Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Львівські змагання

перший етап кубку України 2010
Категорія 55кг права рука (жінки)

1. Оскалюк Наталія Тернопіль
2. Борсук Ольга Рівне НУВГП
3. Яковчук Анастасія Рівне НУВГП
4. Ніколайчук Інна Рівне НУВГП
5. Жеребцова Антоніна Тернопіль
6. Марценковська Тетяна Рівне НУВГП
7. Матвійчук Катерина Рівне НУВГП
8. Драпко Діана Рівне МЕГУ
9. Шнеренко Вікторія Житомир
10. Заєць Наталія Рівне Тех. Коледж

Категорія 55 кг ліва рука (жінки)

1. Оскалюк Наталія Тернопіль
2. Борсук Ольга Рівне НУВГП
3. Жеребцова Антоніна Тернопіль
4. Ніколайчук Інна Рівне НУВГП
5. Яковчук Анастасія Рівне НУВГП
6. Марценковська Тетяна Рівне НУВГП
7. Матвійчук Катерина Рівне НУВГП
8. Драпко Діана Рівне МЕГУ
9. Заєць Наталія Рівне Тех. Коледж
10. Шнеренко Вікторія Житомир

Категорія 65 кг права рука (жінки)

1. Новак Маргарита Рівне НУВГП
2. Дячук Ольга Рівне НУВГП
3. Ковальчук Юлія Рівне МЕГУ
4. Рожець Оксана Рівне НУВГП

Категорія 65 кг ліва рука (жінки)

1. Новак Маргарита Рівне НУВГП
2. Дячук Ольга Рівне НУВГП
3. Рожець Оксана Рівне НУВГП
4. Ковальчук Юлія Рівне МЕГУ

Категорія +65 кг права рука (жінки)

1. Пилипака Світлана Рівне НУВГП
2. Гут Мирослава Луцьк
3. Лиса Зоряна Тернопіль
4. Поважук Наталія Рівне НУВГП
5. Ломакович Ганна Рівне МЕГУ
6. Зелінська Катерина Рівне Тех. Коледж
7. Жукова Юлія Львів

Категорія +65 кг ліва рука (жінки)

1. Пилипака Світлана Рівне НУВГП
2. Поважук Наталія Рівне НУВГП
3. Гут Мирослава Луцьк
4. Жукова Юлія Львів
5. Лиса Зоряна Тернопіль
6. Ломакович Ганна Рівне МЕГУ
7. Зелінська Катерина Рівне Тех. Коледж

Категорія 60 кг права рука (чоловіки)

1. Кельник Микола Рівне НУВГП
2. Іваницький Назарій Львів
3. Юхимець Андрій Рівне НУВГП
4. Омелянський Юрій Рівне НУВГП
5. Гладиш Володимир Київ
6. Гребень Руслан Рівне НУВГП
7. Білецький Андрій Рівне Тех. Коледж
8. Тичин Олександр Луцьк
9. Янушевський Микола Рівне Мед. коледж
10. Богайчук Сергій Рівне НУВГП
11. Огороднік Іван Рівне Тех. Коледж
12. Марнешин Олег Житомир
13. Дмитрук Володимир Рівне МЕГУ
14. Прохоров Віталій Луцьк

Категорія 60 кг ліва рука (чоловіки)

1. Іваницький Назарій Львів
2. Кельник Микола Рівне НУВГП
3. Омельянський Юрій Рівне НУВГП
4. Прохоров Віталій Луцьк
5. Гладиш Володимир Київ
6. Юхимець Андрій Рівне НУВГП
7. Білецький Андрій Рівне Тех. Коледж
8. Огороднік Іван Рівне Тех. Коледж
9. Богайчук Сергій Рівне НУВГП
10. Гребень Руслан Рівне НУВГП
11. Тичин Олександр Луцьк
12. Марнешин Олег Житомир
13. Янушевський Микола Рівне Мед. Коледж
14. Дмитрук Володимир Рівне МЕГУ

Категорія 65 кг права рука (чоловіки)

