Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Змагання в Україні та світі

Кубок Західної Укаїни серед юнаків та юніорів 2010!
Кубок
Західної Укаїни серед юнаків та юніорів 2010!

Юнаки
Ліва рука:

50 КГ

1. Самарик Андрій -Тернопіль

2. Крисюк Святослав -Львів

3. Кудрик Дмитро -Чернівці

55 КГ

1. Єрьомін Валентин -Тернопіль

2. Банах Роман -Львів

3. Мафтей Данік -Чернівці

4. Скидан Володимир -Тернопіль

5. Ройтеров Олександр -Рівне

6. Лукаш Віктор -Чернівці

7. Розовий Олександр -Хмельницький

60 КГ

1. Прохоров Віталій -Волинь

2. Мартинюк Валерій -Тернопіль

3. Омелянський Юрій -Рівне

4. Салак Дмитро -Тернопіль

5. Дуда Дмитро -Хмельницький

6. Гунза Олексій -Львів

7. Палащук Ігор -Львів

65 КГ

1. Деревенський Ярослав -Тернопіль

2. Смаль Володимир -Львів

3. Федаш Богдан -Львів

4. Макаровський Станіслав -Тернопіль

5. Беляк Василь -Львів

6. Приходько Тарас -Волинь

7. Климчук Сергій -Рівне

8. Кієнко Костянтин -Хмельницький

9. Демків Андрій -Львів

10. Шелест Володимир -Хмельницький

11. Романович Сергій -Рівне

70 КГ

1. Микитишин Василь -Тернопіль

2. Бельма Анатолій -Тернопіль

3. Шумський Віталій -Львів

4. Скоп Тарас -Львів

5. Карапулько Тарас -Тернопіль

6. Устичук Юрій -Хмельницький

7. Драганчук Микола -Рівне

8. Назарук Ростислав -Хмельницький

80 КГ

1. Чорномаз Володимир -Тернопіль

2. Савчук Андрій -Тернопіль

3. Карп'юк Володимир -Тернопіль

4. Шеремета Юрій -Тернопіль

5. Соколовський Андрій -Рівне

6. Зегря Іван -Чернівці

7. Яворський Володимир -Львів

8. Міхайлов Андрій -Рівне

80+ КГ

1. Панчук Іван -Тернопіль

2. Рішко Ярослав -Рівне

3. Корань Руслан -Львів

4. Батожний Владислав -Львів

5. Топоровський Олексій -Тернопіль

6. Дацюк Валентин -Рівне

7. Батожний Леонід -Львів

8. Тоюнда Артур -Рівне

Права рука:

50 КГ

1. Самарик Андрій -Тернопіль

2. Крисюк Святослав -Львів

3. Кудрик Дмитро -Чернівці

55 КГ

1. Скидан Володимир -Тернопіль

2. Лукаш Віктор -Чернівці

3. Єрьомін Валентин -Тернопіль

4. Банах Роман -Львів

5. Ройтеров Олександр -Рівне

6. Мафтей Данік -Чернівці

7. Розовий Олександр -Хмельницький

60 КГ

1. Омелянський Юрій -Рівне

2. Салак Дмитро -Тернопіль

3. Прохоров Віталій -Волинь

4. Дуда Дмитро -Хмельницький

5. Палащук Ігор -Львів

6. Гунза Олексій -Львів

7. Мартинюк Валерій -Тернопіль

65 КГ

1. Деревенський Ярослав -Тернопіль

2. Федаш Богдан -Львів

3. Приходько Тарас -Волинь

4. Смаль Володимир -Львів

5. Беляк Василь -Львів

6. Макаровський Станіслав -Тернопіль

7. Романович Сергій -Рівне

8. Демків Андрій -Львів

9. Кієнко Костянтин -Хмельницький

10. Шелест Володимир -Хмельницький

11. Климчук Сергій -Рівне

70 КГ

1. Микитишин Василь -Тернопіль

2. Бельма Анатолій -Тернопіль

3. Устичук Юрій -Хмельницький

4. Скоп Тарас -Львів

5. Шумський Віталій -Львів

6. Карапулько Тарас -Тернопіль

7. Драганчук Микола -Рівне

8. Назарук Ростислав -Хмельницький

80 КГ

1. Чорномаз Володимир -Тернопіль

2. Яворський Володимир -Львів

3. Шеремета Юрій -Тернопіль

4. Соколовський Андрій -Рівне

5. Карп'юк Володимир -Тернопіль

6. Савчук Андрій -Тернопіль

7. Зегря Іван -Чернівці

8. Міхайлов Андрій -Рівне

80+ КГ

1. Панчук Іван -Тернопіль

2. Корань Руслан -Львів

3. Рішко Ярослав -Рівне

4. Батожний Владислав -Львів

5. Тоюнда Артур -Рівне

6. Дацюк Валентин -Рівне

7. Батожний Леонід -Львів

8. Топоровський Олексій -Тернопіль

Дівчата

Ліва рука:

