Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Judge_arm 
Форум » НОВИНИ » Новини армрестлінгу » Чемпіонат Європи 2009
Чемпіонат Європи 2009
RudikДата: Неділя, 2009-05-31, 3:17 PM | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
З1 по 6 червня 2009 року в болгарської столиці м.Софії, пройде XIX Європейський чемпіонат,
у якому візьмуть участь представники більш ніж з 30 європейських країн.Честь нашої країни та області будуть захищати брати Іваницькі ,Бокало Володимир та Прокопчук Марія!!!Побажаємо нашим спортсменам перемоги!!! smile
 
warwar_armДата: Четвер, 2009-06-04, 3:50 AM | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
Результати першого дня змагань, вітаємо Володимира та Марію з прекрасним результатом на ліву руку:
JUNIOR MEN

JUNIOR MEN LEFT 50 KG
1. KHAPAEV, ASLAN. RUSSIA;
2. KAVALENKA, EVGENIY. BELARUS;
3. BOKALO, VOLODYMYR. UKRAINE;
4. PRATASEVICH, DZMITRIY. BELARUS;
5. NARMONTAS, GEDAS. LITHUANIA;
6. GRAVIS, KASPARS. LATVIA;

JUNIOR MEN LEFT 55 KG
1. KUTSYK, VLADIMIR. RUSSIA;
2. BEKTAS, MUHARREM. TURKEY;
3. DEMIR, CEMIL. TURKEY;
4. BURYA, OLEXANDR. UKRAINE;
5. SIRANTS, DENIS. LATVIA;
6. TAUSHANSKI, IVAN. BULGARIA;

JUNIOR MEN LEFT 60 KG
1. TOVMASYAN, MIKHAIL. RUSSIA;
2. SPASYUK, SVYATOSLAV. RUSSIA;
3. GABRAVA, VILENI. GEORGIA;
4. PAUIUKOVICH, SIARHEI. BELARUS;
5. TOPALSKI, ALEXANDUR. BULGARIA;
6. FIRINCI, M.SELMAN. TURKEY;
7. DOLGYKH, VLADYSLAV. UKRAINE;
8. PANCHEV, STILIAN. BULGARIA;
9. SLIWINSKI, DOMINIK. POLAND;
10. GLOD, DOMINIK. SLOVAKIA;
11. TSERETELI, NIKOLOZI. GEORGIA;

JUNIOR MEN LEFT 65 KG
1. AKHPOLOV, SOSLAN. RUSSIA;
2. ZEGOTA, PRZEMYSLAW. POLAND;
3. MAGHLAPERIDZE, NIKOLOZ. GEORGIA;
4. HUDAK, JAKUB. SLOVAKIA;
5. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
6. SEMERCIOGLU, AZMI. TURKEY;
7. STOLARCZYK, OKTAWIAN. POLAND;
8. YAMILOV, RAIS. RUSSIA;
9. VITANOV, HRISTOFOR. BULGARIA;
10. GORDIENKO, BOGDAN. UKRAINE;
11. MATJUHINS, JAROSLAVS. LATVIA;
12. MAMULSKI, VENISLAV VELERIEV. BULGARIA;
13. ISA, AHADLI. AZERBAIJAN;
14. SVOBODA, MICHAEL. CZECH REPUBLIC;
15. JAVORCIK, MARTIN. CZECH REPUBLIC;

JUNIOR MEN LEFT 70 KG
1. ASUMBANI, GIORGI. GEORGIA;
2. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
3. TEDEEV, DAVID. RUSSIA;
4. CHALUPA, FILIP. CZECH REPUBLIC;
5. COMERT, IBRAHIM. TURKEY;
6. MAMALIEV, ELBRUS. RUSSIA;
7. MOLDOVAN, DORIN. ROMANIA;
8. CHERNYAVSKY, OLEG. UKRAINE;
9. KALCHEV, SVETOSLAV. BULGARIA;
10. EREN DONMEZ, DENIZ. TURKEY;
11. KMEC, TOMAS. SLOVAKIA;
12. IZBINSKI, CEZARY. POLAND;
13. ROZNIATOWSKI, MATEUSZ. POLAND;
14. FARKAS, MARTIN. CZECH REPUBLIC;
15. TENTERS, VALTS. LATVIA;

