Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Львівські змагання

Чемпіонат Львівської області серед жінок та чоловіків 2011.
Результати Чемпіонату Львівської області серед жінок та чоловіків

Дата: 05-06.03.2011 року
Місце проведення: м. Львів, вул. Ул. Самчука 8 Спортивний комплекс ЛО ДЮСШ


Жінки
ліва рука
+55 КГ
1. Гут Миросава, СК «Чемпіон»
2. Чижович Світлана, СК «Львівські Леви»
3. Жукова Юлія, СК «Львівські Леви»
4. Верес Надія, СК «Львівські Леви»
права рука

55 КГ
1. Гринчишин Леся, СК «Львівські Леви»
2. Гранатова Анна, СК «Львівські Леви»

+55 КГ
1. Гут Миросава, СК «Чемпіон»
2. Гринчишин Леся, СК «Львівські Леви»
3. Чижович Світлана, СК «Львівські Леви»
4. Жукова Юлія, СК «Львівські Леви»
5. Верес Надія, СК «Львівські Леви»

Чоловіки
ліва рука
+90 КГ

1. Рудницький Роман, СК «Львівські Леви»
2. Дмитрій Андрій, СК «Чемпіон»
3. Симулик Андріан, м. Жовква
4. Гавриляк Богдан, ФСТ “Колос”
5. Остапів Роман, ос. зал.
6. Білашевський Сергій, АСВ
7. Батожний Владислав, Освіта
8. Луньов Михайло, ЛКА
9. Козмович Еміль, СК «Кобра»
10. Лехман Богдан, ос. зал.
11. Мельничук Сергій, ЛКА

60 КГ

1. Іваницький Назар, СК «Львівські Леви»
2. Юхимик Андрій, Освіта
3. Гунза Олексій, СК «Львівські Леви»
4. Пилипів Сергій, СК «Кобра»
5. Фурда Михайло, СК «Львівські Леви»
6. Марфей Богдан, ЛНУ ім.І.Франка
7. Надольський Володимир, СК «Кобра»
8. Омелюх Марян, ДДПУ

65 КГ

1. Федаш Богдан, СК «Львівські Леви»
2. Павлюк Василь, СК «Чемпіон»
3. Хащевський Павло, СК «Львівські Леви»
4. Тріль Назар, ЛКА
5. Тишківський Петро, СК «Кобра»
6. Демків Ростислав, Освіта

70 КГ

1. Балацький Святослав, СК «Львівські Леви»
2. Бурко Микола, СК «Львівські Леви»
3. Олексенко Олександр, АСВ
4. Нікільчук Степан, СК «Львівські Леви»
5. Шкапар Олексій, Львівська політехніка
6. Шумський Віталій, СК «Чемпіон»
7. Галяткін Олександр, ЛНУ ім.І.Франка
8. Ряжко Олександр, СК «Львівські Леви»
9. Прохорчук Ігор, СК «РостДжим»
10. Михальчук Тарас, СК «Кобра»
11. Рубик Іван, Освіта
12. Тимоць Назар, СК «Львівські Леви»

75 КГ

1. Трунов Іван, СК «Кобра»
2. Кикта Роман, Освіта
3. Духанін Денис, СК «Львівські Леви»
4. Сорока Микола, ЛНМУ
5. Рондяк Сергій, ЛНУ ім.І.Франка
6. Ліцсний Роман, СК «Кобра»
7. Міляр Богдан, ос. залік
8. Павицький Віталій, Освіта
9. Диндин Тарас, СК «Кобра»
10. Тарабащук Максим, Освіта
11. Кузнецов Павло, Освіта
12. Атаманчук Микола, Освіта

80 КГ

1. Красільніков Максим, Освіта
2. Наумець Володимир, СК «Львівські Леви»
3. Козлович Дмитро, ЛКА
4. Симулик Василь, м. Жовква
5. Маланчук Роман, ЛКА
6. Натишин Юрій, м. Стрий
7. Починок Остап, ЛКА

90 КГ

1. Тхоровський Іван, СК «Львівські Леви»
2. Тимощук Олег, СК «Львівські Леви»
3. Моногаров Роман, СК «Львівські Леви»
4. Плахта Юрій, Освіта
5. Михайленко Василь, АСВ
6. Сенишин Роман, СК «РостДжим»
7. Гринчишин Ярослав, СК «РостДжим»
8. Сорока Роман, ЛНМУ
9. Яворський Володимир, СК «Чемпіон»

