Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Змагання в Україні та світі

Результати Чемпіонату Збройних сил України

Ліва рука:

Категорія 60кг

1. Коробка Євген (6 АК)
2. Гельниці Роберт (ПВК "Захід")
3. Майнов Ростислав (СВМІ)
4. Кравцов Віталій (13 АК)
5. Дорошенков Максим (ПВК "Центр")
6. Лазар Олександр (ЖВІ)
7. Чабанець Максим (ФВППДАТУ)
8. Гутиря Павло (ЛІСВ)
9. Гаврилов Валерій (ПВК "Південь")
10. Мозговий Андрій (169 НЦ)
11. Боднар Михайло (ВМС)
12. Шинкаренко Віктор (ХУПС)
13. Терляк Павло (ВІТІ)
14. Санакуєв Микола (ВІКНЦ)
15. Бояр Віктор (ХІТВ)
16. Киріша Андрій (8 АК)

Категорія 65кг
1. Савчук Сергій (ЛІСВ)
2. Добрев Іван (ПВК "Центр")
3. Степаненко Максим (ПВК "Захід")
4. Єршов Олексій (СВМІ)
5. Думбадзе Лаша (ВІКНУ)
6. Борісов Петро (ЖВІ)
7. Дузінкевич Артем (ХІТВ)
8. Михайлик Олексій (ХУПС)
9. Бондаренко Павло (169 НЦ)
10. Ференц Віталій (13 АК)
11. Хачатрян Артем (ФВППДАТУ)
12. Турянський Констянтин (ВІТІ)
13. Симоненко Михайло (ВМС)
14. Тихий Кирило (6 АК)
15. Орлов Володимир (8 АК)

Категорія 70кг
1. Микитин Андрій (ЛІСВ)
2. Кісілюк Олександр (13 Ак)
3. Шульгін Артем (ХУПС)
4. Ярема В'ячеслав (ЖВІ)
5. Гірченко Владислав (СВМІ)
6. Буряк В'ячислав (ПВК "Центр")
7. Норанчак Іван (169 НЦ)
8. Корчун Олексій (6 АК)
9. Мельник Олександр (ХіТВ)
10. Ольховік Констянтин (ПВК "Центр")
11. Юрійчук Василь (ВМС)
12. Дубровський Володимир (8 АК)
13. Стрижаков Михайло (ПВК "Південь")
14. Тищенко Констянтин (ВІТІ)
15. Переверзів Михайло (ВІКНУ)
16. Серняк Олександр (ПВК "Південь")
17. Литвин Олександр (ФВППДАТУ)
18. Ткачук Василь (ПВК "Захід")

Категорія 75кг
1. Синенко Віталій (ЛІСВ)
2. Корба Віталій (ЖВІ)
3. Мухутдінов Дмитро (ХУПС)
4. Алімов Роман (ВМС)
5. Панчук Олександр (169 НЦ)
6. Петухов Дмитро (ВІТІ)
7. Денісов Роман (СВМІ)
8. Діденко Богдан (ПВК "Захід")
9. Давидюк Богдан (ФВППДАТУ)
10. Загляда Віталій (6 АК)
11. Майданович Віктор (ХІТВ)
12. Ткачук Руслан (13 АК)
13. Макух Дмитро (ВІКНУ)
14. Легкоступ Роман (ПВК "Центр")
15. Назаров Роман (8 АК)

Категорія 80кг
1. Лядов Андрій (ВМС)
2. Осадчий Андрій (ПВК "Центр")
3. Хоренко Юрій (ЖВІ)
4. Карайван Іван (6 АК)
5. Щиглюк Богдан (ВІКНУ)
6. Тарабановський Антон (ЛІСВ)
7. Сосновський Микола (13 АК)
8. Ткач Микола (ПВК "Захід")
9. Скрипач Сергій (ПВК "Південь")
10. Решетько Дмитро (169 НЦ)
11. Акачонок Олександр (СВМІ)
12. Палагін Андрій (8 АК)
13. Макітренко Олег (ВІТІ)
14. Лебединський Сергій (ХІТВ)
15. Кунєєв Андрій (ХУПС)
16. Давлатов Андрій (ФВППДАТУ)