1. Росохін Олександр Житомир
2. Радчук Андрій Рівне НУВГП
3. Юрчук Вадим Рівне НУВГП
4. Джумига Ігор Дубно
5. Приходько Тарас Луцьк
6. Рагкелюк Петро Рівне НУВГП
7. Баран Максим Рівне НУВГП
8. Ковальчук Іван Рівне НУВГП
9. Кулик Вадим Рівне НУВГП
10. Ільчук Ігор Рівне НУВГП
11. Корж Віталій Київ
12. Юхимчук Віталій Рівне МЕГУ
13. Янчишин Дмитро Рівне Мед. Коледж
14. Плетьонка Андрій Рівне РДГУ
15. Назарчук Олександр Київ
16. Криворучко Олександр Київ
17. Самойлік Олександр Рівне НУВГП
18. Жох Олег Рівне НУВГП
19. Климчук Сергій Дубно

Категорія 65 кг ліва рука (чоловіки)

1. Радчук Андрій Рівне НУВГП
2. Джумига Ігор Дубно
3. Росохін Олександр Житомир
4. Самойлік Олександр Рівне НУВГП
5. Кулик Вадим Рівне НУВГП
6. Юрчук Вадим Рівне НУВГП
7. Жох Олег Рівне НУВГП
8. Ковальчук Іван Рівне НУВГП
9. Ільчук Ігор Рівне НУВГП
10. Приходько Тарас Луцьк
11. Корж Віталій Київ
12. Плетьонка Андрій Рівне РДГУ
13. Янчишин Дмитро Рівне Мед. коледж
14. Баран Максим Рівне НУВГП
15. Назарчук Олександр Київ
16. Криворучко Олександр Київ
17. Рагкелюк Петро Рівне НУВГП
18. Юхимчук Віталій Рівне МЕГУ
19. Климчук Сергій Дубно

Категорія 70 кг права рука (чоловіки)

1. Бродський Іван Луцьк
2. Ващук Сершій Рівне НУВГП
3. Бельма Анатолій Тернопіль
4. Осадчий Богдан Рівне НУВГП
5. Скрипін Володимир Здолбунів
6. Гайдук Олег Рівне Мед. коледж
7. Данилюк Володимир Рівне НУВГП
8. Тарасюк Юрій Рівне Мед. коледж
9. Стандрет Мирон Тернопіль
10. Харчук Валерій Рівне Тех. коледж
11. Мельничук Сергій Дубно
12. Чиж Юрій Рівнинський район
13. Семенюк Ярослав Рівне НУВГП
14. Алхович Микола Рівненський район
15. Дідик Віталій Житомир
16. Мельник Володимир Дубно
17. Гогу Олександр Рівненський район
18. Гуменюк Ігор Житомир
19. Голуб Юрій Житомир

Категорія 70 кг ліва рука (чоловіки)

1. Бродський Іван Луцьк
2. Ващук Сершій Рівне НУВГП
3. Гайдук Олег Рівне Мед. коледж
4. Тарасюк Юрій Рівне Мед. коледж
5. Бельма Анатолій Тернопіль
6. Мельничук Сергій Дубно
7. Данилюк Володимир Рівне НУВГП
8. Скрипін Володимир Здолбунів
9. Мельник Володимир Дубно
10. Стандрет Мирон Тернопіль
11. Чиж Юрій Рівнинський район
12. Гогу Олександр Рівненський район
13. Алхович Микола Рівненський район
14. Семенюк Ярослав Рівне НУВГП
15. Харчук Валерій Рівне Тех. коледж
16. Дідик Віталій Житомир
17. Осадчий Богдан Рівне НУВГП
18. Голуб Юрій Житомир
19. Гуменюк Ігор Житомир

Категорія 75 кг права рука (чоловіки)

