Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Змагання в Україні та світі

Кубок Західної України серед юнаків та юніорів 2012!
Дівчата 18 55 ЛІВА РУКА

1. Зелінська Вікторія Org:Рівне
2. Іськів Наталія Org:Львів
3. Мельник Юлія Org:Рівне
4. Ващук Віта Org:Рівне

Дівчата 18 55+ ЛІВА РУКА

1. Білань Марія Org:Львів
2. Офік Тетяна Org:Львів
3. Бедрик Ірина Org:Рівне
4. Колтунова Любов Org:Рівне
5. Лауцевічус Анастасія Org:Львів

Дівчата 21 55 ЛІВА РУКА

1. Яковчук Анастасія Org:Рівне
2. Кравчук Світлана Org:Тернопіль
3. Житнюк Валентина Org:Рівне
4. Матвійчук Катерина Org:Рівне

Дівчата 21 55+ ЛІВА РУКА

1. Гут Мирослава Org:Львів
2. Рабченюк Ірина Org:Рівне
3. Кравчук Анжела Org:Тернопіль

Юнаки 50 ЛІВА РУКА

1. Бурцьо Ярослав Org:Львів
2. Микитюк Олексій Org:Рівне
3. Стасьо Володимир Org:Львів
4. Кондратюк Віктор Org:Тернопіль
5. Ковальчук Андрій Org:Тернопіль
6. Очеретенюк Вадим Org:Тернопіль
7. Коник Арсен Org:Тернопіль

Юнаки 55 ЛІВА РУКА

1. Стасьо Андрій Org:Львів
2. Якшук Віталій Org:Тернопіль
3. Юнчик Юрій Org:Хмельницьк
4. Гарбарчук Максим Org:Волинь
5. Пурдик Роман Org:Тернопіль
6. Женевський Богдан Org:Рівне
7. Машевський Юрій Org:Хмельницьк
8. Грицюк Андрій Org:Рівне
9. Миколайчук Іван Org:Львів

Юнаки 60 ЛІВА РУКА

1. Пахальчук Юрій Org:Рівне
2. Іщук Дмитро Org:Тернопіль
3. Назарчук Микола Org:Рівне
4. Бочелюк Олександр Org:Тернопіль
5. Хоміцький Дмитро Org:Тернопіль
6. Климчук Дмитро Org:Рівне
7. Ряшко Андрій Org:Львів

Юнаки 65 ЛІВА РУКА

1. Тутов Олександр Org:Тернопіль
2. Стефанюк Олег Org:Львів
3. Хоцик Сергій Org:Рівне
4. Яремчук Назар Org:Тернопіль
5. Гринчишин Тарас Org:Львів
6. Хоцик Олександр Org:Рівне
7. Мельник Сергій Org:Рівне
8. Сердюк Олександр Org:Львів
9. Драчук Богдан Org:Рівне
10. Король Василь Org:Рівне
11. Красуленко Дмитро Org:Рівне
12. Ніколаєв Анатолій Org:Рівне
13. Граньовський Андрій Org:Рівне

Юнаки 70 ЛІВА РУКА

1. Яцик Олексій Org:Львів
2. Гайдучок Віталій Org:Львів
3. Савчук Роман Org:Тернопіль
4. Матерацький Дмитро Org:Львів
5. Коробка Віктор Org:Рівне
6. Михайлюк Ігор Org:Івано-Франківськ
7. Плугак Дмитро Org:Рівне
8. Марценковський Олександр Org:Рівне
9. Радкевич Юрій Org:Рівне
10. Жмак Павло Org:Рівне
11. Притула Богдан Org:Львів
12. Кунах Вадим Org:Тернопіль
13. Щур Іван Org:Тернопіль
14. Ворон Олександр Org:Волинь
15. Ткаченко Костянтин Org:Львів

Юнаки 80 ЛІВА РУКА

1. Пасєка Ігор Org:Тернопіль
2. Бура Павло Org:Волинь
3. Шелест Володимир Org:Хмельницьк
4. Мельник Микола Org:Рівне
5. Звізло Роман Org:Львів
6. Солоха Дмитро Org:Волинь
7. Харкевич Іван Org:Рівне
8. Калінчик Микола Org:Рівне
9. Романюк Андрій Org:Волинь
10. Вознюк Роман Org:Тернопіль
11. Трачук Григорій Org:Тернопіль
12. Джумига Микола Org:Рівне
13. Нечаєв Ілля Org:Волинь
14. Черняк Олександр Org:Рівне
15. Кардаш Дмитро Org:Рівне
16. Майструк Артем Org:Тернопіль