JUNIOR MEN LEFT 80 KG
1. LABAN, ALIAKSANDR. BELARUS;
2. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
3. FOMIN, MAKSIM. RUSSIA;
4. GOLUBEV, VOLODYMYR. UKRAINE;
5. PUIAC, DARIUS. ROMANIA;
6. AKHMETOV, NAIL. RUSSIA;
7. ZIRILTI, KEMAL. TURKEY;
8. DANOVSKI, DIMITUR. BULGARIA;
9. JASKIEWICZ, RADOSLAW. POLAND;
10. LELAK, ERIK. SLOVAKIA;
11. STOEV, BLAGOVEST. BULGARIA;

JUNIOR MEN LEFT +80 KG
1. RUSTAM, GURBANOV. AZERBAIJAN;
2. KHAYRETDINOV, MARSEL. RUSSIA;
3. YUCEL, KAMIL. TURKEY;
4. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA;
5. MIROSHNICH, OLEH. UKRAINE;
6. OTTO, VLK. CZECH REPUBLIC;
7. MATEI, MARIUS-ALBERT. ROMANIA;
8. SZPRINGIEL, WOJCIECH. POLAND;
9. LAURUS, ADRIAN. ROMANIA;
10. MILANOV, LYUBOMIR. BULGARIA;
JUNIOR WOMEN

JUNIOR WOMEN LEFT 45 KG
1. SENA UGUZ, ELIF. TURKEY;
2. MAYSTER, MARIYA. RUSSIA;

JUNIOR WOMEN LEFT 50 KG
1. KIRAZ, ESRA. TURKEY;
2. VELICKO, LIDIJA. LATVIA;
3. PROKOPCHUK, MARIIA. UKRAINE;
4. AVTUSHKOVA, ALENA. RUSSIA;
5. SZUSTER, JOLANTA. POLAND;
6. ROMANSKA, MICHALINA. POLAND;

JUNIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. PETTERSSON, CAROLINA. SWEDEN;
2. BAS, SONGUL. TURKEY;
3. LUTA, SABINE. LATVIA;
4. MALTSEVA, ANNA. RUSSIA;
5. MAJUTE, MONIKA. LITHUANIA;
6. GONCHARENKO, ANASTASIYA. UKRAINE;
7. KWIATKOWSKA, NATALIA. POLAND;
8. FARKASOVA, PATRICIE. CZECH REPUBLIC;
9. OPALINSKA, MARTA. POLAND;

JUNIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. NIKISHEVA, TATYANA. RUSSIA;
2. IPNAR, NIKOLA. POLAND;
3. SURA, DANA. CZECH REPUBLIC;
4. LINDKVIST, JESSICA. SWEDEN;
5. OVNARSKA, FILIPINA. BULGARIA;
6. SAUCHYK, YULIYA. BELARUS;

JUNIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. BACKMAN, SARA. SWEDEN;
2. AKSOY, SEYMA. TURKEY;
3. NOVAKOVA, RENATA. CZECH REPUBLIC;
4. SHAMSIEVA, ALIYA. RUSSIA;
5. STEFANIAK, NATALIA. POLAND;
6. STEFANIAK, SYLWIA. POLAND;

JUNIOR WOMEN LEFT +70 KG
1. FEDOSEEVA, VALENTINA. RUSSIA;
2. POOLE, JOANNE. UNITED KINGDOM;
3. LUNDQVIST, CORNELIA. SWEDEN;
4. LINDKVIST, JENNIFER. SWEDEN;
5. NUR TASKIN, CEYDA. TURKEY;

 
RudikДата: Четвер, 2009-06-04, 9:33 AM | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Молодці,чекаємо праву руку!!! angry
 
smdshrekДата: Четвер, 2009-06-04, 3:13 PM | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 42
Репутація: -1
Статус: Offline
на праву Бокало у фіналі!!!!! Ура!
Марічка походу не попала в призи((((


Пушкар Андрій (ЛЬВІВ)
 
warwar_armДата: П`ятниця, 2009-06-05, 9:18 AM | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
Вова молодчинка!!!!!!!!!!
Марічка також супер (жаль що на праву так вийшло)
Завтра будуть виступати наші два брати чемпіони!
Будемо молитися за них!!!