права рука

+90 КГ

1. Рудницький Роман, СК «Львівські Леви»
2. Лехман Богдан, ос. залік
3. Янко Руслан, смт. Дашава
4. Гавриляк Богдан, ФСТ “Колос”
5. Батожний Владислав, Освіта
6. Остапів Роман, ос. залік
7. Луньов Михайло, ЛКА
8. Козмович Еміль, СК «Кобра»
9. Білашевський Сергій, АСВ
10. Симулик Андріан, м. Жовква
11. Дмитрій Андрій, СК «Чемпіон»
12. Мельничук Сергій, ЛКА
13. Сірошта Юрій, ЛІЕТ

60 КГ

1. Іваницький Назар, СК «Львівські Леви»
2. Марфей Богдан, ЛНУ ім.І.Франка
3. Пилипів Сергій, СК «Кобра»
4. Гунза Олексій, СК «Львівські Леви»
5. Надольський Володимир, СК «Кобра»
6. Омелюх Марян, ДДПУ
7. Фурда Михайло, СК «Львівські Леви»
8. Юхимик Андрій, Освіта

65 КГ

1. Іваницький Ігор, СК «Львівські Леви»
2. Федаш Богдан, СК «Львівські Леви»
3. Павлюк Василь, СК «Чемпіон»
4. Тріль Назар, ЛКА
5. Хащевський Павло, СК «Львівські Леви»
6. Терех Володимир, м. Великі Мости
7. Демків Ростислав, Освіта
8. Тишківський Петро, СК «Кобра»

70 КГ

1. Балацький Святослав, СК «Львівські Леви»
2. Бурко Микола, СК «Львівські Леви»
3. Олексенко Олександр, АСВ
4. Шумський Віталій, СК «Чемпіон»
5. Галяткін Олександр, ЛНУ ім.І.Франка
6. Тимоць Назар, СК «Львівські Леви»
7. Рубик Іван, Освіта
8. Кошнак Максим, АСВ
9. Прохорчук Ігор, СК «РостДжим»
10. Килимник Остап, Франка
11. Шкапар Олексій, НУ “Львівська політехніка”
12. Михальчук Тарас, СК «Кобра»

75 КГ

1. Трунов Іван, СК «Кобра»
2. Рондяк Сергій, ЛНУ ім.І.Франка
3. Сорока Микола, ЛНМУ
4. Диндин Тарас, СК «Кобра»
5. Тарабащук Максим, Освіта
6. Маркін Андрій, ЛНМУ
7. Духанін Денис, СК «Львівські Леви»
8. Кикта Роман, Освіта
9. Ліцсний Роман, СК «Кобра»
10. Міляр Богдан, ос. залік
11. Павицький Віталій, Освіта
12. Атаманчук Микола, Освіта
13. Кузнецов Павло, Освіта

80 КГ

1. Рудь Андрій, НУ “Львівська політехніка”
2. Наумець Володимир, СК «Львівські Леви»
3. Красільніков Максим, Освіта
4. Маланчук Роман, ЛКА
5. Симулик Василь, м. Жовква
6. Натишин Юрій, м. Стрий
7. Козлович Дмитро, ЛКА
8. Починок Остап, ЛКА

90 КГ

1. Сердюк Едуард, Освіта
2. Тхоровський Іван, СК «Львівські Леви»
3. Тимощук Олег, СК «Львівські Леви»
4. Моногаров Роман, СК «Львівські Леви»
5. Сорока Роман, ЛНМУ
6. Плахта Юрій, Освіта
7. Михайленко Василь, АСВ
8. Яворський Володимир, СК «Чемпіон»
9. Лехман Іван, ос. залік
10. Гринчишин Ярослав, СК «РостДжим»
11. Сенишин Роман, СК «РостДжим»
12. Винарчик Тарас, ос. залік

Командні результати:
1. СК «Львівські Леви»
2. Товариство Освіта
3. СК «Кобра»

Категорія: Львівські змагання | Добавив: Impossible (2011-03-13)
Переглядів: 1148 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017