Юнаки 80+ ЛІВА РУКА

1. Ільницький олександр Org:Львів
2. Яворський Дмитро Org:Тернопіль
3. Літницький Андрій Org:Хмельницьк
4. Корань Руслан Org:Львів
5. Березовський Андрій Org:Тернопіль
6. Мартинюк Ігор Org:Тернопіль
7. Бачук Назар Org:Рівне
8. Усятицький Дмитро Org:Тернопіль
9. Сідлярчук Юрій Org:Рівне
10. Марчук Максим Org:Рівне

Юніори 55 ЛІВА РУКА

1. Стасьо Володимир Org:Львів
2. Бурцю Ярослав Org:Львів
3. Баран Роман Org:Рівне
4. Якшук Віталій Org:Тернопіль
5. Микитюк Олексій Org:Рівненська
6. Пурдик Роман Org:Тернопіль

Юніори 60 ЛІВА РУКА

1. Пахальчук Юрій Org:Рівне
2. Жук Михайло Org:Рівне
3. Прокопчук Андрій Org:Рівне
4. Рибчинський Дмитро Org:Рівне
5. Ряшко Андрій Org:Львів
6. Макар Андрій Org:Івано - Франківськ
7. Яцелик Роман Org:Рівне
8. Іщук Дмитро Org:Тернопіль

Юніори 65 ЛІВА РУКА

1. Омелянський Юрій Org:Рівне
2. Хащевський Павло Org:Львів
3. Павльк Василь Org:Львів
4. Гоцанюк Олександр Org:Хмельницьк
5. Бабич Микола Org:Рівне
6. Гавронський Михайло Org: Рівне
7. Мартинюк Валерій Org:Тернопіль
8. Тутов Олександр Org:Тернопіль

Юніори 70 ЛІВА РУКА

1. Яцик Олексій Org:Львів
2. Прохоров Віталій Org:Рівне
3. Тарасюк Юрій Org:Рівне
4. Шумський Віталій Org:Львів
5. Івашенюта Андрій Org:Рівне
6. Косік Сергій Org:Рівне
7. Шмирко Денис Org:Тернопіль
8. Бурко Микола Org:Львів
9. Василюк-Полюшек Микола Org:Рівне
10. Бельма Анатолій Org:Тернопіль
11. Попович Віталій Org:Івано - Франківськ
12. Вінічук Василь Org:Рівне
13. Голуб Андрій Org:Тернопіль
14. Чорний Віктор Org:Рівне

Юніори 75 ЛІВА РУКА

1. Мельничук Сергій Org:Рівне
2. Мяльків Вячеслав Org:Рівне
3. Карпюк Володимир Org:Тернопіль
4. Дідовець Михайло Org:Рівне
5. Стецюк Микола Org:Тернопіль

Юніори 80 ЛІВА РУКА

1. Пасєка Ігор Org:Тернопілбська
2. Чернявський Руслан Org:Хмельницьк
3. Соколовський Андрій Org:Рівне
4. Матвієнко Олександр Org:Рівне
5. Лемешко Віталій Org:Рівне
6. Гуменний Андрій Org:Хмельницьк
7. Савчук Андрій Org:Тернопіль
8. Калужний Тарас Org:Львів
9. Наконечний Петро Org:Львів
10. Чоланюк Богдан Org:Івано - Франківськ

Юніори 90 ЛІВА РУКА

1. Жох Олег Org:Рівне
2. Бондар Олександр Org:Тернопіль
3. Конотопський Юрій Org:Тернопіль
4. Кучерук Дмитро Org:Рівне
5. Бунь Станіслав Org:Івано - Франківськ
6. Корань Руслан Org:Львів
7. Моспан Володимир Org:Рівне
8. Яворський Володимир Org:Львів

Юніори 90+ ЛІВА РУКА

1. Стецюк Вадим Org:Тернопіль
2. Батожний Леонід Org:Львів
3. Рішко Ярослав Org:Рівне
4. Панчук Іван Org:Тернопіль
5. Заболотний Віталій Org:Тернопіль
6. Любчик Олексій Org:Рівне
7. Годованюк Євген Org:Львів
8. Батожний Владислав Org:Львів
9. Щур Тарас Org:Рівне

Дівчата 18 55 ПРАВА РУКА

1. Зелінська Вікторія Org:Рівне
2. Іськів Наталія Org:Львів
3. Мельник Юлія Org:Рівне
4. Ващук Віта Org:Рівне

