Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Львівські змагання

15 Всеукраїнський Студентський Спортивний Фестиваль 2011!
Результати змагань п’ятнадцятого Всеукраїнського студентського фестивалю з армспорту.

Дата: 18.11.2011 року
Місце проведення: м. Львів, вул. Хуторівка, 4-б виставковий комплекс «ШУВАР-ЕКСПО»


Чоловіки 55 кг
1. Бурцьо Ярослав Org: ЛВПУ Дизайну та Будівництва
2. Фурда Михайло Org: Національний університет «Львівська політехніка»
3. Надольський Володимир Org: Національний університет «Львівська політехніка»
4. Стасьо Андрій Org: ЛВПУ Дизайну та Будівництва
5. Миколайчук Іван Org: Львівський технологічний коледж
6. Цірог Роман Org: ЛДК харчової і переробної промисловості
7. Бардій Роман Org: Львівський професійний ліцей комп’ютерних технологій

Чоловіки 65 кг
1. Павлюк Василь Org: Волинський національний університет імені Лесі Українки
2. Ряшко Олександр Org: Львівський національний університет ім. Івана Франка
3. Гунза Олексій Org: Національний університет «Львівська політехніка»
4. Марфей Богдан Org: Львівський національний університет ім. Івана Франка
5. Пилипів Сергій Org: Національний університет «Львівська політехніка»
6. Попович Віталій Org: Івано-Франківський національний медичний університет
7. Баклан Дмитро Org: Академія сухопутних військ
8. Лахно Сергій Org: Луганський національний університет ім.Тараса Шевченка
9. Коропецький Микола Org: Академія сухопутних військ
10. Тишківський Петро Org: Національний університет «Львівська політехніка»
11. Ковальчук Володимир Org: ЛНМУ ім.Данила Галицького
12. Макар Андрій Org: Івано-Франківський національний медичний університет
13. Кривда Василь Org: Українська академія друкарства
14. Бокало Володимир Org: Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
15. Попович Микола Org: ЛКА
16. Лаврук Микола Org: ЛНМУ ім.Данила Галицькогоичний
17. Паньків Сергій Org: Богданівський педагогічний коледж
18. Бандура Ростислав Org: Львів Львівський професійний ліцей комп’ютерних технологій
19. Кандяк Андрій Org: Українська академія друкарства

Чоловіки 75 кг
1. Галько Андрій Org: Івано-Франківський національний медичний університет
2. Бурко Микола Org: ЛКА
3. Яцик Олексій Org: Львівський національний університет ім. Івана Франка
4. Звізло Роман Org: ЛВПУ Дизайну та Будівництва
5. Шевчук Любомир Org: Івано-Франківський національний медичний університет
6. Светличний Павло Org: Луганський державний медичний університет
7. Лісний Роман Org: Українська академія друкарства
8. Вітенко Андрій Org: Чорноморський Державний університет ім. Петра Могили
9. Таран Антон Org: Луганський національний університет ім.Тараса Шевченка
10. Пилипів Маркіян Org: Національний університет «Львівська політехніка»
11. Галяткін Олександр Org: Львівський національний університет ім. Івана Франка
12. Костриба Роман Org: Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
13. Диндин Тарас Org: Національний університет «Львівська політехніка»
14. Когус Артур Org: Національний університет «Львівська політехніка»
15. Меглей Семен Org: Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
16. Гордійчук Віктор Org: Академія сухопутних військ
17. Федаш Богдан Org: Академія управління персоналом
18. Трусов Володимир Org: Академія сухопутних військ
19. Балан Тарас Org: Академія сухопутних військ
20. Бабич Микола Org: Рівненський аграрний коледж
21. Лебедєв Володимир Org: Академія сухопутних військ
22. Головка Олег Org: Академія сухопутних військ
23. Хилінський Ігор Org: Українська академія друкарства
24. Брень Сергій Org: Академія сухопутних військ
25. Ткаченко Констянтин Org: ЛКА