55 КГ

1. Білань Марія -Львів

2. Жеребцова Антоніна -Тернопіль

3. Кравчук Анжела -Тернопіль

4. Кравчук Світлана -Тернопіль

5. Марценковська Тетяна -Рівне

55+ КГ

1. Гут Мирослава -Волинь

2. Чижович Світлана -Львів

3. Зелінська Катерина -Рівне

4. Іськів Наталія -Львів

5. Дзюба Наталія -Київ

6. Дячук Ольга -Рівне

Права рука:

55 КГ

1. Білань Марія -Львів

2. Жеребцова Антоніна -Тернопіль

3. Кравчук Анжела -Тернопіль

4. Кравчук Світлана -Тернопіль

5. Марценковська Тетяна -Рівне

55 + КГ

1. Гут Мирослава -Волинь

2. Дячук Ольга -Рівне

3. Чижович Світлана -Львів

4. Зелінська Катерина -Рівне

5. Дзюба Наталія -Київ

6. Іськів Наталія -Львів

Юніори

Ліва рука:

55 КГ

1. Шамро Роман -Тернопіль

2. Гребень Руслан -Рівне

3. Скидан Володимир -Тернопіль

4. Єрьомін Валентин -Тернопіль

5. Банах Роман -Львів

6. Яцелик Роман -Рівне

60 КГ

1. Юхимець Андрій -Рівне

2. Прохоров Віталій -Волинь

3. Марфей Богдан -Львів

4. Тичин Олександр -Волинь

5. Салак Дмитро -Тернопіль

6. Пархомюк Володимир -Тернопіль

7. В'юн Олександр -Рівне

65 КГ

1. Юрчук Вадим -Рівне

2. Павлюк Василь -Львів

3. Тимоць Назарій
-Львів

4. Самойлік
Олександр -Рівне

5. Білецький
Андрій -Рівне

6. Тріль Мар'ян -Львів

7. Деревенський
Ярослав -Тернопіль

8. Іолтуховський
Віталій -Тернопіль

9. Квицень Андрій
-Хмельницький

10. Макаровський Станіслав -Тернопіль

70 КГ

1. Данилюк Володимир -Рівне

2. Бельма Анатолій -Тернопіль

3. Герба Ігор -Волинь

4. Джумига Ігор -Рівне

5. Лимаренко
Сергій -Київ

6. Скрипін
Володимир -Рівне

7. Ільчук Ігор -Рівне

8. Пасюк Павло -Хмельницький

9. Шумський
Віталій -Львів

10. Мельник Нестор -Київ

11. Ковальчук Іван -Рівне

12. Печонка Сергій -Рівне

13. Микитишин Василь -Тернопіль

75 КГ

1. Гонташ Павло -Тернопіль

2. Матвійчук Вадим -Рівне

3. Мялькін В'ячеслав -Рівне

4. Дмитрієвич Василь -Рівне

5. Чорномаз Володимир -Тернопіль

6. Карп'юк Володимир -Тернопіль

7. Зелений Сергій -Хмельницький

8. Шевчишин Єгор -Хмельницький

9. Буняк Володимир -Тернопіль

10. Женевський Роман -Рівне

80 КГ

1. Наумець Володимир -Львів

2. Герасим Петро -Рівне

3. Козлович Дмитро -Львів

4. Михалик Віталій -Тернопіль

5. Кубикевич Богдан -Рівне

6. Яворський Володимир -Львів

7. Мостовюк Ігор -Хмельницький

8. Малай Олександр -Хмельницький

9. Кукоба Сергій -Київ

10. Троць Ігор -Хмельницький

90 КГ

1. Матяш Ростислав -Тернопіль

2. Стецюк Вадим -Тернопіль

3. Шевчук Роман -Тернопіль

4. Данилюк Степан -Тернопіль

5. Красильников Володимир -Хмельницький

6. Гапанович Руслан -Хмельницький

7. Шеремета Іван -Тернопіль

90+ КГ

1. Лютий Микола -Тернопіль

2. Іонов Дмитро -Київ

3. Яремчук Сергій
-Рівне

4. Гонтар Ярослав
-Тернопіль

5. Джумига Сергій
-Рівне

6. Леськів Ігор -Тернопіль

7. Каторож Віталій
-Тернопіль

8. Скиба Дмитро -Київ

9. Датков Вадим -Хмельницький

Ліва рука:

