнаки, ліва рука

55 КГ

1. Наумович Олександр, Рівненська область
2. Крисюк Святослав, Львівська область
3. Стасьо Андрій, Львівська область
4. Гарбарчук Максим, Волинська область
5. Якшук Віталій , Тернопільська область

50 КГ

1. Бурцьо Ярослав, Львівська область
2. Бартків Дмитро , Тернопільська область
3. Стасьо Володимир, Львівська область
4. Ковальчук Андрій , Тернопільська область
5. Кондратюк Віктор , Тернопільська область

60 КГ

1. Жук Михайло, Рівненська область
2. Мартенюк Валерій , Тернопільська область
3. Пахальчук Юрій, Рівненська область
4. Ткачук Тарас, Рівненська область
5. Хоміцький Дмитро , Тернопільська область
6. Малінський Іван, Львівська область
7. Яримчук Назар , Тернопільська область
8. Яблонський Андрій , Тернопільська область
9. Явін Роман, Львівська область
10. Карпець Віктор , Тернопільська область
11. Іщук Дмитро , Тернопільська область
65 КГ

1. Прихотько Тарас, Волинська область
2. Салак Дмитро , Тернопільська область
3. Гайдучок Віталій, Львівська область
4. Рибалко Станіслав , Тернопільська область
5. Свідрук Василь , Тернопільська область
6. Марценковський Олександр, Рівненська область
7. Мельник Сергій, Рівненська область
8. Щербяк Андрій, Львівська область
9. Кунах Вадим , Тернопільська область
10. Макар Андрій, Івано-Франківська
11. Чипко Михайло , Тернопільська область
12. Сердюк Олександр, Львівська область
13. Колінець Тарас , Тернопільська область
14. Брикайло Юрій , Тернопільська область

70 КГ

1. Шекерук Богдан, Рівненська область
2. Матерацький Дмитро, Львівська область
3. Драганчук Микола, Рівненська область
4. Коробка Віктор, Рівненська область
5. Любунь Василь, Тернопільська область
6. Стецюк Микола , Тернопільська область
7. Бурба Сергій, Рівненська область
8. Притула Богдан, Львівська область
9. Свиридовський Богдан, Київ
10. Трачук Георгій , Тернопільська область
11. Скрицький Володимир, Волинська область
12. Бабич Микола, Рівненська область
13. Чолган Дмитро , Тернопільська область
14. Максим Назар , Тернопільська область
80 КГ

1. Пасєка Ігор , Тернопільська область
2. Матвієнко Олександр, Рівненська область
3. Звізло Роман, Львівська область
4. Лемешко Віталій , Рівненська область
5. Кибукевич Андрій, Рівненська область
6. Потапчук Володимир , Тернопільська область
7. Бура Павло, Волинська область
8. Блажук Петро, Хмельницька область
9. Сторожук Микола , Тернопільська область
10. Цивон Олег, Рівненська область

80+ КГ

1. Сороків Олександр, Київ
2. Савчук Андрій , Тернопільська область
3. Кучерук Дмитро, Рівненська область
4. Яворський Дмитро , Тернопільська область
5. Шеремет Дмитро, Київ
6. Корань Руслан, Львівська область
7. Усік Валерій, Рівненська область
8. Ліпницький Андрій, Хмельницька область
9. Галан Володимир , Тернопільська область
10. Савченко Андрій, Хмельницька область

Юніорки, ліва рука

55 КГ

1. Гринчишин Леся, Львівська область
2. Яковчук Анастасія, Рівненська область
3. Кравчук Світлана, Тернопільська область
4. Каграманян Карина, Рівненська область
5. Матвійчук Катерина, Рівненська область
6. Чала Олена, Київ

55+ КГ

1. Дячук Ольга, Рівненська область
2. Рожещенко Ірина, Київ
3. Пінчук Анастасія, Київ
4. Олійник Олена, Тернопільська область
5. Зелінська Катерина, Рівненська область
6. Кравчук Анжела, Тернопільська область

Юніори, ліва рука

55 КГ

1. Приступа Андрій, Волинська область
2. Яцелик Роман, Рівненська область
3. Скидан Володимир, Тернопільська область
4. Пархомюк Володимир, Тернопільська область
5. Шаблій Михайло, Тернопільська область

60 КГ

1. Шамро Роман, Тернопільська область
2. Жук Михайло, Рівненська область
3. Гребень Руслан, Рівненська область
4. Костючок Василь, Рівненська область
5. Кульбаба Андрій, Тернопільська область
6. Прокопчук Андрій, Рівненська область

65 КГ

1. Прохоров Віталій, Рівненська область
2. Хомінич Олег, Київ
3. Рябуха Андрій, Київ
4. Федаш Богдан, Львівська область
5. Деревенський Ярослав, Тернопільська область
6. Хащевский Павло, Львівська область
7. Попович Віталій, Івано-Франківська область
8. Козачок Андрій, Рівненська область
9. Павлюк Василь, Львівська область
10. Климчук Сергій, Рівненська область
11. Василюк-Полюшек Микола, Рівненська область
12. Пужанський Вадим, Хмельницька область
70 КГ