Дівчата 18 55+ ПРАВА РУКА

1. Білань Марія Org:Львів
2. Офік Тетяна Org:Львів
3. Лауцевічус Анастасія Org:Львів
4. Бедрик Ірина Org:Рівне
5. Колтунова Любов Org:Рівне

Дівчата 21 55 ПРАВА РУКА

1. Яковчук Анастасія Org:Рівне
2. Кравчук Світлана Org:Тернопіль
3. Житнюк Валентина Org:Рівне
4. Матвійчук Катерина Org:Рівне

Дівчата 21 55+ ПРАВА РУКА

1. Гут Мирослава Org:Львів
2. Рабченюк Ірина Org:Рівне
3. Кравчук Анжела Org:Тернопіль

Юнаки 50 ПРАВА РУКА

1. Бурцьо Ярослав Org:Львів
2. Микитюк Олексій Org:Рівне
3. Стасьо Володимир Org:Львів
4. Кондратюк Віктор Org:Тернопіль
5. Очеретенюк Вадим Org:Тернопіль
6. Ковальчук Андрій Org:Тернопіль
7. Коник Арсен Org:Тернопіль

Юнаки 55 ПРАВА РУКА

1. Гарбарчук Максим Org:Волинь
2. Якшук Віталій Org:Тернопіль
3. Стасьо Андрій Org:Львів
4. Юнчик Юрій Org:Хмельницьк
5. Машевський Юрій Org:Хмельницьк
6. Миколайчук Іван Org:Львів
7. Женевський Богдан Org:Рівне
8. Пурдик Роман Org:Тернопіль
9. Грицюк Андрій Org:Рівне

Юнаки 60 ПРАВА РУКА

1. Пахальчук Юрій Org:Рівне
2. Іщук Дмитро Org:Тернопіль
3. Назарчук Микола Org:Рівне
4. Ряшко Андрій Org:Львів
5. Хоміцький Дмитро Org:Тернопіль
6. Климчук Дмитро Org:Рівне
7. Бочелюк Олександр Org:Тернопіль

Юнаки 65 ПРАВА РУКА

1. Мартинюк Валерій Org:Тернопіль
2. Тутов Олександр Org:Тернопіль
3. Хоцик Сергій Org:Рівне
4. Граньовський Андрій Org:Рівне
5. Яремчук Назар Org:Тернопіль
6. Хоцик Олександр Org:Рівне
7. Сердюк Олександр Org:Львів
8. Король Василь Org:Рівне
9. Гринчишин Тарас Org:Львів
10. Мельник Сергій Org:Рівне
11. Красуленко Дмитро Org:Рівне
12. Ніколаєв Анатолій Org:Рівне
13. Драчук Богдан Org:Рівне

Юнаки 70 ПРАВА РУКА

1. Яцик Олексій Org:Львів
2. Гайдучок Віталій Org:Львів
3. Радкевич Юрій Org:Рівне
4. Савчук Роман Org:Тернопіль
5. Щур Іван Org:Тернопіль
6. Марценковський Олександр Org:Рівне
7. Плугак Дмитро Org:Рівне
8. Матерацький Дмитро Org:Львів
9. Михайлюк Ігор Org:Івано-Франківськ
10. Кунах Вадим Org:Тернопіль
11. Притула Богдан Org:Львів
12. Коробка Віктор Org:Рівне
13. Ворон Олександр Org:Волинь
14. Ткаченко Костянтин Org:Львів
15. Жмак Павло Org:Рівне

Юнаки 80 ПРАВА РУКА

1. Пасєка Ігор Org:Тернопіль
2. Звізло Роман Org:Львів
3. Шелест Володимир Org:Хмельницьк
4. Солоха Дмитро Org:Волинь
5. Калінчик Микола Org:Рівне
6. Романюк Андрій Org:Волинь
7. Кардаш Дмитро Org:Рівне
8. Бура Павло Org:Волинь
9. Черняк Олександр Org:Рівне
10. Джумига Микола Org:Рівне
11. Харкевич Іван Org:Рівне
12. Майструк Артем Org:Тернопіль
13. Нечаєв Ілля Org:Волинь
14. Мельник Микола Org:Рівне
15. Трачук Григорій Org:Тернопіль
16. Вознюк Роман Org:Тернопіль

