Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Змагання в Україні та світі

Кубок Західної України
РЕЗУЛЬТАТИ КУБКУ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ!!! 

Дівчата: 
50 L 
1. Прокопчук Марія, Львів 
2. Жеребцова Антоніна, Тернопіль 
3. Ніколайчук Інна, Рівне 
4. Ванькевич Мар’яна, Тернопіль 

50 R 
1. Прокопчук Марія, Львів 
2. Жеребцова Антоніна, Тернопіль 
3. Ніколайчук Інна, Рівне 
4. Ванькевич Мар’яна, Тернопіль 

+50 L 
1. Гут Мирослава, Львів 
2. Пилипака Світлана, Рівне 
3. Захарчук Марина, Рівне 

+50 R 
1. Гут Мирослава, Львів 
2. Пилипака Світлана, Рівне 
3. Захарчук Марина, Рівне 

Юнаки: 

50 L 
1. Бокало Володимир , Львів 
2. Єрьомін Валентин , Тернопіль 
3. Скидан Володимир , Тернопіль 
4. Свачій Іван , Тернопіль 

50 R 
1. Бокало Володимир , Львів 
2. Єрьомін Валентин , Тернопіль 
3. Скидан Володимир , Тернопіль 
4. Свачій Іван , Тернопіль 

55 L 
1. Шамро Роман , Тернопіль 
2. Гунза Олексій, Львів 
3. Гарбарчук Володимир, Волинь 
4. Гребень Руслан , Рівне 
5. Мартинюк Валерій , Тернопіль 
6. Підойма Олег, Тернопіль 

55 R 
1. Шамро Роман , Тернопіль 
2. Мартинюк Валерій , Тернопіль 
3. Гребень Руслан , Рівне 
4. Гунза Олексій, Львів 
5. Гарбарчук Володимир, Волинь 
6. Підойма Олег, Тернопіль 

60 L 
1. Павлюк Василь , Львів 
2. Янчишин Дмитро, Рівне 
3. Федаш Богдан , Львів 
4. Макаровський Станіслав, Тернопіль 
5. Рибій Михайло , Львів 
6. Порхом’юк Володимир, Тернопіль 
7. Боднарчук Василь , Львів 
8. Тичин Олександр , Волинь 

60 R 
1. Павлюк Василь , Львів 
2. Янчишин Дмитро, Рівне 
3. Макаровський Станіслав, Тернопіль 
4. Федаш Богдан , Львів 
5. Порхом’юк Володимир, Тернопіль 
6. Боднарчук Василь , Львів 
7. Рибій Михайло , Львів 
8. Тичин Олександр , Волинь 

65 L 
1. Беззубка Тарас, Тернопіль 
2. Деревенський Ярослав, Тернопіль 
3. Смаль Володимир, Львів 
4. Приходько Тарас, Волинь 
5. Бучковський Олександр , Тернопіль 
6. Тарасюк Юрій, Рівне 
7. Палащук Ігор, Львів 
8. Іщик Дмитро, Рівне 

65 R 
1. Деревенський Ярослав, Тернопіль 
2. Смаль Володимир, Львів 
3. Беззубка Тарас, Тернопіль 
4. Тарасюк Юрій, Рівне 
5. Бучковський Олександр , Тернопіль 
6. Скоп Тарас, Львів 
7. Іщик Дмитро, Рівне 
8. Приходько Тарас, Волинь 
9. Палащук Ігор, Львів 

70 L 
1. Микитишин Василь , Тернопіль 
2. Бельма Анатолій , Тернопіль 
3. Карп’юк Володимир , Тернопіль 
4. Карапулько Тарас , Тернопіль 
5. Шумський Віталій, Львів 
6. Мялькін В’ячеслав , Рівне 
7. Мельничук Сергій , Рівне 
8. Ільчук Ігор, Рівне 
9. Задорожний Віктор , Волинь 

70 R 
1. Микитишин Василь , Тернопіль 
2. Бельма Анатолій , Тернопіль 
3. Мялькін В’ячеслав , Рівне 
4. Шумський Віталій, Львів 
5. Карапулько Тарас , Тернопіль 
6. Карп’юк Володимир , Тернопіль 
7. Ільчук Ігор, Рівне 
8. Мельничук Сергій , Рівне 
9. Задорожний Віктор , Волинь 

