Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 21 22 »

На днях у м. Софія (Болгарія) завершився Чемпіонат Європи по армрестлінгу. Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Збірна команда України гідно виступила на цих змаганннях, здобула 12 золотих, 6 срібних, 5 бронзових медалей і посіла друге загальнокомандне місце. Львівські спортсмени також привезли медалі з цього європейського чемпіонату. По юніорах Володимир Бокало став бронзовим і срібним призером та Марія Прокопчук стала бронзовою призеркою. По дорослих Іваницький Ігор у запеклій боротьбі виборов друге місце! Вітаємо всіх спортсменів з вдалим виступом!
Переглядів: 908 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-06-10 | Коментарі (5)

Ігор Мазуренко на ArmPower.net:

“Найбільша битва в історії армрестлінга наближається. Битва титанів: жива легенда Джон Брзенк (США) буде змагатися в шести раундовому поєдинку з молодим талановитим Денисом Циплєнковим з Росії. Поєдинок між цими атлетами в абсолютній категорії на Nemiroff World Cup 2008 у Варшаві привернув найбільшу увагу з боку вболівальників та ЗМІ. Безсумнівно існує декілька причин, щоб цей поєдинок відбувся. Перш за все організація PAL повертається в Лас Вегас, по друге після програшу Джону, Денис звернувся до промовтерів організації PAL про матч відповідь. Місце проведення матчу здавалося очевидним - Лас-Вегас. На жаль, за деяких обставин може бути тільки два шести раундових поєдинках під час Gal of Professional Armwrestling in LV. Звичайно, головною подією буде поєдинок у важкій вазі за пояс та титул чемпіона. Матч між Джоном Брзенком з США і Денисом Циплєнковим з Росії буде відбуватися на праву руку, у відповідності з правилами організації PAL. Цей матч стане частиною історії організації PAL.
Давайте повернемося до самої боротьби. Багато експертів заявляли, що Денис приїхав на Nemiroff World Cup 2008 року у Варшаву перемогти Джона Брзенка в абсолютній категорії і бути першим спортсменом в історії, взявши головний трофей на праву і ліву руку. Однак дехто відзначав, що в Дениса були недоліки в техніці, які не до ... Читати далі »

Переглядів: 1207 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-05-21 | Коментарі (11)

В середу 20 травня, відбудеться 18 чемпіонат Львівської області серед навчальних закладів Профтехосвіти!!
Змагання будуть проводитись в актовому залі ліцею " Дизайну та Будівництва" , що на вулиці Пимоненка 15.
Вагові категорії серед чоловіків: 55,65,75,85,+85 кг., серед дівчат: 55,65,+65кг. Допуск при зважуванні 0,5 кг.
Зважування з 10 до 11 ,початок змаганя о 12.00 год. Змагання проводяться на праву руку.
Для участі у змаганнях необхідно мати документ, який засвідчує особу і спортивну форму (футболку,спортивні штани і спортивне взуття).
Переможці і призери змагань нагороджуються: дипломами та медалями!

Телефони для довідок: 8(067)7899911
Головний суддя змагань: Іваницький Богдан Васильович

Переглядів: 734 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-05-17 | Коментарі (0)

DEVON LARRATT vs JOHN BRZENK
Переглядів: 983 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-05-13 | Коментарі (0)

З 30 квітня по 5 травня 2009 року в м. Одеса пройшов 16 Чемпіонат України з армспорту. У змаганнях цього року прийняло участь 247 спортсменів з 21 області України. Перше командне місце зайняла команда Харкова, на другому місці команда Дніпропетровська та на третьому команда Луганська. Хочеться також відмітити високий рівень підготовки спортсменів, запеклу боротьбу та інтригу, яка панувапа під час змагань, хто ж стане переможцем! Організація змагань не була на високому рівні. Команда Львова здобула 8 медалей та посіла 6 загальнокомандне місце. Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом, а саме Іваницького Ігоря, який виборов два перших місця, Іваницького Назара, Вреща Володимира, Тхоровського Івана та Рудницького Романа. Бажаємо всім спорстменам успішного виступу на міжнародній арені!
Переглядів: 789 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-05-09 | Коментарі (0)

У розділі "Відео архів" викладено фінальні поєдинки на ліву руку з Чемпіонату України 2009!!!! Дивитись!Скоро буде права..
Переглядів: 788 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-05-05 | Коментарі (0)