Скільки часу перед змаганнями Ви даєте відпочинок рукам?

арм-сайти:

Головна » 2008 » Жовтень » 11 » Результати змагань
Результати змагань
7:56 PM

Завершився 12 Всеукраїнський Студентський Спортивний Фестиваль! Кількість спортсменів, як і минулого року була великою - 80 чоловік! Організація змагань на належному рівні, також було багато цікавих поєдинків. В командному заліку перше місце зайняла Львівська комерційна академія і здобула кубок!

Фото дивитися тут
Результати тут
Переглядів: 1275 | Добавив: Judge_arm
Всього коментарів: 261 2 3 »
26 Dangerous
0
))))))))))))))) прям санта -барбара і брігада разом )))))
краще займайтеся і не патякайте буде кращий результат ! :-)
скажіть пліз хтось коли вузи будуть .

25 smdshrek
0
чекаю тебе з хлібом і сіллю!!!!!!!11

24 Дідух Павло
0
Добре,буду готуватися:-)))Ігора,не не нервуйся.:)))Все буде добре)))А до тебе,Андрюха,напевно піду в категорію,буде видно по моїй готовності.:-)))

23 smdshrek
0
но тільки без баночки метанчику)))) biggrin wacko wacko wacko

22 smdshrek
0
Павло не Іваницькі до тебе у вагову прийшли а ти доних!!!!!!!!!
Я чекаю тебе на вузах в 100 або в +100!!!!!!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin

21 Impossible
0
))) Павло, в мене нема і ніколи не було мети тебе вибивати зі змагань)) Ти краще замість того шоб тут фігньою страдати, готуйся до вузів і там покажи на шо ти здатний!!!

20 smdshrek
0
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
і Ігор буде в 70 і Балацький буде в 70 і я піду в 70!!!!
А хулі одним можна в нижчі категорії а другим шо не можна, я тоже так хочу biggrin biggrin biggrin biggrin
Павло ти на фесті загнався

19 Дідух Павло
0
Я слідкую!!!На вузах все побачемо.Чи ти,Ігор,підеш в 70,щоб мене знову вибити зі змагань?

18 Impossible
0
Ти Павло впершу чергу слідкуй за своїми поступками!!! а вже потім дивись за іншимИ . А пролетів ти тому, шо нефіг йти нижчі категорії!!! angry І програв ти завдяки мені!

17 smdshrek
0
і якби мав бути 2 то би і став а так не доля biggrin
я б тоже став чемпіоном України якшо б в моїй ваговій крім мене не було більше учасників biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

1-10 11-20 21-26
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.