80 L 
1. Тимощук Андрій, Львів 
2. Чорномаз Володимир, Тернопіль 
3. Мичко Роман , Рівне 
4. Шеремета Юрій , Тернопіль 
5. Чеботарьов Пилип, Рівне 
6. Михалик Віталік, Тернопіль 
7. Стецюк Вадим , Тернопіль 
8. Шеремета Іван, Тернопіль 

80 R 
1. Мичко Роман , Рівне 
2. Чорномаз Володимир, Тернопіль 
3. Михалик Віталік, Тернопіль 
4. Шеремета Юрій , Тернопіль 
5. Чеботарьов Пилип, Рівне 
6. Стецюк Вадим , Тернопіль 
7. Шеремета Іван, Тернопіль 
8. Тимощук Андрій, Львів 

+80 L 
1. Матяш Ростислав , Тернопіль 
2. Басій Георгій, Тернопіль 
3. Каторож Віталій , Тернопіль 
4. Яворський Володимир, Львів 
5. Провоторов Сергій , Рівне 
6. Варченко Максим , Тернопіль 
7. Брацинюк Володимир, Рівне 
8. Решетовський Андрій, Рівне 

+80 R 
1. Матяш Ростислав , Тернопіль 
2. Каторож Віталій , Тернопіль 
3. Яворський Володимир, Львів 
4. Провоторов Сергій , Рівне 
5. Варченко Максим , Тернопіль 
6. Басій Георгій, Тернопіль 
7. Решетовський Андрій, Рівне 

8. Брацинюк Володимир, Рівне

Юніорки: 

55 L 
1. Новак Маргарита, Рівне 
2. Прокопчук Марія, Львів 
3. Захарчук Марина, Рівне 
4. Байда Людмила, Рівне 

55 R 
1. Захарчук Марина, Рівне 
2. Прокопчук Марія, Львів 
3. Новак Маргарита, Рівне 
4. Байда Людмила, Рівне 

+55 L 
1. Гут Мирослава, Львів 
2. Поважук Наталія, Рівне 
3. Пилипака Світлана, Рівне 

+55 R 
1. Гут Мирослава, Львів 
2. Поважук Наталія, Рівне 
3. Пилипака Світлана, Рівне
Юніори: 

55 L 
1. Шамро Роман , Тернопіль 
2. Гунза Олексій, Львів 
3. Бокало Володимир , Львів 

55 R 
1. Гунза Олексій, Львів 
2. Бокало Володимир , Львів 
3. Шамро Роман , Тернопіль 

60 L 
1. Данилюк Володимир, Рівне 
2. Юрчук Вадим, Рівне 
3. Гутиря Павло, Львів 
4. Цар Андрій, Львів 
5. Матвійчук Микола, Рівне 
6. Тимоць Назар, Львів 
7. Карпіта Роман, Львів 
8. Лихолат Ігор , Тернопіль 
9. Підлісний Василь , Рівне 

60 R 
1. Павлюк Василь , Львів 
2. Данилюк Володимир, Рівне 
3. Юрчук Вадим, Рівне 
4. Матвійчук Микола, Рівне 
5. Тимоць Назар, Львів 
6. Карпіта Роман, Львів 
7. Цар Андрій, Львів 
8. Гутиря Павло, Львів 
9. Лихолат Ігор , Тернопіль 
10. Підлісний Василь , Рівне 

65 L 
1. Кельник Микола, Рівне 
2. Лінійчук Олександр, Львів 
3. Кобринчук Сергій, Рівне 
4. Беззубка Тарас , Тернопіль 
5. Деревенський Ярослав , Тернопіль 
6. Чудак Назар, Львів 
7. Юхинець Андрій, Рівне 
8. Камінський Віталій, Тернопіль 
9. Бутрін Роман, Львів 
10. Самойлік Олександр, Рівне 
11. Владика Володимир, Тернопіль 

65 R 
1. Кельник Микола, Рівне 
2. Деревенський Ярослав , Тернопіль 
3. Кобринчук Сергій, Рівне 
4. Самойлік Олександр, Рівне 
5. Юхинець Андрій, Рівне 
6. Лінійчук Олександр, Львів 
7. Чудак Назар, Львів 
8. Беззубка Тарас , Тернопіль 
9. Бутрін Роман, Львів 
10. Камінський Віталій, Тернопіль 
11. Владика Володимир, Тернопіль 