Юнаки 80+ ПРАВА РУКА

1. Ільницький олександр Org:Львів
2. Корань Руслан Org:Львів
3. Літницький Андрій Org:Хмельницьк
4. Мартинюк Ігор Org:Тернопіль
5. Березовський Андрій Org:Тернопіль
6. Бачук Назар Org:Рівне
7. Усятицький Дмитро Org:Тернопіль
8. Яворський Дмитро Org:Тернопіль
9. Сідлярчук Юрій Org:Рівне
10. Марчук Максим Org:Рівне

Юніори 55 ПРАВА РУКА

1. Бурцьо Ярослав Org:Львів
2. Микитюк Олексій Org:Рівненська
3. Якшук Віталій Org:Тернопіль
4. Баран Роман Org:Рівне
5. Стасьо Володимир Org:Львів
6. Пурдик Роман Org:Тернопіль

Юніори 60 ПРАВА РУКА

1. Яцелик Роман Org:Рівне
2. Жук Михайло Org:Рівне
3. Прокопчук Андрій Org:Рівне
4. Рибчинський Дмитро Org:Рівне
5. Пахальчук Юрій Org:Рівне
6. Макар Андрій Org:Івано - Франківськ
7. Іщук Дмитро Org:Тернопіль
8. Ряшко Андрій Org:Львів

Юніори 65 ПРАВА РУКА

1. Гавронський Михайло Org: Рівне
2. Павльк Василь Org:Львів
3. Омелянський Юрій Org:Рівне
4. Бабич Микола Org:Рівне
5. Гоцанюк Олександр Org:Хмельницьк
6. Мартинюк Валерій Org:Тернопіль
7. Тутов Олександр Org:Тернопіль

Юніори 70 ПРАВА РУКА

1. Бурко Микола Org:Львів
2. Яцик Олексій Org:Львів
3. Тарасюк Юрій Org:Рівне
4. Бельма Анатолій Org:Тернопіль
5. Шмирко Денис Org:Тернопіль
6. Шумський Віталій Org:Львів
7. Василюк-Полюшек Микола Org:Рівне
8. Івашенюта Андрій Org:Рівне
9. Косік Сергій Org:Рівне
10. Голуб Андрій Org:Тернопіль
11. Вінічук Василь Org:Рівне
12. Чорний Віктор Org:Рівне
13. Попович Віталій Org:Івано - Франківськ

Юніори 75 ПРАВА РУКА

1. Мельничук Сергій Org:Рівне
2. Мяльків Вячеслав Org:Рівне
3. Свінчук Мар'ян Org:Львів
4. Стецюк Микола Org:Тернопіль
5. Карпюк Володимир Org:Тернопіль
6. Дідовець Михайло Org:Рівне

Юніори 80 ПРАВА РУКА

1. Соколовський Андрій Org:Рівне
2. Чернявський Руслан Org:Хмельницьк
3. Пасєка Ігор Org:Тернопіль
4. Савчук Андрій Org:Тернопіль
5. Лемешко Віталій Org:Рівне
6. Матвієнко Олександр Org:Рівне
7. Наконечний Петро Org:Львів
8. Пасєка Ігор Org:Тернопіль
9. Чоланюк Богдан Org:Івано - Франківськ
10. Калужний Тарас Org:Львів
11. Гуменний Андрій Org:Хмельницьк

Юніори 90 ПРАВА РУКА

1. Корань Руслан Org:Львів
2. Бондар Олександр Org:Тернопіль
3. Яворський Володимир Org:Львів
4. Бунь Станіслав Org:Івано - Франківськ
5. Моспан Володимир Org:Рівне
6. Конотопський Юрій Org:Тернопіль
7. Кучерук Дмитро Org:Рівне

Юніори 90+ ПРАВА РУКА

1. Стецюк Вадим Org:Тернопіль
2. Рішко Ярослав Org:Рівне
3. Батожний Леонід Org:Львів
4. Любчик Олексій Org:Рівне
5. Батожний Владислав Org:Львів
6. Заболотний Віталій Org:Тернопіль
7. Панчук Іван Org:Тернопіль
8. Щур Тарас Org:Рівне
9. Годованюк Євген Org:Львів

Командні результати:
Юнаки:
1. Львівська область
2. Тернопільська область
3. Рівненська область

Юніори:
1. Рівненська область
2. Львівська область
2. Тернопільська область
Категорія: Змагання в Україні та світі | Добавив: warwar_arm (2011-12-19)
Переглядів: 1804 | Рейтинг: 4.3/3 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017