Чоловіки 85 кг
1. Некрасенко Олександр Org: Луганський національний університет ім.Тараса Шевченка
2. Корань Руслан Org: Технічний коледж
3. Сурдюк Себастян Org: Тернопільський національний економічний університет
4. Видренков Олег Org: Національний технічний університет України
5. Лемешко Віталій Org: Радивилівський проф ліцей
6. Салюк Артур Org: ЛКА
7. Рондяк Сергій Org: Львівський національний університет ім. Івана Франка
8. Духанін Денис Org: ЛНМУ ім.Данила Галицькогоичний
9. Власюк Ігор Org: Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
10. Гладков Єгор Org: Академія сухопутних військ
11. Гринчишин Ярослав Org: Медичний Львів
12. Куліш Сергій Org: Чорноморський Державний університет ім. Петра Могили
13. Гогу Олександр Org: Національний технічний університет України
14. Тхорук Роман Org: Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
15. Андраш Федір Org: ЛНМУ ім.Данила Галицькогоичний
16. Шевчук Владислав Org: Академія сухопутних військ
17. Мірзаєв Альмір Org: Луганський національний університет ім.Тараса Шевченка
18. Колодін Дмитро Org: Академія сухопутних військ
19. Пастух Степан Org: Львівський національний університет ім. Івана Франка
20. Бовкун Олег Org: Академія сухопутних військ
21. Черчович Володимир Org: Лвів Данила галицького
22. Пахнєвський Артем Org: Академія сухопутних військ
23. Калужний Тарас Org: ЛКА
24. Сорока Микола Org: ЛНМУ ім.Данила Галицькогоичний
25. Павшик Михайло Org: Українська академія друкарства

Чоловіки 85+ кг
1. Курдеча Олексій Org: Національний технічний університет України
2. Лютий Микола Org: Тернопільський національний економічний університет
3. Батожний Владислав Org: Національний університет «Львівська політехніка»
4. Некрасенко Олександр Org: Луганський національний університет ім.Тараса Шевченка
5. Луньов Михайло Org: ЛКА.
6. Батожний Леонід Org: Національний університет «Львівська політехніка»
7. Цвігун Роман Org: Національний університет «Львівська політехніка»
8. Яворський Володимир Org: Коледж архітект та диз
9. Козьмович Тарас Org: Національний університет «Львівська політехніка»
10. Монзуль Олександр Org: Чорноморський Державний університет ім. Петра Могили
11. Шевчук Роман Org: Тернопільський національний економічний університет
12. Сорока Роман Org: ЛНМУ ім.Данила Галицькогоичний
13. Гнатюк Роман Org: Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
14. Коваль Тарас Org: Українська академія друкарства
15. Мурга Роман Org: Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
16. Санницький Олег Org: Нац транспортний універ Львів
17. Козмович Еміль Org: Національний університет «Львівська політехніка»
18. Супріган Андрій Org: Академія сухопутних військ
19. Гончар Євген Org: Академія сухопутних військ
20. Бунь Станіслав Org: Івано-Франківський національний медичний університет
21. Березюк Олександр Org: Академія сухопутних військ
22. Годованюк Євгеній Org: ЛКА
23. Яковлєв Віталій Org: Луганський національний університет ім.Тараса Шевченка
24. Костенко Роман Org: Кіровоградський держ ім Володимира Винниченка

Дівчата 55 кг
1. Гринчишин Леся Org: ЛВПУ Дизайну та Будівництва
2. Гранатова Анна Org: Львівський національний університет ім. Івана Франка
3. Кісель Юлія Org: Чорноморський Петра Могили

Дівчата 55+ кг
1. Табунщукова Катерина Org: Луганський державний медичний університет
2. Офік Тетяна Org: ЛВПУ Дизайну та Будівництва
3. Сехна Христина Org: Управління персоналом
4. Лауцевічус Анастасія Org: ЛВПУ Дизайну та Будівництва
5. Горішна Олена Org: Управління персоналом

Головний суддя: Іваницький Б.В.

Головний секретар: Балацький С.
Категорія: Львівські змагання | Добавив: Impossible (2011-11-20)
Переглядів: 1193 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017