Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 21 22 »
"Я надіюсь вийти на свою кращу форму і якщо я це зроблю, то на 100% впевнений що зможу виграти любі змагання"

Шарон, після перегляду цього відео з твоєї ранньої кар’єри, я би хотів більше почути про ті часи, коли ти був ще новачком у цьому спорті. Розкажи, будь ласка, як ти тренувався коли почав займатися армрестлінгом?

- Я багато приділяв уваги фітнес-підготовці і бігу, перед кожним амрестлінг-тренуванням. Багато боротьби, віджимання і так далі. Я сконцентрувався на статичних вправах з вагами. Регулярно робив різні “закрути” на зап'ястя, але я не думаю, що воно дало мені багато сили. Також багато займався на станку, що показаний на цьому відео. Чимало вправ робив на зап'ястя і передпліччя. Це дійсно мені багато дало для розвитку моєї сили.

Скільки днів на тиждень Ти тренуєшся?

- Три рази на тиждень, завжди змішані тренування по армрестлінгу та силові тренування. Інші два рази в тижден ... Читати далі »

Переглядів: 1069 | Додав: warwar_arm | Дата: 2009-11-04 | Коментарі (0)

Переглядів: 786 | Додав: Impossible | Дата: 2009-11-03 | Коментарі (0)

Фото з Універсіади Львівщини 2009 дивіться ТУТ
Переглядів: 741 | Додав: Impossible | Дата: 2009-10-30 | Коментарі (0)

Цього року Кубок Світу серед Професіоналів - Nemiroff World Cup 2009 буде як завжди видовищним та сильним своїми учасниками. У категорії 86 кг ми побачимо знаменитого українського рукоборця - Рустама Бабаєва. В даний час Рустам на стадії підготовки до цього престижного турніру. Це буде його п'ята по рахунку участь у ”Золотому Турі”.
Якщо згадати історію то Рустам лише двічі не зміг вибороти золоту медаль турніру, коли у 2001 році програв Цвєтану Гашевському з Болгарії, та у 2006 році своєму молодшому брату - Руслану.
На жаль, в 2008 році ми не мали можливості побачити видатного спортсмена на даному турнірі. Шкода тому що його спортивні досягнення і власне боротьба радує багатьох прихильників спорту.
У 2009 році, як ми з'ясували під час телефонної розмови з Рустамом:
”Станом на сьогодні, я готуюсь до боротьби в категорії до 86 кг, а також буду боротися у абсолютній ваговій категорії на ліву руку. Відчуваю в собі силу та неодмінно здобуду медалі”

Переглядів: 1559 | Додав: warwar_arm | Дата: 2009-10-30 | Коментарі (1)

Офіційні результати з Кубка України 2009 можна скачати тут
Переглядів: 779 | Додав: Impossible | Дата: 2009-10-24 | Коментарі (0)

На цих змаганнях приймав участь Роман Ціндиліані, який став першим у своїй ваговій категорії на обидві руки! На відео можна переглянути його "закулісну" боротьбу з такими спортсменами як Рон Баз, Тревіс Баджент, Джон Брзенк!

Переглядів: 727 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-10-16 | Коментарі (1)

З 8 по 10 жовтня у м. Севастополі відбувся кубок України з армрестлінгу. Львівська команда виступила успішно на цих змаганнях! Роман Рудницький, виборов перше місце на ліву руку в категорії 80 кг., Олег Тимощук друге місце на праву руку у категорії 85 кг. та Іван Тхоровський третє місце на праву руку в категорії 80 кг. Вітаємо наших спортсменів і бажаємо в подальшому їм незупинятися на досягнутому.
Переглядів: 1021 | Додав: Impossible | Дата: 2009-10-09 | Коментарі (3)

Завершився 13 Всеукраїнський Студенський Спортивний Фестиваль! Цього року кількість спортсменів склала 100 чоловік, що значно більше в порівнянні з минулим роком. Змагання пройшли на належному рівні, було багато цікавих поєдинків, а також радує те, що рівень майстерності спортсменів з кожним роком покращується. Загальнокомандне перше місце, як і минулого року, виборола команда Львівської комерційної академії!
Фото зі змагань!
Результати!
Переглядів: 730 | Додав: Impossible | Дата: 2009-10-09 | Коментарі (0)

Велика підбірка відео від World of Armwrestling на YouTube!!!

Переглядів: 818 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-10-09 | Коментарі (0)

6 жовтня 2009 року в актовому залі, головного корпусу Львівського державного інституту фізичної культури, що на вул. Костюшка 11, відбудеться тринадцятий Всеукраїнський Студенський Спортивний Фестиваль!
Реєстрація та зважування учасників з 14.00 до 15.00 год.
Допуск при зважуванні 1кг.
Вагові категорії:
Чоловіки: 55,65,75,85,+85 кг.
Жінки: 55,+55 кг.
Для участі у змаганнях необхідно мати документ, який засвідчує особу і спортивну форму (футболку,спортивні штани і спортивне взуття).
Переможці і призери змагань нагороджуються дипломами та медалями!

Головний суддя змагань: Іваницький Богдан Васильович

Переглядів: 821 | Додав: Impossible | Дата: 2009-10-02 | Коментарі (8)