Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Львівські змагання

Чемпіонат Львівської області 2010
Чемпіонат Львівської області 20 березня 2010 року

Чоловіки:

Ліва рука:

60кг
1. Іваницький Назар Org: СК «Львівські леви»
2. Юхимик Андрій Org: Товариство Освіта
3. Гутиря Павло Org: Академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного
4. Цар Андрій  Org: Медичний Університет
5. Новосельський Іван Org: Прикарпатський Університет
6. Фурда Михайло Org: СК «Львівські леви»
7. Карпіта Роман Org: СК «Львівські леви»
8. Надольський Володимир Org: СК «Кобра»

65кг
1. Іваницький Ігор Org: СК «Львівські леви»
2. Тимоць Назарій Org: СК «Львівські леви»
3. Тріль Мар'ян Org: ЛКА
4. Кривцов Віталій Org: СК «Львівські леви»
5. Пилипів Сергій Org: Політехнічний Університет
6. Ряшко Олександр Org: СК «Львівські леви»
7. Бациц Святослав Org: Львівський Університет ім. І. Франка
8. Мекуш Юрій Org: Медичний Університет

70кг
1. Балацький Святослав Org: СК «Львівські леви»
2. Лінійчук Олександр Org: СК «Кобра»
3. Олексенко Олександр Org: Академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного
4. Рондяк Сергій Org: Львівський Університет ім. І. Франка
5. Тарабащук Максим Org: Лісотехнічний Університет
6. Байка Маріус Org: Самостійно
7. Прохоров Дмитро Org: ЛКА
8. Залуцький Володимир Org: Прикарпатський Університет
9. Бурко Микола Org: Училище №57
10. Молнар Степан Org: ЛКА
11. Мекуш Роман Org: Медичний Університет
12. Ткач Андрій Org: СК "Спарта”
13. Чудак Назар Org: СК «Кобра»

75кг
1. Врещ Володимир Org: СК «Львівські леви»
2. Трунов Іван Org: СК «Кобра»
3. Сорока Микола Org: Медичний Університет
4. Кикта Роман Org: Товариство Освіта
5. Чухань Назар Org: Товариство Освіта
6. Суходольський Василь Org: Академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного
7. Павицький Віталій Org: Товариство Освіта
8. Гойсак Роман Org: Самостійно
9. Атаманчук Микола Org: Товариство Освіта

80кг
1. Тхоровський Іван Org: СК «Львівські леви»
2. Мельник Дмитро Org: Самостійно
3. Плахта Юрій Org: Товариство Освіта
4. Штойко Ростислав Org: Товариство Освіта
5. Починок Остап Org: ЛКА
6. Симулик Василь Org: Жовква
7. Салюк Артур Org: СК «Львівські леви»
8. Кормило Богдан Org: Самостійно
9. Гнатишин Юрій Org: Самостійно

90кг
1. Рудницький Роман Org: СК «Львівські леви»
2. Тимощук Олег Org: СК «Львівські леви»
3. Красільніков Максим Org: Товариство Освіта
4. Моногаров Роман Org: СК «Львівські леви»
5. Сорока Роман Org: Медичний Університет
6. Остапів Роман Org: Самостійно
7. Гончар Євген Org: Академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного
8. Садовий Андрій Org: Самостійно

+90кг
1. Козирєв Ігор Org: ЛКА
2. Симулик Андріан Org: Жовква
3. Луньов Михайло Org: ЛКА
4. Гоцуляк Володимир Org: Самостійно
5. Трескот Назарій Org: Самостійно
6. Пушкар Андрій Org: СК «Львівські леви»
7. Філяк Андрій Org: Товариство Освіта
8. Янко Руслан Org: Самостійно
9. Білашевський Сергій Org: Академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного
10. Дмитрів Андрій Org: СК "Чемпіон”
11. Смагула Олег Org: Товариство Освіта
12. Козмович Еміль Org: СК «Кобра»
13. Мельничук Сергій Org: ЛКА
14. Бушінський Ласло Org: ЛКА

Права рука:

60кг
1. Іваницький Назар Org: СК «Львівські леви»
2. Юхимик Андрій Org: Товариство Освіта
3. Гутиря Павло Org: Академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного
4. Новосельський Іван Org: Прикарпатський Університет
5. Цар Андрій  Org: Медичний Університет
6. Карпіта Роман Org: СК «Львівські леви»
7. Надольський Володимир Org: СК «Кобра»
8. Фурда Михайло Org: СК «Львівські леви»