Категорія 90кг
1. Бондарець Олексій (8 АК)
2. Люлюк Дмитро (ФВППДАТУ)
3. Євстратов Олег (ВМС)
4. Артеменко Дмитро (ПВК "Центр")
5. Терновський Ярослав (ВІКНУ)
6. Розлач Павло (ЛІСВ)
7. Ткачук Олександр (ХУПС)
8. Солтис Роман (13 АК)
9. Шанюк Олег (ЖВІ)
10. Ястремський Анатолій (ПВК "Захід")
11. Корецький Максим (ВІТІ)
12. Коновалов Ігор (ХІТВ)
13. Чобаль Іван (СВМІ)
14. Сахно Юрій (169 НЦ)
15. Подлесний Ігор (ПВК "Південь")
16. Сінянський Ігор (6 АК)

Категорія 100кг
1. Мудрук Юрій (ЛІСВ)
2. Бенера Василь (ФВППДАТУ)
3. Поліщук Леонід (169 НЦ)
4. Ковальчук Олександр (ВМС)
5. Трібан Сергій (ЖВІ)
6. Євдокімов Сергій (13 АК)
7. Сивовок Борис (ПВК "Центр")
8. Воловик Микола (6 АК)
9. Тарадайко Ярослав (ВІКНУ)
10. Скиба Руслан (ХУПС)
11. Кузнєцов Максим (ВІТІ)
12. Васильчук Ігор (8 АК)
13. Останін Євген (СВМІ)
14. Кураш Леонід (ХІТВ)
15. Драган Володимир (ПВК "Південь")
16. Сус Сергій (ПВК "Захід")

Категорія +100кг
1. Іванов Сергій (ВМС)
2. Василевський Володимир (8 АК)
3. Герасимов Віталій (ПВК "Центр")
4. Брагнюк Роман (ПВК "Південь")
5. Височин Олексій (ХУПС)
6. Різник Віталій (ВІКНУ)
7. Камянець Андрій (СВМІ)
8. Фуртес Олексій (ЛІСВ)
9. Сутула Андрій (ХІТВ)
10. Нагорний Віктор (ПВК "Захід")
11. Луцик Сергій (13 АК)
12. Доровський Микола (ВІТІ)
13. Амонс Михайло (169 НЦ)
14. Абрамович Ігор (ФВППДАТУ)

15. Сальний Сергій (6 АК) 


 Права рука:

Кат. 60 кг
1. Майнов Ростислав (СВМІ)
2. Коробка Євген (6 АК)
3. Гельниці Роберт (ПВК "Захід")
4. Чабанець Максим (ФВППДАТУ)
5. Дорошенков Максим (ПВК "Центр")
6. Гаврилов Валерій (ПВК "Південь")
7. Гутиря Павло (ЛІСВ)
8. Кравцов Віталій (13 АК)
9. Терляк Павло (ВІТІ)
10. Киріша Андрій (8 АК)
11. Лазар Олександр (ЖВІ)
12. Шинкаренко Віктор (ХУПС)
13. Санакуєв Микола (ВІКНЦ)
14. Боднар Михайло (ВМС)
15. Бояр Віктор (ХІТВ)
16. Мозговий Андрій (169 НЦ)

Кат 65 кг
1. Добрев Іван (ПВК "Центр")
2. Савчук Сергій (ЛІСВ)
3. Борісов Петро (ЖВІ)
4. Єршов Олексій (СВМІ)
5. Степаненко Максим (ПВК "Захід")
6. Дузінкевич Артем (ХІТВ)
7. Симоненко Михайло (ВМС)
8. Михайлик Олексій (ХУПС)
9. Хачатрян Артем (ФВППДАТУ)
10. Орлов Володимир (8 АК)
11. Ференц Віталій (13 АК)
12. Думбадзе Лаша (ВІКНУ)
13. Турянський Констянтин (ВІТІ)
14. Бондаренко Павло (169 НЦ)
15. Тихий Кирило (6 АК)

Кат 70 кг
1. Гірченко Владислав (СВМІ)
2. Кісілюк Олександр (13 Ак)
3. Ярема В'ячеслав (ЖВІ)
 4. Микитин Андрій (ЛІСВ)
5. Коргун Олексій (6 АК)
6.Шульгін Артем (ХУПС)
7. Стрижаков Михайло (ПВК "Південь")
8. Буряк В'ячислав (ПВК "Центр")
9. Ткачук Василь (ПВК "Захід")
10. Переверзів Михайло (ВІКНУ)
11. Мельник Олександр (ХіТВ)
12. Дубровський Володимир (8 АК)
13. Литвин Олександр (ФВППДАТУ)
14. Тищенко Констянтин (ВІТІ)
15. Юрійчук Василь (ВМС)
16. Норанчак Іван (169 НЦ)

