Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Львівські змагання

Чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат 2012!

Результати Чемпіонату Львівської області серед юнаків та дівчат 1994 р.н. і молодших

 

Дата: 18-19.02.2012 року

Місце проведення: м. Львів, вул. Пимоненка 15, актовий зал Львівського професійного ліцею дизайну та будівництва

 


  Дівчата:

ліва рука

 

            60 КГ

 

1. Білань Марія Org: СК «Чемпіон»

2. Офік Тетяна Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

3. Іськів Наталя Org: СК «Чемпіон»

 

            60+ КГ

 1.Шерешкова Катерина Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

 2.Дмитрик Ольга Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

 

Юнаки:

ліва рука

 

            50 КГ

1. Галушка Ігор Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Шмигель Дмитро Org: М.Дубляни

3. Сирота Ігор Org: М.Дубляни

 

            55 КГ

1. Стасьо Андрій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Бурцьо Ярослав Org: Городок

3. Кічма Андрій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

4. Стасьо Володимир Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

5. Цірог Роман Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

6. Алєксєєв Генадій Org: СК «Чемпіон»

7. Федаш Олег Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

 

             60 КГ

1. Ряшко Андрій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Дячук Андрій Org: смт. Великій Любінь

3. Бокало Дмитро Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

4. Яремко Ігор Org: М.Дубляни

5. Бандура Ростислав Org: Ліцей комп технологій

6. Миколайчук Іван Org: Товариство Освіта

7. Радецький Іван Org: Дрогобич

8. Хащевський Олег Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

 

            65 КГ

1. Геблер Андрій Org: Лісотех

2. Стефанюк Олег Org: СК «Чемпіон»

3. Клапко Роман Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

4. Гринчишин Тарас Org: Городок

5. Котів Василь Org: Лісотех

6. Лаврук Микола Org: Медичний університет

7. Сабадаш Святослав Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

8. Сердюк Олександр Org: Товариство Освіта

9. Кушинський Дмитро Org: Медичне училище

10. Гринах Олксандр Org: М.Дубляни

11. Ільчишин Андрій Org: смт. Великій Любінь

12. Грай Петро Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

13. Кунтий Олег Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

 

            70 КГ

1. Гайдучок Віталій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Пилипів Маркіян Org: СК «Кобра»

3. Ярошович Назарій Org: Дрогобич

4. Кіт Андрій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

5. Мех Юрій Org: М.Дубляни

6. Притула Богдан Org: СК «Чемпіон»

 

             80 КГ

1. Яцик Олексій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Звізло Роман Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

3. Матерацький Дмитро Org: СК «Чемпіон»

4. Лукіта Золтан Org: Команда Трек

5. Черчович Володимир Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

6. Дзьба Владислав Org: Медичне училище

7. Ткаченко Костянтин Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

8. Назаркевич Маркіян Org: СК «Чемпіон»

9. Малець Руслан Org: Медичний університет

10. Городник Юрій Org: М.Дубляни

 

            80+ КГ

1. Ільницький Олександр Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Корань Руслан Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

3. Козлович Даніель Org: Команда Трек

4. Галас Михайло Org: Команда Трек

 

Дівчата:

права рука

 

            60 КГ

 

1. Білань Марія Org: СК «Чемпіон»

2. Офік Тетяна Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

3. Іськів Наталя Org: СК «Чемпіон»

 

           60+ КГ

1.Дмитрик Ольга Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Шерешкова Катерина Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»         

 

Юнаки:

права рука

 

50 КГ

1. Галушка Ігор Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Шмигель Дмитро Org: М.Дубляни

3. Сирота Ігор Org: М.Дубляни

 

             55 КГ

1. Бурцьо Ярослав Org: Городок

2. Стасьо Андрій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

3. Цірог Роман Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

4. Кічма Андрій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

5. Стасьо Володимир Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

6. Федаш Олег Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

7. Алєксєєв Генадій Org: СК «Чемпіон»

 

             60 КГ

1. Ряшко Андрій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Бокало Дмитро Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

3. Дячук Андрій Org: смт. Великій Любінь

4. Радецький Іван Org: Дрогобич

5. Яремко Ігор Org: М.Дубляни

6. Хащевський Олег Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

7. Миколайчук Іван Org: Товариство Освіта

8. Бандура Ростислав Org: Ліцей комп технологій

 

             65 КГ

1. Геблер Андрій Org: Лісотех

2. Сердюк Олександр Org: Товариство Освіта

3. Сабадаш Святослав Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

4. Гринчишин Тарас Org: Городок

5. Назаркевич Володимир Org: СЗШ Камянка Бузька

6. Клапко Роман Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

7. Кушинський Дмитро Org: Медичне училище

8. Лаврук Микола Org: Медичний університет

9. Гринах Олксандр Org: М.Дубляни

10. Грай Петро Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

11. Кунтий Олег Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

12. Ільчишин Андрій Org: смт. Великій Любінь

 

 

             70 КГ

1. Гайдучок Віталій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Пилипів Маркіян Org: СК «Кобра»

3. Кіт Андрій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

4. Ярошович Назарій Org: Дрогобич

5. Мех Юрій Org: М.Дубляни

6. Притула Богдан Org: СК «Чемпіон»

 

             80 КГ

1. Яцик Олексій Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Звізло Роман Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

3. Черчович Володимир Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

4. Назаркевич Маркіян Org: СК «Чемпіон»

5. Городник Юрій Org: М.Дубляни

6. Ткаченко Костянтин Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

7. Малець Руслан Org: Медичний університет

8. Дзьба Владислав Org: Медичне училище

9. Лукіта Золтан Org: Команда Трек

 

            80+ КГ

1. Ільницький Олександр Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

2. Корань Руслан Org: СК  «ЛЬВІВСЬКІ ЛЕВИ»

3. Козлович Даніель Org: Команда Трек

4. Галас Михайло Org: Команда Трек

Категорія: Львівські змагання | Добавив: Impossible (2012-02-20)
Переглядів: 1185 | Рейтинг: 4.5/2 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017