1. Джумига Ігор, Рівненська область
2. Бурко Микола, Львівська область
3. Бельма Анатолій, Тернопільська область
4. Осадчий Богдан, Рівненська область
5. Косік Сергій, Рівненська область
6. Станько Роман, Тернопільська область
7. Лазур Едуард, Івано-Франківська область
8. Шумський Віталій, Львівська область
9. Голуб Андрій, Тернопільська область
10. Чорний Віктор, Рівненська область
11. Івашенюта Андрій, Рівненська область

75 КГ

1. Мельничук Сергій, Рівненська область
2. Чернявський Руслан, Хмельницька область
3. Видренков Олег, Київ
4. Карапулько Тарас, Тернопільська область
5. Сурдюк Себастьян, Тернопільська область
6. Дідовець Михайло, Рівненська область
7. Карп'юк Володимир, Тернопільська область
8. Накидалюк Дмитро, Рівненська область
9. Гогу Олександр, Київ

80 КГ

1. Лимаренко Сергій, Київ
2. Соколовський Андрій, Рівненська область
3. Наголюк Михайло, Тернопільська область
4. Гонташ Павло, Тернопільська область
5. Тарабащук Максим, Львівська область
6. Кукоба Сергій, Київ
7. Гринчишин Ярослав, Львівська область
8. Шевчук Любомир, Івано-Франківська область
9. Михалик Віталій, Тернопільська область

90 КГ

1. Жох Олег, Рівненська область
2. Матяш Ростислав, Тернопільська область
3. Панчук Іван, Тернопільська область
4. Данилюк Степан, Тернопільська область
5. Білосевич Степан, Тернопільська область
6. Сорокін Олександр, Київ
7. Щур Тарас, Рівненська область
8. Бунь Станіслав, Івано-Франківська область
90+ КГ

1. Стецюк Вадим, Тернопільська область
2. Рішко Ярослав, Рівненська область
3. Вайда Золтан, Тернопільська область
4. Батожний Леонід, Львівська область
5. Батожний Владислав, Львівська область
6. Яворський Володимир, Львівська область
7. Кароль Андрій, Тернопільська область
8. Шеремет Василь, Київ

Дівчата, права рука

55 КГ

1. Іськів Наталія, Львівська область
2. Жеребцова Антоніна, Тернопільська область
3. Зелінська Вікторія, Рівненська область

55+ КГ

1. Білань Марія, Львівська область
2. Офік Тетяна, Львівська область
3. Іваніна Катерина, Тернопільська область

Юніорки, права рука

55 КГ

1. Гринчишин Леся, Львівська область
2. Яковчук Анастасія, Рівненська область
3. Каграманян Карина, Рівненська область
4. Матвійчук Катерина, Рівненська область
5. Кравчук Світлана, Тернопільська область
6. Чала Олена, Київ

55+ КГ

1. Зелінська Катерина, Рівненська область
2. Пінчук Анастасія, Київ
3. Дячук Ольга, Рівненська область
4. Кравчук Анжела, Тернопільська область
5. Рожещенко Ірина, Київ
6. Олійник Олена, Тернопільська область

Юнаки, права рука

50 КГ

1. Бурцьо Ярослав, Львівська область
2. Бартків Дмитро , Тернопільська область
3. Ковальчук Андрій , Тернопільська область
4. Стасьо Володимир, Львівська область
5. Кондратюк Віктор , Тернопільська область
55 КГ

1. Наумович Олександр, Рівненська область
2. Якшук Віталій , Тернопільська область
3. Крисюк Святослав, Львівська область
4. Стасьо Андрій, Львівська область
5. Гарбарчук Максим, Волинська область

60 КГ

1. Жук Михайло, Рівненська область
2. Пахальчук Юрій, Рівненська область
3. Малінський Іван, Львівська область
4. Мартенюк Валерій , Тернопільська область
5. Яримчук Назар , Тернопільська область
6. Іщук Дмитро , Тернопільська область
7. Яблонський Андрій , Тернопільська область
8. Хоміцький Дмитро , Тернопільська область
9. Карпець Віктор , Тернопільська область
10. Явін Роман, Львівська область
11. Ткачук Тарас, Рівненська область

65 КГ

1. Прихотько Тарас, Волинська область
2. Гайдучок Віталій, Львівська область
3. Рибалко Станіслав , Тернопільська область
4. Мельник Сергій, Рівненська область
5. Марценковський Олександр, Рівненська область
6. Тутов Олександр , Тернопільська область
7. Щербяк Андрій, Львівська область
8. Салак Дмитро , Тернопільська область
9. Макар Андрій, Івано-Франківська
10. Кунах Вадим , Тернопільська область
11. Колінець Тарас , Тернопільська область
12. Сердюк Олександр, Львівська область
13. Свідрук Василь , Тернопільська область
14. Брикайло Юрій , Тернопільська область
15. Чипко Михайло , Тернопільська область