1. Саранчук Юрій Рівне НУВГП
2. Гонташ Павло Тернопіль
3. Новак Михайло Рівне Тех. коледж
4. Михалойко Ігор Івано-Франківськ
5. Герба Ігор Луцьк
6. Денисюк Василь Житомир
7. Черіта Богдан Житомир
8. Китиєв Руслан Рівне МЕГУ
9. Мельничук Михайло Рівне НУВГП
10. Чорномаз Володимир Тернопіль
11. Трунов Іван Львів
12. Охман Сергій Здолбунів
13. Оскалюк Олександр Тернопіль
14. Задорожний Віктор Луцьк
15. Павицький Віталій Львів
16. Матвійчук Вадим Рівне НУВГП
17. Кибукевич Богдан Рівне Тех. коледж
18. Мялькін Вячеслав Рівне НУВГП
19. Тарабащук Максим Львів
20. Карпюк Володимир Тернопіль
21. Халуїмов Андрій Рівне Тех. коледж
22. Марчук Віталій Житомир
23. Бренацький Андрій Рівненський район
24. Денисюк Андрій Салавута

Категорія 75 кг ліва рука (чоловіки)

1. Михалойко Ігор Івано-Франківськ
2. Новак Михайло Рівне Тех. коледж
3. Мялькін Вячеслав Рівне НУВГП
4. Оскалюк Олександр Тернопіль
5. Трунов Іван Львів
6. Чорномаз Володимир Тернопіль
7. Матвійчук Вадим Рівне НУВГП
8. Черіта Богдан Житомир
9. Гонташ Павло Тернопіль
10. Тарабащук Максим Львів
11. Саранчук Юрій Рівне НУВГП
12. Кибукевич Богдан Рівне Тех. коледж
13. Бренацький Андрій Рівненський район
14. Китиєв Руслан Рівне МЕГУ
15. Задорожний Віктор Луцьк
16. Денисюк Василь Житомир
17. Герба Ігор Луцьк
18. Охман Сергій Здолбунів
19. Павицький Віталій Львів
20. Мельничук Михайло Рівне НУВГП
21. Карпюк Володимир Тернопіль
22. Марчук Віталій Житомир
23. Халуїмов Андрій Рівне Тех. коледж
24. Денисюк Андрій Салавута

Категорія 80 кг права рука (чоловіки)

1. Тхоровський Іван Львів
2. Рудницький Роман Львів
3. Матяш Едуард Тернопіль
4. Стебеляк Олександр Київ
5. Салюк Артур Львів
6. Старжинський Назар Тернопіль
7. Плахта Юрій Львів
8. Ніколайчук Сергій Рівне НУВГП
9. Герасим Петро Рівне НУВГП
10. Цугрій Богдан Житомир
11. Остафійчук Іван Чернівці
12. Соколовський Андрій Рівне НУВГП
13. Дзісяк Владислав Київ
14. Галько Андрій Івано-Франківськ
15. Кривальчук Олександр Луцьк
16. Дацюк Валентин Рівне НУВГП
17. Зембіцький Віктор Рівне Тех. коледж
18. Щур Роман Луцьк
19. Волотівський Сергій Київ
Категорія 80 кг ліва рука (чоловіки)

1. Рудницький Роман Львів
2. Матяш Едуард Тернопіль
3. Тхоровський Іван Львів
4. Стебеляк Олександр Київ
5. Плахта Юрій Львів
6. Старжинський Назар Тернопіль
7. Волотівський Сергій Київ
8. Салюк Артур Львів
9. Цугрій Богдан Житомир
10. Галько Андрій Івано-Франківськ
11. Щур Роман Луцьк
12. Ніколайчук Сергій Рівне НУВГП
13. Остафійчук Іван Чернівці
14. Кривальчук Олександр Луцьк
15. Дацюк Валентин Рівне НУВГП
16. Зембіцький Віктор Рівне Тех. коледж
17. Соколовський Андрій Рівне НУВГП
18. Дзісяк Владислав Київ
19. Герасим Петро Рівне НУВГП

Категорія 90 кг права рука (чоловіки)

