Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?
Всього відповідей: 861

арм-сайти:

Головна » 2009 » Травень » 09

З 30 квітня по 5 травня 2009 року в м. Одеса пройшов 16 Чемпіонат України з армспорту. У змаганнях цього року прийняло участь 247 спортсменів з 21 області України. Перше командне місце зайняла команда Харкова, на другому місці команда Дніпропетровська та на третьому команда Луганська. Хочеться також відмітити високий рівень підготовки спортсменів, запеклу боротьбу та інтригу, яка панувапа під час змагань, хто ж стане переможцем! Організація змагань не була на високому рівні. Команда Львова здобула 8 медалей та посіла 6 загальнокомандне місце. Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом, а саме Іваницького Ігоря, який виборов два перших місця, Іваницького Назара, Вреща Володимира, Тхоровського Івана та Рудницького Романа. Бажаємо всім спорстменам успішного виступу на міжнародній арені!
Переглядів: 791 | Додав: Judge_arm | Дата: 2009-05-09 | Коментарі (0)