70 КГ

1. Драганчук Микола, Рівненська область
2. Стецюк Микола , Тернопільська область
3. Шекерук Богдан, Рівненська область
4. Скрицький Володимир, Волинська область
5. Матерацький Дмитро, Львівська область
6. Бурба Сергій, Рівненська область
7. Притула Богдан, Львівська область
8. Любунь Василь, Тернопільська область
9. Трачук Георгій , Тернопільська область
10. Лапінський Михайло , Тернопільська область
11. Чолган Дмитро , Тернопільська область
12. Бабич Микола, Рівненська область
13. Коробка Віктор, Рівненська область
14. Максим Назар , Тернопільська область
15. Свиридовський Богдан, Київ

80 КГ

1. Пасєка Ігор , Тернопільська область
2. Лемешко Віталій , Рівненська область
3. Кибукевич Андрій, Рівненська область
4. Цивон Олег, Рівненська область
5. Потапчук Володимир , Тернопільська область
6. Звізло Роман, Львівська область
7. Бура Павло, Волинська область
8. Матвієнко Олександр, Рівненська область
9. Сторожук Микола , Тернопільська область
10. Блажук Петро, Хмельницька область

80+ КГ

1. Корань Руслан, Львівська область
2. Савчук Андрій , Тернопільська область
3. Сороків Олександр, Київ
4. Яворський Дмитро , Тернопільська область
5. Шеремет Дмитро, Київ
6. Усік Валерій, Рівненська область
7. Кучерук Дмитро, Рівненська область
8. Ліпницький Андрій, Хмельницька область
9. Галан Володимир , Тернопільська область
10. Савченко Андрій, Хмельницька область

Юніори, права рука

55 КГ

1. Яцелик Роман, Рівненська область
2. Приступа Андрій, Волинська область
3. Скидан Володимир, Тернопільська область
4. Шаблій Михайло, Тернопільська область
5. Пархомюк Володимир, Тернопільська область

60 КГ

1. Шамро Роман, Тернопільська область
2. Костючок Василь, Рівненська область
3. Жук Михайло, Рівненська область
4. Гребень Руслан, Рівненська область
5. Прокопчук Андрій, Рівненська область
6. Кульбаба Андрій, Тернопільська область

65 КГ

1. Деревенський Ярослав, Тернопільська область
2. Рябуха Андрій, Київ
3. Павлюк Василь, Львівська область
4. Федаш Богдан, Львівська область
5. Пужанський Вадим, Хмельницька область
6. Хомінич Олег, Київ
7. Хащевский Павло, Львівська область
8. Василюк-Полюшек Микола, Рівненська область
9. Прохоров Віталій, Рівненська область
10. Габорець Юрій, Івано-Франківська область
11. Климчук Сергій, Рівненська область
12. Попович Віталій, Івано-Франківська область
13. Козачок Андрій, Рівненська область

70 КГ

1. Бельма Анатолій, Тернопільська область
2. Бурко Микола, Львівська область
3. Осадчий Богдан, Рівненська область
4. Джумига Ігор, Рівненська область
5. Лазур Едуард, Івано-Франківська область
6. Шумський Віталій, Львівська область
7. Голуб Андрій, Тернопільська область
8. Станько Роман, Тернопільська область
9. Івашенюта Андрій, Рівненська область
10. Жох Олег, Рівненська область
11. Чорний Віктор, Рівненська область
12. Косік Сергій, Рівненська область

75 КГ

1. Чернявський Руслан, Хмельницька область
2. Мельничук Сергій, Рівненська область
3. Видренков Олег, Київ
4. Сурдюк Себастьян, Тернопільська область
5. Накидалюк Дмитро, Рівненська область
6. Гогу Олександр, Київ
7. Дідовець Михайло, Рівненська область
8. Карапулько Тарас, Тернопільська область
9. Карп'юк Володимир, Тернопільська область

80 КГ

1. Гонташ Павло, Тернопільська область
2. Соколовський Андрій, Рівненська область
3. Кукоба Сергій, Київ
4. Наголюк Михайло, Тернопільська область
5. Шевчук Любомир, Івано-Франківська область
6. Лимаренко Сергій, Київ
7. Михалик Віталій, Тернопільська область
8. Гринчишин Ярослав, Львівська область

90 КГ

1. Панчук Іван, Тернопільська область
2. Данилюк Степан, Тернопільська область
3. Сорокін Олександр, Київ
4. Білосевич Степан, Тернопільська область
5. Щур Тарас, Рівненська область
6. Бунь Станіслав, Івано-Франківська область

90+ КГ

1. Матяш Ростислав, Тернопільська область
2. Рішко Ярослав, Рівненська область
3. Батожний Владислав, Львівська область
4. Вайда Золтан, Тернопільська область
5. Яворський Володимир, Львівська область
6. Шеремет Василь, Київ
7. Кароль Андрій, Тернопільська область
8. Батожний Леонід, Львівська область
Категорія: Змагання в Україні та світі | Добавив: Judge_arm (2011-06-07)
Переглядів: 1760 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017