Кат 75 кг
1. Синенко Віталій (ЛІСВ)
2. Мухутдінов Дмитро (ХУПС)
3. Ткачук Руслан (13 АК)
4. Алімов Роман (ВМС)
5. Денісов Роман (СВМІ)
6. Корба Віталій (ЖВІ)
7. Загляда Віталій (6 АК)
8. Давидюк Богдан (ФВППДАТУ)
9. Назаров Роман (8 АК)
10. Легкоступ Роман (ПВК "Центр")
11. Майданович Віктор (ХІТВ)
12. Петухов Дмитро (ВІТІ)
13. Макух Дмитро (ВІКНУ)
14. Панчук Олександр (169 НЦ)
15. Діденко Богдан (ПВК "Захід")

Кат 80 кг
1. Лядов Андрій (ВМС)
2. Осадчий Андрій (ПВК "Центр")
3. Щиглюк Богдан (ВІКНУ)
4. Акачонок Олександр (СВМІ)
5. Ткач Микола (ПВК "Захід")
6. Решетько Дмитро (169 НЦ)
7. Тарабановський Антон (ЛІСВ)
8. Хоренко Юрій (ЖВІ)
9. Кунєєв Андрій (ХУПС)
10. Сосновський Микола (13 АК)
11. Давлатов Андрій (ФВППДАТУ)
12. Карайван Іван (6 АК)
13. Макітренко Олег (ВІТІ)
14. Скрипач Сергій (ПВК "Південь")
15. Лебединський Сергій (ХІТВ)
16. Палагін Андрій (8 АК)

Кат 90 кг
1. Люлюк Дмитро (ФВППДАТУ)
2. Бондарець Олексій (8 АК)
3. Ткачук Олександр (ХУПС)
4. Подлесний Ігор (ПВК "Південь")
5. Терновський Ярослав (ВІКНУ)
6. Розлач Павло (ЛІСВ)
7. Артеменко Дмитро (ПВК "Центр")
8. Шанюк Олег (ЖВІ)
9. Чобаль Іван (СВМІ)
10. Ястремський Анатолій (ПВК "Захід")
11. Коновалов Ігор (ХІТВ)
12. Євстратов Олег (ВМС)
13. Корецький Максим (ВІТІ)
14. Сахно Юрій (169 НЦ)
15. Солтис Роман (13 АК)
16. Сінянський Ігор (6 АК)

Кат 100 кг
1. Євдокімов Сергій (13 АК)
2. Мудрук Юрій (ЛІСВ)
3. Васильчук Ігор (8 АК)
4. Бенера Василь (ФВППДАТУ)
5. Ковальчук Олександр (ВМС)
6. Скиба Руслан (ХУПС)
7. Трібан Сергій (ЖВІ)
8. Поліщук Леонід (169 НЦ)
9. Кураш Леонід (ХІТВ)
10. Сивовок Борис (ПВК "Центр")
11. Тарадайко Ярослав (ВІКНУ)
12. Воловик Микола (6 АК)
13. Кузнєцов Максим (ВІТІ)
14. Останін Євген (СВМІ)
15. Драган Володимир (ПВК "Південь")
16. Сус Сергій (ПВК "Захід")

Кат +100 кг
1. Іванов Сергій (ВМС)
2. Герасимов Віталій (ПВК "Центр")
3. Височин Олексій (ХУПС)
4. Василевський Володимир (8 АК)
5. Різник Віталій (ВІКНУ)
6. Сальний Сергій (6 АК)
7. Нагорний Віктор (ПВК "Захід")
8. Фуртес Олексій (ЛІСВ)
9. Брагнюк Роман (ПВК "Південь")
10. Камянець Андрій (СВМІ)
11. Абрамович Ігор (ФВППДАТУ)
12. Сутула Андрій (ХІТВ)
13. Доровський Микола (ВІТІ)
14. Амонс Михайло (169 НЦ)
15. Луцик Сергій (13 АК)





Категорія: Змагання в Україні та світі | Добавив: Judge_arm (2008-11-26)
Переглядів: 1491 | Рейтинг: 4.2/5 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017