1. Лук’янчук Іван Рівне НУВГП
2. Сердюк Едуард Львів
3. Бобровник Сергій Рівненський район
4. Матяш Ростислав Тернопіль
5. Тимощук Олег Львів
6. Глазовий Олексій Київ
7. Кирильчук Володимир Рівне МЕГУ
8. Мамончук Роман Рівне НУВГП
9. Бондарець Олексій Житомир
10. Красільніков Максим Львів
11. Мушировський Сергій Дубно
12. Грабницький Володимир Рівне МЕГУ
13. Чикун Роман Рівне НУВГП
14. Мотренко Юрій Рівне Словянознавство
15. Стецюк Вадим Тернопіль
16. Киргиз Сергій Чернівці
17. Душко Олександр Житомир

Категорія 90 кг ліва рука (чоловіки)

1. Лук’янчук Іван Рівне НУВГП
2. Тимощук Олег Львів
3. Сердюк Едуард Львів
4. Киргиз Сергій Чернівці
5. Бондарець Олексій Житомир
6. Красільніков Максим Львів
7. Стецюк Вадим Тернопіль
8. Матяш Ростислав Тернопіль
9. Кирильчук Володимир Рівне МЕГУ
10. Грабницький Володимир Рівне МЕГУ
11. Глазовий Олексій Київ
12. Мамончук Роман Рівне НУВГП
13. Мушировський Сергій Дубно
14. Бобровник Сергій Рівненський район
15. Мотренко Юрій Рівне Словянознавство
16. Душко Олександр Житомир
17. Чикун Роман Рівне НУВГП

Категорія +90 кг права рука (чоловіки)

1. Стасюк Сергій Рівне НУВГП
2. Лютий Микола Тернопіль
3. Світлицький Олександр Лульк
4. Крамар Віктор Тернопіль
5. Арцаба Сергій Рівне НУВГП
6. Гонтар Ярослав Тернопіль
7. Охман Микола Здолбунів
8. Запатрін Павло Житомир
9. Торіков Ігор Чернівці
10. Сікорський Віталій Рівне Тех. коледж
11. Яремчук Сергій Рівне МЕГУ
12. Бондаренко Дмитро Київ
13. Люшик Володимир Червоноград
14. Осадчук Павло Тернопіль
15. Смаранчук Ярослав Тернопіль
16. Рішко Ярослав Рівне НУВГП
17. Кецман Микола Івано-Франківськ

Категорія +90 кг ліва рука (чоловіки)

1. Стасюк Сергій Рівне НУВГП
2. Лютий Микола Тернопіль
3. Арцаба Сергій Рівне НУВГП
4. Запатрін Павло Житомир
5. Яремчук Сергій Рівне МЕГУ
6. Крамар Віктор Тернопіль
7. Рішко Ярослав Рівне НУВГП
8. Осадчук Павло Тернопіль
9. Світлицький Олександр Лульк
10. Смаранчук Ярослав Тернопіль
11. Люшик Володимир Червоноград
12. Охман Микола Здолбунів
13. Гонтар Ярослав Тернопіль
14. Сікорський Віталій Рівне Тех. коледж
15. Кецман Микола Івано-Франківськ
16. Бондаренко Дмитро Київ
17. Торіков Ігор Чернівці

Командний залік
1. Рівне НУВГП
2. Тернопіль
3. Львів
4. Волинь
5. Житомир
6. Рівне МЕГУ
7. Рівне Тех. коледж
8. Київ
9. м. Дубно
10. Івано-Франківськ
11. Рівне Мед. коледж
12. Рівненський Район
13. м. Здолбунів
14. Чернівці
15. м. Червоноград
16. Рівне РДГУ
17. м. Славута
18. Рівне «Словянознавство»

Головний суддя Комаревич О. Є. Рівне

Судді
Комаревич Олександр Міжнародна категорія Рівне
Данюк Генадій І категорія Житомир
Кмитко Андрій І категорія Луцьк
Хіценко Микола І категорія Київська обл.
Дзісяк Володимир ІІ категорія Київ
Чикалюк Олег І категорія Рівне
Адамчук Володимир ІІ категорія Рівне
Параниця Ігор ІІ категорія Рівне

Категорія: Львівські змагання | Добавив: warwar_arm (2010-03-04)
Переглядів: 2101 | Рейтинг: 4.0/2 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017