70 L 
1. Радчук Андрій, Рівне 
2. Микитишин Василь , Тернопіль 
3. Гонташ, Тернопіль 
4. Літвінчук Олександр, Рівне 
5. Герба Ігор , Волинь 
6. Тара Іван, Львів 
7. Сологуб Назар, Львів 
8. Осадчий Богдан, Рівне 
9. Джумига Ігор , Рівне 
10. Скоблюк, Рівне 
11. Кривий Олег, Тернопіль 
12. Ковальчук Іван, Рівне 
13. Яворський Олег , Львів 
14. Яровой Сергій, Львів 

70 R 
1. Радчук Андрій, Рівне 
2. Гонташ, Тернопіль 
3. Микитишин Василь , Тернопіль 
4. Герба Ігор , Волинь 
5. Тара Іван, Львів 
6. Яровой Сергій, Львів 
7. Літвінчук Олександр, Рівне 
8. Кривий Олег, Тернопіль 
9. Скоблюк, Рівне 
10. Джумига Ігор , Рівне 
11. Яворський Олег , Львів 
12. Сологуб Назар, Львів 
13. Осадчий Богдан, Рівне 
14. Ковальчук Іван, Рівне 

80 L 
1. Матяш Едуард, Тернопіль 
2. Матвійчук Вадим, Рівне 
3. Забавський Орест, Львів 
4. Салюк Артур, Львів 
5. Чикун Роман , Рівне 
6. Шилейко Ян, Рівне 
7. Дідух Павло , Львів 
8. Чорний Сергій, Хмельницький 
9. Шмигельський Назар, Львів 
10. Ковальчук Яків, Тернопіль 
11. Усик Володимир , Львів 
12. Микитин Андрій, Львів 
13. Герасим Петро, Рівне 
14. Червінка Андрій, Львів 
15. Давлатов Андрій, Хмельницький 
16. Новак Михайло, Рівне 
17. Стандрет Тарас , Тернопіль 

80 R 
1. Матяш Едуард, Тернопіль 
2. Салюк Артур, Львів 
3. Новак Михайло, Рівне 
4. Шмигельський Назар, Львів 
5. Ковальчук Яків, Тернопіль 
6. Микитин Андрій, Львів 
7. Герасим Петро, Рівне 
8. Дідух Павло , Львів 
9. Шилейко Ян, Рівне 
10. Забавський Орест, Львів 
11. Матвійчук Вадим, Рівне ( 
12. Усик Володимир , Львів 
13. Чикун Роман , Рівне 
14. Давлатов Андрій, Хмельницький 
15. Червінка Андрій, Львів 
16. Стандрет Тарас , Тернопіль 
17. Чорний Сергій, Хмельницький 

90 L 
1. Москаленко Андрій, Хмельницький 
2. Данилюк Степан , Тернопіль 
3. Білашевський Сергій, Львів 
4. Красильников Володимир, Хмельницький 
5. Фаріон Святослав , Тернопіль 
6. Мусієнко Володимир, Львів 

90 R 
1. Данилюк Степан , Тернопіль 
2. Красильников Володимир, Хмельницький 
3. Мусієнко Володимир, Львів 
4. Фаріон Святослав , Тернопіль 
5. Москаленко Андрій, Хмельницький 
6. Білашевський Сергій, Львів 
7. Соколовський Назар, Тернопіль 

+90 L 
1. Матяш Ростислав , Тернопіль 
2. Лютий Микола , Тернопіль 
3. Олійник Артур, Тернопіль 
4. Джумига Сергій, Рівне 
5. Бенера Василь, Хмельницький 
6. Сівун Євген, Львів 
7. Ткаченко Вячеслав, Львів 
8. Гонтар Ярослав, Тернопіль 

+90 R 
1. Матяш Ростислав , Тернопіль 
2. Лютий Микола , Тернопіль 
3. Бенера Василь, Хмельницький 
4. Сівун Євген, Львів 
5. Джумига Сергій, Рівне 
6. Олійник Артур, Тернопіль 
7. Гонтар Ярослав, Тернопіль 
8. Ткаченко Вячеслав, Львів


Категорія: Змагання в Україні та світі | Добавив: Judge_arm (2009-02-01)
Переглядів: 1371 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017