Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Львівські змагання

Чемпіонат Львівської області серед навчальних закладів I-II рівнів акредитації 2011!
Чемпіонат Львівської області серед навчальних закладів I-II рівнів акредитації 2011!


Результати змагань:

Категорія 55 кг
1. Малінський Іван Org: Технічний
2. Буртник Іван Org: Технологічний
3. Капітанець Василь Org: Авто
4. Цірог Роман Org: Харчовий
5. Чернейко Марян Org: Новий Розділ
6. Лабуда Андрій Org: Харчовий
7. Айрапетян Олексій Org: Економіки
8. Щибря Віталій Org: Технологічний

Категорія 65 кг
1. Хома Віталій Org: Авто
2. Когус Артур Org: Технічний
3. Цимбалістий Дмитро Org: Труша
4. Гриньків Андрій Org: Новий Розділ
5. Боднарчук Василь Org: Технічний
6. Чорний Остап Org: Харчовий
7. Стефанюк Олег Org: Технічний
8. Кошулаб Богдан Org: Економіки
9. Хома Роман Org: Авто
10. Рура Василь Org: Технологічний
11. Лях Василь Org: Авто
12. Библів Іван Org: Економіки
13. Прокопів Володимир Org: Технологічний
14. Тамака Михайло Org: Технологічний
15. Трущак Павло Org: Будівельний
16. Дідух Віталій Org: Механічний

Категорія 75 кг
1. Звізло Роман Org: Технічний
2. Олійник Андрій Org: Технологічний
3. Геча Андрій Org: механічний
4. Тамака Василь Org: Технологічний
5. Притула Богдан Org: Технічний
6. Кошулаб Богдан Org: Економіки
7. Матерацький Дмитро Org: Технічний
8. Литвин Роман Org: Технічний
9. Глемба Василь Org: Поліграф
10. Кравченко Сегрій Org: Технічний
11. Макогон Ігор Org: механічний
12. Васильківський Андрій Org: Будівельний
13. Косолович Назан Org: Поліграф
14. Сорохманюк Юрій Org: Будівельний
15. Дума Марян Org: Поліграф
16. Губчакевич Богдан Org: Поліграф
17. Чепіль Роман Org: Авто

Категорія 85 кг
1. Марциняк Роман Org: Труша
2. Петришин Ігор Org: Авто
3. Кормико Богдан Org: Труша
4. Турянський Андрій Org: Труша
5. Боровиков Олександр Org: Технологічний
6. Геча Андрій Org: Механічний
7. Лилик Юрій Org: Будівельний
8. Палій Олег Org: Авто
9. Цап Ярослав Org: Новий Розділ
10. Градовський Святослав Org: Технологічний
11. Борський Юрій Org: Поліграф
12. Афанесенко Віталій Org: Поліграфічний
13. Гамалій Богдан Org: Труша
14. Мостовий Федір Org: Будівельний

Категорія 95 кг
1. Яворський Володимир Org: Будівельний
2. Корань Руслан Org: Технічний
3. Марциняк Роман Org: Труша
4. Кучер Володимир Org: Будівельний
5. Лесюк Павло Org: Економіки

Категорія 95+ кг
1. Корань Руслан Org: Технічний
2. Яворський Володимир Org: Будівельний
3. Пелех Іван Org: Економіки
4. Бороха Юрій Org: Технологічний
5. Підцерковний Роман Org: механічний
6. Петраш Ігор Org: Новий Розділ
7. Андрійчик Андрій Org: Новий Розділ

Категорія: Львівські змагання | Добавив: Impossible (2011-05-12)
Переглядів: 998 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017