Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 21 22 »
Переглядів: 633 | Додав: Judge_arm | Дата: 2010-03-17 | Коментарі (0)

Переглядів: 676 | Додав: Judge_arm | Дата: 2010-03-17 | Коментарі (0)

Переглядів: 634 | Додав: Judge_arm | Дата: 2010-03-17 | Коментарі (0)

27 лютого 2010 року в м. Рівне в спортивному комплексі Національного університету водного госполарства та природокористування відбувся Перший етап Кубка України! Змагання пройшли на високому рівні, і з кожним роком учасників стає все більше, прикладом є 150 армспортсменів які прийняли участь цього разу. Хочеться відзначити результати наших Львівських спортсменів, зокрема Назара Іваницького, який зайняв перше місце (категорія 60 кг), Рудницького Романа - 1 місце (категорія 80 кг), Тхоровського Івана-2 місце (категорія 80 кг), Сердюка Єдуарда - 2 місце (категорія 90 кг) та Тимощука Олега -3 місце (категорія -90 кг).

Результати змагань

Відео
Переглядів: 740 | Додав: warwar_arm | Дата: 2010-03-04 | Коментарі (0)

20 березня в розважальному центрі "Picasso club”, відбудеться чемпіонат Львівської області!
Змагання проводяться на ліву та праву руку, серед чоловіків та жінок, в наступних вагових категоріях:
Чоловіки: 60, 65, 70, 75, 80, 90 ,+90кг
Жінки: 55,+55кг
Початок зважування о 9.00 год.
Допуск при зважуванні 1 кг.
Форма учасників: спортивні штани, футболка на короткий рукав, спортивне взуття.
Стартовий внесок на участь у змаганнях 40грн.
Телефони для довідок:
Головний суддя - Іваницький Богдан Васильович 067-789-99-11
Положення змагань
Обговорити на форумі
Переглядів: 691 | Додав: Impossible | Дата: 2010-03-02

В суботу, 20 лютого в актовому залі Львівського професійного ліцею дизайну та будівництва, відбувся чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат! Змагання пройшли на високому рівні, було багато цікавих та інтригуючих поєдинків. З кожним роком рівень любителів армрестлінгу зростає. Перше командне місце зайняв СК "Львівські Леви", на другу сходинку піднявся СК "Чемпіон" і на третьому місці Ліцей ім. Героїв Крут. Побажаєм нашій команді успішного виступу на Всеукраїнський змаганнях!
Фото зі змагань!
Результати
Переглядів: 745 | Додав: Judge_arm | Дата: 2010-02-25 | Коментарі (0)

27 лютого в м. Миколаєві відбудеться Всеукраїнский турнір по армспорту
"Кубок Південного регіону 2010".
Змагання проводятся на праву руку серед чоловіків у вагових категоріях: 60 кг.,70 кг.,80 кг.,90 кг.,+90 кг.,абсолютка.
Допуск при зважуванні - 1 кг.
Стартовий внесок за участь - 50 грн.
Призовий фонд турніру: 1 місце-500 грн,2 місце-300 грн.,3 місце -100 грн.у ваговій категорії.
Абсолютка-1 місце - 1000 грн.
Початок зважування о 9:00, змагання розпочнуться о 10:00.
Адреса: Дім культури Жовтневого р-ну,пр. Жовтневий 328(зупинка
маршруток в напрямку "Жовтневе" - колишній Дім культури).
З питаннями звертайтесь по телефону (067)756-41-20,Ольга .
Переглядів: 777 | Додав: warwar_arm | Дата: 2010-02-10 | Коментарі (0)

20 лютого в приміщені актового залу Львівського професійного ліцею дизайну та будівництва (вул. Пимоненка 15), відбудеться чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат 1992р.н. і молодших на ліву та праву руку.
Змагання проводяться згідно діючих правил у таких вагових категоріях:
Серед юнаків 1992р.н. і молодших – 50,55,60,65,70,80,+80
Серед дівчат 1992р.н. і молодших – 45,55,+55
Програма змагань:
Початок змагань о 11.00 год. ,зважування з 9.00 до 10.30год.
При зважуванні обов’язково мати документ з фотографією, який засвідчує особу.
Стартовий внесок на участь у змаганнях 20грн.
Головний суддя - Іваницький Богдан Васильович - 067-789-99-11
Головний секретар - Іваницький Назар Богданович - 063-443-06-41

Переглядів: 855 | Додав: Impossible | Дата: 2010-02-03 | Коментарі (8)

Оновився розділ "Календар" на 2010 рік!
Переглядів: 884 | Додав: Impossible | Дата: 2010-02-02 | Коментарі (1)

В неділю, 31 січня відбувся кубок Західної України серед юнаків та юніорів 2010! З кожним роком рівень та кількість учаників зростає. Цього року у змаганнях прийняло участь близько 150 спортсменів з багатьох областей України (Тренопільської, Рівненської, Львівської, Хмельницької, Волинської,Чернівецької, а також з м. Київа). Серед юнаків перше командне місце виборола команда Тернопільської області, друге місце посіла Львівська область, третє Рівненська. Серед юніорів перше місце, також посіла команда Тернопільської області, другими стали спортсмени Рівненської області, а третє місці посіла Львівська область!
Вітаємо Львівську команду з успішним виступом!