55 КГ

1. Шамро Роман -Тернопіль

2. Єрьомін Валентин -Тернопіль

3. Скидан Володимир -Тернопіль

4. Яцелик Роман -Рівне

5. Гребень Руслан -Рівне

6. Банах Роман -Львів

7. Богуляк Володимир -Львів

60 КГ

1. Юхимець Андрій -Рівне

2. Марфей Богдан -Львів

3. Тичин Олександр -Волинь

4. Салак Дмитро -Тернопіль

5. Мартинюк Валерій -Тернопіль

6. В'юн Олександр -Рівне

7. Прохоров Віталій -Волинь

8. Пархомюк Володимир -Тернопіль

65 КГ

1. Юрчук Вадим -Рівне

2. Деревенський Ярослав -Тернопіль

3. Тимоць Назарій -Львів

4. Самойлік Олександр -Рівне

5. Павлюк Василь -Львів

6. Тріль Мар'ян -Львів

7. Іолтуховський Віталій -Тернопіль

8. Білецький Андрій -Рівне

9. Макаровський Станіслав -Тернопіль

10. Баран Максим -Рівне

11. Квицень Андрій -Хмельницький

70 КГ

1. Микитишин Василь -Тернопіль

2. Бельма Анатолій -Тернопіль

3. Джумига Ігор -Рівне

4. Данилюк Володимир -Рівне

5. Герба Ігор -Волинь

6. Скрипін Володимир -Рівне

7. Лимаренко Сергій -Київ

8. Пасюк Павло -Хмельницький

9. Шумський Віталій -Львів

10. Печонка Сергій -Рівне

11. Мельник Нестор -Київ

12. Ільчук Ігор -Рівне

13. Ковальчук Іван -Рівне

75 КГ

1. Гонташ Павло -Тернопіль

2. Матвійчук Вадим -Рівне

3. Мялькін В'ячеслав -Рівне

4. Женевський Роман -Рівне

5. Карп'юк Володимир -Тернопіль

6. Наглій Віталій -Хмельницький

7. Дмитрієвич Василь -Рівне

8. Чорномаз Володимир -Тернопіль

9. Буняк Володимир -Тернопіль

10. Зелений Сергій -Хмельницький

11. Шевчишин Єгор -Хмельницький

80 КГ

1. Наумець Володимир -Львів

2. Михалик Віталій -Тернопіль

3. Герасим Петро -Рівне

4. Кубикевич Богдан -
Рівне

5. Козлович Дмитро - Львів

6. Мостовюк Ігор -
Хмельницький

7. Кукоба Сергій -Київ

8. Троць Ігор -Хмельницький

9. Яворський Володимир -Львів

90 КГ

1. Матяш Ростислав -Тернопіль

2. Данилюк Степан -Тернопіль

3. Шевчук Роман -Тернопіль

4. Красильников Володимир -Хмельницький

5. Гапанович Руслан -Хмельницький

6. Стецюк Вадим -Тернопіль

7. Шеремета Іван -Тернопіль

90+ КГ

1. Лютий Микола -Тернопіль

2. Яремчук Сергій -Рівне

3. Гонтар Ярослав -Тернопіль

4. Каторож Віталій -Тернопіль

5. Джумига Сергій -Рівне

6. Іонов Дмитро -Київ

7. Леськів Ігор -Тернопіль

8. Скиба Дмитро -Київ

9. Датков Вадим -Хмельницький

Юніорки

Ліва рука:

55 КГ

1. Борсук Ольга -Рівне

2. Гринчишин Леся -Львів

3. Яковчук Анастасія -Рівне

4. Прокопчук Марія -Львів

5. Ніколайчук Інна -Рівне

6. Ванькевич Мар'яна -Тернопіл

55+ КГ

1. Пилипака Світлана -Рівне

2. Гут Мирослава -Волинь

3. Чижович Світлана -Львів

4. Зелінська Катерина -Рівне

Права рука:

55КГ

1. Гринчишин Леся -Львів

2. Борсук Ольга -Рівне

3. Яковчук Анастасія -Рівне

4. Прокопчук Марія -Львів

5. Ніколайчук Інна -Рівне

6. Ванькевич Мар'яна -Тернопіль

55+ КГ

1. Гут Мирослава -Волинь

2. Пилипака Світлана -Рівне

3. Чижович Світлана -Львів

4. Зелінська Катерина -Рівне

Категорія: Змагання в Україні та світі | Добавив: Impossible (2010-02-02)
Переглядів: 1749 | Рейтинг: 5.0/5 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017