Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Львівські змагання

Чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат 2010
Результати Львівської області серед юнаків 2010

Дівчата
Ліва рука:
55кг
1. Верес Надія (СК «Львівські Леви»)
2. Іваночко Діана (СК «Львівські Леви»)
3. Рахматова Аліса (СК «Львівські Леви»)
4. Сідляр Маряна (СК «Львівські Леви»)
+55кг
1. Чижович Світлана (СК «Львівські Леви»)
2. Іськів Наталя (СК «Чемпіон»)
3. Білоус Оксана (СК «Львівські Леви»)
4. Шваничик Вікторія (СК «Львівські Леви»)

Права рука:
55кг
1. Верес Надія (СК «Львівські Леви»)
2. Рахматова Аліса (СК «Львівські Леви»)
3. Іваночко Діана (СК «Львівські Леви»)
4. Сідляр Маряна (СК «Львівські Леви»)

+55кг
1. Чижович Світлана (СК «Львівські Леви»)
2. Іськів Наталя (СК «Чемпіон»)
3. Шваничик Вікторія (СК «Львівські Леви»)
4. Білоус Оксана (СК «Львівські Леви»)

Юнаки
Ліва рука

50кг
1. Стасьо Андрій (СШ Звенигород)
2. Крисюк Святослав (СК «Чемпіон»)
3. Конеїн Андрій (СК «Львівські Леви»)
4. Пернеровський Михайло (Ліцей ім. Героїв Крут)
5. Савко Павло (СШ76)
6. Стасьо Володимир (СШ Звенигород)
7. Федаш Олег (СК «Львівські Леви»)
60кг
1. Гунза Олексій (СК «Львівські Леви»)
2. Стецький Віталій (СК «Львівські Леви»)
3. Беляк Василь (СК «Львівські Леви»)
4. Кондратюк Роман (Освіта ДЮСШ4)
5. Бокало Володимир (ЛДУБЖ)
6. Вітушинський Назар (СК «Львівські Леви»)
7. Шиманський Дмитро (Ліцей ім. Героїв Крут)
8. Килимник Остап (НУ ім. НУ ім. Франка))
9. Прудіус Віталій (Ліцей ім. Героїв Крут)
10. Ведмідь Роман ( НУ ім. Франка)
65 кг
1. Федаш Богдан (СК «Львівські Леви»)
2. Хащевський Павло (Закарпатьський інститут
3. Смаль Володимир (СК «Чемпіон»)
4. Ледчак Сергій (СШ72)
5. Зембеля Олександр (Ліцей ім. Героїв Крут)
6. Магаль Андрій (СК «Львівські Леви»)
7. Демків Андрій (Освіта ДЮСШ4)
8. Гайдучок Віталій (СК «Львівські Леви»)
9. Співак Орест (СК «Львівські Леви»)
70 кг
1. Шумський Віталій (СК «Чемпіон»)
2. Скоп Тарас (СК «Львівські Леви»)
3. Бурко Микола (СК «Львівські Леви»)
4. Панасюк Володимир (СК «Львівські Леви»)
5. Іваненко Антон (Ліцей ім. Героїв Крут)
6. Школьніков Андрій (СК «Львівські Леви»)
7. Яцик Олексій (СК «Львівські Леви»)
8. Бурда Андрій (НУ ім. Франка)
9. Звізло Роман (СШ93)
80 кг
1. Балан Тарас (Ліцей ім. Героїв Крут)
2. Яворський Володимир (СК «Чемпіон»)
3. Артишко Павло (Ліцей ім. Героїв Крут)
4. Коваленко Володимир (СК «Львівські Леви»)
+80 кг
1. Батожний Леонід (Освіта ДЮСШ4)
2. Батожний Влад (Освіта ДЮСШ4)
3. Кирилюк Василь (СК «Львівські Леви»)
4. Корань Руслан (СК «Львівські Леви»)
5. Чигрин Богуслав (СК «Львівські Леви»)
6. Молотюк Богдан (Ліцей ім. Героїв Крут)
7. Яворський Володимир (СК «Чемпіон»)
8. Корнейко Віктор (Ліцей ім. Героїв Крут)
9. Стацик Іван (Ліцей ім. Героїв Крут)
10. Дементьев Федір (СК «Львівські Леви»)

Права рука:

50 кг
1. Пернеровський Михайло (Ліцей ім. Героїв Крут)
2. Крисюк Святослав (СК «Чемпіон»)
3. Конеїн Андрій (СК «Львівські Леви»)
4. Савко Павло (СШ76)
5. Стасьо Володимир (СШ Звенигород)
6. Стасьо Андрій (СШ Звенигород)
7. Федаш Олег (СК «Львівські Леви»)
60кг
1. Палащук Ігор (СК «Чемпіон»)
2. Бокало Володимир (ЛДУБЖ)
3. Беляк Василь (СК «Львівські Леви»)
4. Стецький Віталій (СК «Львівські Леви»)
5. Вітушинський Назар (СК «Львівські Леви»)
6. Гунза Олексій (СК «Львівські Леви»)
7. Ведмідь Роман (НУ ім. Франка)
8. Банах Роман (СК «Кобра»)
9. Килимник Остап (НУ ім. Франка)
10. Шиманський Дмитро (Ліцей ім. Героїв Крут)
11. Прудіус Віталій (Ліцей ім. Героїв Крут)

65 кг
1. Федаш Богдан (СК «Львівські Леви»)
2. Смаль Володимир (СК «Чемпіон»)
3. Зембеля Олександр (Ліцей ім. Героїв Крут)
4. Ледчак Сергій (СШ72)
5. Хащевський Павло (Закарпатьський інститут)
6. Магаль Андрій (СК «Львівські Леви»)
7. Співак Орест (СК «Львівські Леви»)
8. Гайдучок Віталій (СК «Львівські Леви»)
9. Демків Андрій (Освіта ДЮСШ4)
70кг
1. Шумський Віталій (СК «Чемпіон»)
2. Бурко Микола (СК «Львівські Леви»)
3. Яцик Олексій (СК «Львівські Леви»)
4. Звізло Роман (СШ93)
5. Школьніков Андрій (СК «Львівські Леви»)
6. Бурда Андрій (НУ ім. Франка)
7. Скоп Тарас (СК «Львівські Леви»)
8. Іваненко Антон (Ліцей ім. Героїв Крут)
9. Панасюк Володимир (СК «Львівські Леви»)
80 кг
1. Балан Тарас (Ліцей ім. Героїв Крут)
2. Яворський Володимир (СК «Чемпіон»)
3. Артишко Павло (Ліцей ім. Героїв Крут)
4. Коваленко Володимир (СК «Львівські Леви»)
5. Гливяк Василь (СК «Львівські Леви»)

+80кг
1. Батожний Влад (Освіта ДЮСШ4)
2. Корань Руслан (СК «Львівські Леви»)
3. Стацик Іван (Ліцей ім. Героїв Крут)
4. Корнейко Віктор (Ліцей ім. Героїв Крут)
5. Батожний Леонід (Освіта ДЮСШ4)
6. Яворський Володимир (СК «Чемпіон»)
7. Кирилюк Василь (СК «Львівські Леви»)
8. Чигрин Богуслав (СК «Львівські Леви»)
9. Молотюк Богдан (Ліцей ім. Героїв Крут)
10. Дементьев Федір (СК «Львівські Леви»)

Категорія: Львівські змагання | Добавив: Judge_arm (2010-02-24)
Переглядів: 1355 | Рейтинг: 4.7/3 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017