65кг
1. Іваницький Ігор Org: СК «Львівські леви»
2. Ряшко Олександр Org: СК «Львівські леви»
3. Мекуш Юрій Org: Медичний Університет
4. Кривцов Віталій Org: СК «Львівські леви»
5. Терех Володимир Org: Самостійно
6. Тимоць Назарій Org: СК «Львівські леви»
7. Тріль Мар'ян Org: ЛКА
8. Бациц Святослав Org: Львівський Університет ім. І. Франка
9. Пилипів Сергій Org: Політехнічний Університет

70кг
1. Балацький Святослав Org: СК «Львівські леви»
2. Олексенко Олександр Org: Академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного
3. Бурко Микола Org: Училище №57
4. Молнар Степан Org: ЛКА
5. Чудак Назар Org: СК «Кобра»
6. Рондяк Сергій Org: Львівський Університет ім. І. Франка
7. Залуцький Володимир Org: Прикарпатський Університет
8. Байка Маріус Org: Самостійно
9. Лінійчук Олександр Org: СК «Кобра»
10. Мекуш Роман Org: Медичний Університет
11. Тарабащук Максим Org: Лісотехнічний Університет
12. Оленчук Василь Org: Ветиринарний
13. Прохоров Дмитро Org: ЛКА

75кг
1. Іваницький Ігор Org: СК «Львівські леви»
2. Чухань Назар Org: Товариство Освіта
3. Врещ Володимир Org: СК «Львівські леви»
4. Трунов Іван Org: СК «Кобра»
5. Суходольський Василь Org: Академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного
6. Сорока Микола Org: Медичний Університет
7. Мельник Олексій Org: Самостійно
8. Павицький Віталій Org: Товариство Освіта
9. Кикта Роман Org: Товариство Освіта
10. Гойсак Роман Org: Самостійно
11. Атаманчук Микола Org: Товариство Освіта
12. Закревський Ярослав Org: Самостійно

80кг
1. Тхоровський Іван Org: СК «Львівські леви»
2. Мельник Дмитро Org: Самостійно
3. Шмигельський Назар Org: СК «Львівські леви»
4. Плахта Юрій Org: Товариство Освіта
5. Салюк Артур Org: СК «Львівські леви»
6. Гнатишин Юрій Org: Самостійно
7. Штойко Ростислав Org: Товариство Освіта
8. Починок Остап Org: ЛКА
9. Симулик Василь Org: Жовква
10. Кормило Богдан Org: Самостійно
11. Дмитрів Василь Org: Самостійно

90кг
1. Рудницький Роман Org: СК «Львівські леви»
2. Тимощук Олег Org: СК «Львівські леви»
3. Красільніков Максим Org: Товариство Освіта
4. Моногаров Роман Org: СК «Львівські леви»
5. Сорока Роман Org: Медичний Університет
6. Остапів Роман Org: Самостійно
7. Гончар Євген Org: Академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного
8. Садовий Андрій Org: Самостійно

+90 кг
1. Янко Руслан Org: Самостійно
2. Симулик Андріан Org: Жовква
3. Дмитрів Андрій Org: СК "Чемпіон”
4. Луньов Михайло Org: ЛКА
5. Козирєв Ігор Org: ЛКА
6. Пушкар Андрій Org: СК «Львівські леви»
7. Трескот Назарій Org: Самостійно
8. Гоцуляк Володимир Org: Самостійно
9. Смагула Олег Org: Товариство Освіта
10. Смерик Юрій Org: СК "Спарта”
11. Гіваргізов Тал'я Org: СК «Львівські леви»
12. Торіков Ігор Org: Самостійно
13. Козмович Еміль Org: СК «Кобра»
14. Білашевський Сергій Org: Академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного
15. Мельничук Сергій Org: ЛКА
16. Бушінський Ласло Org: ЛКА

Жінки

Ліва рука:

55кг
1. Гранатова Анна Org: СК «Львівські леви»
2. Прокопчук Марія Org: Радехів
3. Верес Надія Org: СК «Львівські леви»

Права рука:

55кг
1. Прокопчук Марія Org: Радехів
2. Гранатова Анна Org: СК «Львівські леви»
3. Верес Надія Org: СК «Львівські леви»



Категорія: Львівські змагання | Добавив: Judge_arm (2010-03-26)
Переглядів: 1687 | Рейтинг: 5.0/3 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017