Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 17 18 19 20 21 22 »
Попередні результати з Nemiroff World Cup 2008 будуть викладуватись на форумі! Заходим...
Переглядів: 972 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-11-07 | Коментарі (7)

7-8 листопада в м. Варшава пройде кубок світу NEMIROFF WORLD CUP 2008, який рахується одним з найцікавіших дійств року. Також участь у цих змаганнях будуть приймати спортсмени зі Львова. Бажаємо їм успіху!!! Канал Мегаспорт у п'ятницю, 7 листопада о 23.00 буде транслювати в прямому ефірі ліву руку!
Переглядів: 856 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-11-06 | Коментарі (0)

Відбувся чемпіонат по армспорту серед вищих навчальних закладів Львівської області! Перше загальнокомандне місце у напруженій боротьбі вибороли студенти Львівської комерційної академії, друге місце посів Національний університет "Львівська політехніка", а третє місце зайняв Львівський національний університет ім.Франка!

Фотографії зі змагань можна переглянути тут

Читаєм статтю: "Спортивний абсурд, або «нафіга воно нада??»"

Переглядів: 937 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-10-31 | Коментарі (4)

В м. Канзас Сіті, 11 жовтня 2008 року відбувся турнір "ROTN", який організували Гарі Робертс та Arm TV. На цей турнір приїхали найсильніші спортсмени з США. Також тут виступав легендарний John Brzenk, який зайняв перше місце у соїй ваговій категорії.

Переглядів: 935 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-10-31 | Коментарі (0)

На сайті добавлено нове опитування, яке має дати відповідь скільки раз в тиждень нам боротись. Приймаєм участь!
Переглядів: 1008 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-10-25 | Коментарі (11)

У вівторок 28 жовтня, в спортивному залі Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького відбудуться змагання серед вищих навчальних закладів! Змагання проходитимуть на праву руку у таких вагових категоріях: 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 100, +100кг. Зважування учасників з 15.00 до 16.30! При собі потрібно мати студентський квиток.
Переглядів: 952 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-10-25 | Коментарі (23)

Завершився 12 Всеукраїнський Студентський Спортивний Фестиваль! Кількість спортсменів, як і минулого року була великою - 80 чоловік! Організація змагань на належному рівні, також було багато цікавих поєдинків. В командному заліку перше місце зайняла Львівська комерційна академія і здобула кубок!

Фото дивитися тут
Результати тут
Переглядів: 1272 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-10-11 | Коментарі (26)

Завдяки оперативній роботі ARM.DP ми вже зараз можемо побачити відео та фото з Кубка України! Який відбувся 4 жовтня в місті Севастополь! Деякі результати дивіться на нашому форумі!
Переглядів: 929 | Додав: Impossible | Дата: 2008-10-08 | Коментарі (1)

Появилася детальна інформація про Всеукраїнський Студентський Фестиваль! Змагання будуть проходити 9 жовтня 2008 р. в актовому залі, головного корпусу Львівського державного інституту фізичної культури, що на вул. Костюшка 11.
Категорії лишаються не змінними, права рука серед чоловіків: 55кг, 65кг, 75кг, 85кг, +85кг.
Реєстрація та зважування учасників 3 15.00 до 15.45 год. Допуск при зважуванні 500гр.
Для участі у змаганнях необхідно мати документ, який засвідчує особу і спортивну форму (футболку,спортивні штани і спортивне взуття).
Переможці і призери змагань нагороджуються: дипломами, медалями та цінними призами!

Головний суддя змагань: Іваницький Богдан Васильович

Переглядів: 836 | Додав: Judge_arm | Дата: 2008-10-06 | Коментарі (1)

В неділю, 21 вересня, відбувся III щорічний турнір "Кубок Мі100"!!!
Участь у змаганнях прийняли спортсмени з різник міст України: Тернополя, Рівного, Коломиї, Дніпропетровська, Стрия, Жовкви, Житомира, Сімферополя, Хмельницького, Новоград-Волинського та Львова. В кожній категорії точилася запекла боротьба, що в свою чергу подарувало нам багато цікавих поєдинків! Змагання відкрив пострілом з гармати Андрій Пушкар, переглянути як це відбулося можна тут)))