Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Львівські змагання

Чемпіонат Львівської області серед навчальних закладів профтехосвіти 2010!

 
Юнаки:

Категорія 55кг.
1. Малінський Іван Org: Диз.та.буд.64
2. Шиян Володимир Org: ХПТУ14
3. Мищишин Ярослав Org: ПТУ20
4. Пилип Іван Org: ХПТУ14
5. Муц Богдан Org: ВПУ20
6. Стасишин Олег Org: ПТУ20
7. Крисюк Святослав Org: Диз.та.буд.64
8. Копеїн Андрій Org: Диз.та.буд.64
9. Тивончук Віталій Org: МВПУЗ

Категорія 65кг.
1. Тимоць Назарій Org: Диз.та.буд.64
2. Хащевський Павло Org: Комп.тех
3. Гайдучок Віталій Org: Диз.та.буд.64
4. Петрик Володимир Org: ХПТУ14
5. Огінський Андрій Org: ПТУ20
6. Стецький Віталій Org: Диз.та.буд.64
7. Німців Юрій Org: ПТУ1
8. Гнип Роман Org: ХПТУ14
9. Шват Денис Org: ПТУ1
10. Климко Тарас Org: ЛПХЛ
11. Мигаль Володимир Org: Диз.та.буд.64
12. Палій Андрій Org: ПТУ27
13. Воробель Олег Org: ХПТУ14
14. Шийовець Назарій Org: ПТУ63
15. Порада Василь Org: ХПТУ14
16. Карпіта Роман Org: Диз.та.буд.64

Категорія 75кг.
1. Бурко Микола Org: МВПУАТБ
2. Сас Микола Org: ХПТУ14
3. Гайдучок Роман Org: Диз.та.буд.64
4. Яцик Олексій Org: Комп.тех
5. Каляманський Василь Org: ПТУ1
6. Пацкан Василь Org: МВПУЗ
7. Яворський Михайло Org: Комп.тех
8. Зіньків Володимир Org: МВПУАТБ
9. Черватюк Ігор Org: ЛПХЛ
10. Наконечний Петро Org: ПТУ27
11. Жук Михайло Org: ВПУ20
12. Вандаш Сергій Org: ВПУ20
13. Павлюк Михайло Org: ЛПХЛ
14. Сейко Тарас Org: ВПУ20
15. Щадило Василь Org: ЛПХЛ
16. Гринь Назарій Org: ВПУ20
17. Панчишин Сергій Org: МВПУЗ
18. Миньо Михайло Org: ЛПХЛ
19. Кріль Володимир Org: МВПУЗ
20. Гасюк Тарас Org: ПТУ63
21. Шелест Андрій Org: МВПУАТБ
22. Пахолевський Петро Org: ЛПХЛ
23. Ометюк Андрій Org: ПТУ63

Категорія 85кг.
1. Шурковський Роман Org: ПТУ27
2. Трисько Михайло Org: ВПУ20
3. Дудік Богдан Org: ЛПХЛ
4. Мавдрик Дмитро Org: Комп.тех
5. Товкач Ігор Org: ХПТУ14
6. Годепський Юрій Org: Диз.та.буд.64
7. Чигрин Богуслав Org: Диз.та.буд.64
8. Кіселевич Віталій Org: ЛПХЛ
9. Деркач Ілля Org: МВПУЗ
10. Продан Василь Org: ВПУ20

Категорія 85+кг.
1. Батожний Влад Org: Диз.та.буд.64
2. Гладій Андрій Org: ПТУ1
3. Корань Руслан Org: Диз.та.буд.64
4. Шот Ярослав Org: ПТУ1
5. Батожний Леонід Org: Диз.та.буд.64
6. Шкарада Роман Org: МВПУАТБ
7. Мурин Василь Org: ПТУ63
8. Дємєнтєв Федір Org: Диз.та.буд.64
9. Кирилюк Василь Org: МВПУАТБ





Дівчата:

Категорія 55кг.
1. Верес Надія Org: Диз.та.буд.64
2. Курнат Галина Org: ПТУ27
3. Фітель Христина Org: ПТУ63
4. Струс Оля Org: Диз.та.буд.64
5. Іваночко Діана Org: Диз.та.буд.64
6. Пач Олена Org: ЛПХЛ
7. Зелінська Наталія Org: МВПУЗ
8. Яворська Аліса Org: ПТУ63
9. Кузікова Тетяна Org: Комп.тех
10. Сусол Оксана Org: ЛПЛПО
11. Бубісь Христина Org: ХПТУ14
12. Бучко Мирослава Org: ЛПЛПО
13. Литвин Анна Org: ПТУ63
14. Ковальчук Юлія Org: ЛПЛПО
15. Дудич Марія Org: ПТУ63
16. Варга Ірина Org: МВПУЗ

Категорія 65кг.
1. Чижович Світлана Org: Диз.та.буд.64
2. Іськів Наталя Org: Диз.та.буд.64
3. Перепичай Ольга Org: ЛПХЛ
4. Палько Марія Org: ЛПХЛ
5. Гвоздецька Юлія Org: ПТУ27
6. Тицейко Галина Org: ЛПЛПО
7. Твердохліб Марія Org: ЛПЛПО
8. Ляля Наталя Org: ХПТУ14
9. Микитюк Ганна Org: ПТУЗвязку
10. Савка Оксана Org: ПТУ63
11. Якимчук Віта Org: ПТУ63
12. Стружак Ольга Org: Комп.тех
13. Снігур Оксана Org: ПТУ63
14. Орищак Марія Org: ЛПХЛ
15. Федик Ірина Org: ЛПЛПО

Категорія 65+кг.
1. Чижович Світлана Org: Диз.та.буд.64
2. Савка Уляна Org: Диз.та.буд.64
3. Швецова Анастасія Org: ЛПХЛ
4. Римар Галина Org: ЛПЛПО
5. Данилова Орися Org: ПТУ27
6. Кузьмич Катерина Org: МВПУЗ
7. Курило Ольга Org: ЛПЛПО
8. Довганюк Іванна Org: ЛПХЛ
9. Попудник Тетяна Org: МВПУЗ

Категорія: Львівські змагання | Добавив: Judge_arm (2010-05-06)
Переглядів: 1399 | Рейтинг: 4.5/2 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017