Ласкаво просимо, Гість | RSS

Меню сайта

Розділи
Змагання в Україні та світі
Львівські змагання

опитування
Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Статті » 2008 рік » Львівські змагання

13 Всеукраїнський Студенський Спортивний Фестиваль!
13 Всеукраїнський Студенський Спортивний Фестиваль!

Дівчата:
Категорія 55кг:
1. Прокопчук Марія (ЛДУФК)
2. Гранатова Аня (ЛНУ ім. Івана Франка)
3. Гринчишин Леся (ЛПЛ Дизайну та будівництва)
4. Сідляр Маряна (ЛПЛ Дизайну та будівництва)

Категорія +55кг:
1. Чижович Світлана; (ЛПЛ Дизайну та будівництва)
2. Чубченко Анастасія; (ЧДУ)

Чоловіки:
Категорія 55кг :
1. Свистун Олег (НЛТУ)
2. Бокало Володимир (ЛІПБ)
3. Банах Роман (НУ «Львівська політехніка»)
4. Бочуляк Володимир (ЛКА)
5. Фурда Михайло (НУ «Львівська політехніка»)

Категорія 65кг :
1. Іваницький Ігор (ЛКА)
2. Балацький Святослав (ЛНУ ім. Івана Франка)
3. Федаш Богдан (МАУП)
4. Юхимик Андрій (ЛДУВС)
5. Грабовий Андрій (ЛКА)
6. Цар Андрій (ЛНМУ ім. Данила Галицького)
7. Гутиря Павло (АСВ)
8. Пивоваров Роман (ЛДМУ)
9. Мельник Тарас (НЛТУ)
10. Тріль Марян (ЛКА)
11. Талайло Ігор (ЛПЛ Дизайну та будівництва)
12. Андрусик Іван (ЛНАУ)
13. Пилип Роман (ЛАД)
14. Платоненко Олександр (БРК)
15. Хащевський Павло (ЗТУ)
16. Іванишин Микола (ЛАД)
17. Мекуш Юрій (ЛНМУ ім. Данила Галицького)
18. Татаренко Максим (ЧДУ)
19. Старчак Степан (ЛДУФК)
20. Демків РОстислав (ЛКА)
21. Горбатий Руслан (ЛАД)
22. Гунза Олексій (НУ «Львівська політехніка»)
23. Карпіта Роман (ЛПЛ Дизайну та будівництва)

Категорія 75кг :
1. Врещ Володимир (ЛКА)
2. Яровой Сергій (ІППТ)
3. Дідух Павло (НУ «Львівська політехніка»)
4. Кипта Роман (ЛНАМ)
5. Яворський Іван (НУ «Львівська політехніка»)
6. Лінійчук Олександр (ЛКА)
7. Гринчишин Ярослав (ЛНМУ ім. Данила Галицького)
8. Тара Іван (АСВ)
9. Сорока Микола (НЛТУ)
10. Павицький Віталій (НЛТУ)
11. Пилипчук Юрій (ЛЄУ)
12. Скоп Тарас (ЛПЛ Дизайну та будівництва)
13. Мекуш Роман (ЛНМУ ім. Данила Галицького)
14. Суходольський Василь (АСВ)
15. Жовнір Павло (ЛДІНТУ ім. В.Чорновола)
16. Акуліч Андрій (ЛКА)
17. Кучер Володимир (Буд. коледж)
18. Тарабащук Максим (НЛТУ)
19. Бациц Святослав (ЛНУ ім. Івана Франка)
20. Чудак Назар (ЛКА)
21. Пилип Тарас (ЛНАУ)
22. Білоус Назар (ЛНАУ)
23. Дейнега Олександр (кВДАУ)
24. Мільяр Богдан (ЛНУ ім. Івана Франка)
25. Грет Роман (ЛНАУ)
26. Фтома Андрій (ЛНАУ)
27. Купчишин Олег (ЛДУФК)

Категорія 85кг :
1. Абалов Максим (ЛДМУ)
2. Салюк Артур (ЛКА)
3. Сорока Роман (НЛТУ)
4. Щербій Василь (НЛТУ)
5. Франков Роман (ЛНАУ)
6. Яворський Володимир ЛКБ
7. Гринишин Марян (ЛДІНТУ ім. В.Чорновола)
8. Сірий Сергій (ВДАУ)
9. Петрущак Богдан (ЛНУ ім. Івана Франка)
10. Зводняк Остап (ЛНМУ ім. Данила Галицького)
11. Ільчишин Іван (ЛДУВС)
12. Козлович Дмитро (ЛКА)
13. Лісовий Остап (ЛАД)
14. Пенсак Марян (НУ «Львівська політехніка»)
15. Табака Юрій (ЛАД)
16. Садовий Андрій (ЛДК ім. І. Труша)
17. Корань Руслан ТКНУ"ЛП"
18. Буняк Святослав (ЛДІНТУ ім. В.Чорновола)
19. Кардаш Руслан (ЛДІНТУ ім. В.Чорновола)
20. Гайдук Вячеслав (НЛТУ)
21. Леочко Богдан (ЛНАУ)
22. Бех Володимир (ЛНАУ)

Категорія +85кг :
1. Некрасенко Олександр (ЛДМУ)
2. Пушкар Андрій (ЛАД)
3. Чухань Назар (ЛПЛ Дизайну та будівництва)
4. Климець Мирон (НУ «Львівська політехніка»)
5. Салюк Артур (ЛКА)
6. Флишко Руслан (НЛТУ)
7. Сенишин Роман ЛККЕП
8. Білашевський Сергій (АСВ)
9. Пшонко Володимир (ЛНАУ)
10. Келовець Ігор (ЛАД)
11. Дума Андрій (ЛДІНТУ ім. В.Чорновола)
12. Батожний Влад (НУ «Львівська політехніка»)
13. Батожний Леонід (НУ «Львівська політехніка»)
14. Макаров Андрій (ЛДІНТУ ім. В.Чорновола)
15. Мельничук Сергій (ЛКА)

Категорія: Львівські змагання | Добавив: Impossible (2009-10-09)
Переглядів: 1291 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 2
2  
Велике спасибі !

1  
Категорія +85кг :
7. Синиш Роман ЛККЕП

Не Синиш, а Сенишин. Виправте будьласка!


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
    Головна   Реєстрація   Вхід  

 

 

 

Форма Входу

пошук


Lviv Lions © 2017