Додано (2009-06-05, 9:18 Am)
---------------------------------------------
Результати правої руки (юніори):
JUNIOR MEN RIGHT 50 KG
1. KHAPAEV, ASLAN. RUSSIA;
2. BOKALO, VOLODYMYR. UKRAINE;
3. NARMONTAS, GEDAS. LITHUANIA;
4. PRATASEVICH, DZMITRIY. BELARUS;
5. KAVALENKA, EVGENIY. BELARUS;
6. GRAVIS, KASPARS. LATVIA;

JUNIOR MEN RIGHT 55 KG
1. KUTSYK, VLADIMIR. RUSSIA;
2. BEKTAS, MUHARREM. TURKEY;
3. DEMIR, CEMIL. TURKEY;
4. SIRANTS, DENIS. LATVIA;
5. BURYA, OLEXANDR. UKRAINE;
6. IVANOV, PETUR. BULGARIA;
7. TAUSHANSKI, IVAN. BULGARIA;

JUNIOR MEN RIGHT 60 KG
1. TOVMASYAN, MIKHAIL. RUSSIA;
2. SPASYUK, SVYATOSLAV. RUSSIA;
3. PAUIUKOVICH, SIARHEI. BELARUS;
4. DOLGYKH, VLADYSLAV. UKRAINE;
5. GABRAVA, VILENI. GEORGIA;
6. SLIWINSKI, DOMINIK. POLAND;
7. TSERETELI, NIKOLOZI. GEORGIA;
8. TOPALSKI, ALEXANDUR. BULGARIA;
9. PANCHEV, STILIAN. BULGARIA;
10. GLOD, DOMINIK. SLOVAKIA;
11. FIRINCI, M.SELMAN. TURKEY;

JUNIOR MEN RIGHT 65 KG
1. MAGHLAPERIDZE, NIKOLOZ. GEORGIA;
2. BYAZROV, VALERY. RUSSIA;
3. SEMERCIOGLU, AZMI. TURKEY;
4. AKHMEDSHIN, IGOR. RUSSIA;
5. GORDIENKO, BOGDAN. UKRAINE;
6. ZEGOTA, PRZEMYSLAW. POLAND;
7. MAMULSKI, VENISLAV VELERIEV. BULGARIA;
8. HUDAK, JAKUB. SLOVAKIA;
9. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
10. VITANOV, HRISTOFOR. BULGARIA;
11. JAVORCIK, MARTIN. CZECH REPUBLIC;
12. STOLARCZYK, OKTAWIAN. POLAND;
13. ISA, AHADLI. AZERBAIJAN;
14. SVOBODA, MICHAEL. CZECH REPUBLIC;
15. MATJUHINS, JAROSLAVS. LATVIA;

JUNIOR MEN RIGHT 70 KG
1. MAMALIEV, ELBRUS. RUSSIA;
2. ASUMBANI, GIORGI. GEORGIA;
3. CHERNYAVSKY, OLEG. UKRAINE;
4. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
5. EREN DONMEZ, DENIZ. TURKEY;
6. TEDEEV, DAVID. RUSSIA;
7. UZUNOV, STEFAN. BULGARIA;
8. LUKASINSKI, MICHAL. POLAND;
9. COMERT, IBRAHIM. TURKEY;
10. FARKAS, MARTIN. CZECH REPUBLIC;
11. MOLDOVAN, DORIN. ROMANIA;
12. TENTERS, VALTS. LATVIA;
13. CHALUPA, FILIP. CZECH REPUBLIC;
14. KMEC, TOMAS. SLOVAKIA;
15. SZEKELY, ERVIN. ROMANIA;

JUNIOR MEN RIGHT 80 KG
1. LABAN, ALIAKSANDR. BELARUS;
2. FOMIN, MAKSIM. RUSSIA;
3. AKHMETOV, NAIL. RUSSIA;
4. DANOVSKI, DIMITUR. BULGARIA;
5. PUIAC, DARIUS. ROMANIA;
6. GOLUBEV, VOLODYMYR. UKRAINE;
7. ZIRILTI, KEMAL. TURKEY;
8. STOEV, BLAGOVEST. BULGARIA;
9. JASKIEWICZ, RADOSLAW. POLAND;
10. LELAK, ERIK. SLOVAKIA;
11. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;

JUNIOR MEN RIGHT +80 KG
1. KHAYRETDINOV, MARSEL. RUSSIA;
2. MYRONOVYCH, OLEG. UKRAINE;
3. RUSTAM, GURBANOV. AZERBAIJAN;
4. SZPRINGIEL, WOJCIECH. POLAND;
5. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA;
6. OTTO, VLK. CZECH REPUBLIC;
7. GEORGIEV, TODOV. BULGARIA;
8. YUCEL, KAMIL. TURKEY;
9. LAURUS, ADRIAN. ROMANIA;
10. MATEI, MARIUS-ALBERT. ROMANIA;
JUNIOR WOMEN RIGHT 45 KG
1. SENA UGUZ, ELIF. TURKEY;
2. MAYSTER, MARIYA. RUSSIA;
3. DOLINSKA, AGNIESZKA. POLAND;

JUNIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. AVTUSHKOVA, ALENA. RUSSIA;
2. KIRAZ, ESRA. TURKEY;
3. VELICKO, LIDIJA. LATVIA;
4. PROKOPCHUK, MARIIA. UKRAINE;
5. SZUSTER, JOLANTA. POLAND;
6. ROMANSKA, MICHALINA. POLAND;

JUNIOR WOMEN RIGHT 55 KG
3. KWIATKOWSKA, NATALIA. POLAND;
4. LUTA, SABINE. LATVIA;
5. GONCHARENKO, ANASTASIYA. UKRAINE;
6. MAJUTE, MONIKA. LITHUANIA;
7. BAS, SONGUL. TURKEY;
8. FARKASOVA, PATRICIE. CZECH REPUBLIC;
9. MALTSEVA, ANNA. RUSSIA;

JUNIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. NIKISHEVA, TATYANA. RUSSIA;
2. SURA, DANA. CZECH REPUBLIC;
3. IPNAR, NIKOLA. POLAND;
4. SAUCHYK, YULIYA. BELARUS;
5. LINDKVIST, JESSICA. SWEDEN;
6. OVNARSKA, FILIPINA. BULGARIA;

JUNIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. BACKMAN, SARA. SWEDEN;
2. SHAMSIEVA, ALIYA. RUSSIA;
3. NOVAKOVA, RENATA. CZECH REPUBLIC;
4. KMIECIK, ANITA. POLAND;
5. STEFANIAK, NATALIA. POLAND;
6. AKSOY, SEYMA. TURKEY;

JUNIOR WOMEN RIGHT +70 KG
1. FEDOSEEVA, VALENTINA. RUSSIA;
2. POOLE, JOANNE. UNITED KINGDOM;
3. NUR TASKIN, CEYDA. TURKEY;
4. LINDKVIST, JENNIFER. SWEDEN;
5. JONASSON, REBECCA. SWEDEN;

 
MasterДата: П`ятниця, 2009-06-05, 9:01 PM | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Результати лівої!!!!!! wink Від себе хочу привітати Іваницького Ігора з другим місцем......МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!

SENIOR MEN LEFT 55 KG
1. BEZKOROVAINYI, DMYTRO. UKRAINE;
2. CHOMAEV, ARSEN. RUSSIA;
3. GAZIZOV, RIDIK. RUSSIA;
4. MEHMET, KAYA. TURKEY;
5. BARBELIAN, PAUL-IOAN. ROMANIA;
6. IVANYTSKYI, NAZARII. UKRAINE;
7. CETINKAYA, MEHMEY. TURKEY;
8. BALAIUS, RUSLAN. ROMANIA;
9. STREDANSKY, JOZEF. SLOVAKIA;
10. KUSMIERCZYK, DAMIAN. POLAND;
11. ATANASOV, EVGENI. BULGARIA;

SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. ALI UZUL, MEHMET. TURKEY;
2. IVANYTSKYI, IGOR. UKRAINE;
3. BABAKHANOV, SARKHAN. AZERBAIJAN;
4. KHAMIDULLIN, RUSLAN. RUSSIA;
5. CHOMAEV, ROBERT. RUSSIA;
6. GREGORICKA, IVAN. SLOVAKIA;
7. MERKEL, ANZAUR. GERMANY;
8. SHTEREV, DIMITAR. BULGARIA;
9. PIOTRZKOWSKI, KAROL. POLAND;
10. MAJKUT, LUKAS. SLOVAKIA;
11. MARIN, IONUT-ADRIAN. ROMANIA;
12. TOFANESCU, DORIN-IONUT. ROMANIA;
13. BERIDZE, APOLONI. GEORGIA;

SENIOR MEN LEFT 65 KG
1. KHAMIDULLIN, RIM. RUSSIA;
2. SERHAT ARSLAN, EVREN. TURKEY;
3. KHAMIDULLIN, RUSALIN. RUSSIA;
4. HARUTYUNYAN, HAYK. ARMENIA;
5. ABUTIDZE, ALEKSI. GEORGIA;
6. YANKOV, DIMITAR. GERMANY;
7. IBRISHEV, KHAISER. UKRAINE;
8. AKPINAR, SONER. TURKEY;
9. FIOLEK, RAFAL. POLAND;
10. KAMRAN, ATAYEV. AZERBAIJAN;
11. SKYDAN, VADYM. UKRAINE;
12. NOWAK, MARIUSZ. POLAND;
13. TIRSU, FILIP-ANDREI. ROMANIA;
14. DIMITROV, DIMITAR. BULGARIA;
15. NOVOSELSKI, MARTIN. BULGARIA;

SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. VORONETSKIY, ALEXANDER. RUSSIA;
2. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
3. GAYDARDJIEV, GEORGRY. BULGARIA;
4. KOVALCHUK, ALEKSANDR. RUSSIA;
5. OLMEZ, OSMAN. TURKEY;
6. ANTONIO AREVALO, JOSE. SPAIN;
7. RUDNICKI, LUKASZ. POLAND;
8. LUKYANCHUK, IVAN. UKRAINE;
9. BALABANOV, ALEKSANDUR. BULGARIA;
10. COMERT, IBRAHIM. TURKEY;
11. HUIKKOLA, ESA. FINLAND;
12. MELNYK, SERHIY. UKRAINE;
13. IOVANESCU, IOAN-ALIN. ROMANIA;
14. MIHALACHE, VALENTIN. ROMANIA;
15. YORDANOV STEFANOV, DIMITAR. SPAIN;
16. GJEMALI-HAZER, XHELAL. SWITZERLAND;

SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. BULENKOV, ALEXANDER. RUSSIA;
2. FILIPPOV, MAKSIM. RUSSIA;
3. TERZI, ENGIN. TURKEY;
4. GETIASHVILI, JABA. GEORGIA;
5. CHIPREANOV, ANDREI. ROMANIA;
6. TSVYETKOV, OLEKSANDR. UKRAINE;
7. BOGDANSKI, KIRIL. BULGARIA;
8. TENKEL, ROMAN. SLOVAKIA;
9. FUAD, JAFAROV. AZERBAIJAN;
10. BALABANOV, VIKTOR. BULGARIA;
11. PAUTARAN, PAVEL. BELARUS;
12. GOEDHART, ANTOINE. NETHERLANDS;
13. PEDRO GARCIA, JUAN. SPAIN;
14. KOCON, STEFAN. SWEDEN;
15. LUNDSTROM, BJORN. SWEDEN;
16. ANGHEL, RADU-SEBASTIOAN. ROMANIA;
17. MIKKOLA, TIMO. FINLAND;

Додано (2009-06-05, 9:01 Pm)
---------------------------------------------
SENIOR MEN LEFT 80 KG
1. BABAIEV, RUSTAM. UKRAINE;
2. LENGAROV, STEFAN. BULGARIA;
3. PRUDNYK, IEVGENII. UKRAINE;
4. FATIH BOZ, MEHMET. TURKEY;
5. BERDZENISHVILI, LEVAN. GEORGIA;
6. DZHIBILOV, RUSLAN. RUSSIA;
7. PISARYKOV, SERGEY. RUSSIA;
8. SVACINA, ROBIN. CZECH REPUBLIC;
9. MOLENDA, MARCIN. POLAND;
10. LABAN, ALIAKSANDR. BELARUS;
11. STARON, RADOSLAW. POLAND;
12. MALEK, RASTISLAV. SLOVAKIA;
13. TACHE, GEORGE-LUCIAN. ROMANIA;
14. MATSKEVICH, ALEH. BELARUS;
15. ARROYO, RICHARD. SPAIN;
16. CIRPONIS, AINARS. LATVIA;
17. DRAGULEANU, MIRCEA-ALEXANDRU. ROMANIA;
18. YULEV, DIMITAR. BULGARIA;

SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. TAYNOV, ARTEM. UKRAINE;
2. JAGNESAK, LUBOMIR. SLOVAKIA;
3. FILIPPOV, ROMAN. RUSSIA;
4. GUSOV, ALEXANDER. RUSSIA;
5. BABAYEV, RUSLAN. UKRAINE;
6. GOLEMANOV, STOYAN. BULGARIA;
7. TAMAS, STEFAN-MIHAI. ROMANIA;
8. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
9. BELIAI, ALIAKSANDR. BELARUS;
10. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
11. ANDRONACHE, DANIEL-VALENTIN. ROMANIA;
12. GOLEMANOV, DANIEL. BULGARIA;
13. HONKAPAA, TONI. FINLAND;
14. VALONEN, PETRI. FINLAND;
15. RZANNY, WIESLAW. POLAND;
16. KRAJCZYNSKI, KRZYSZTOF. POLAND;

SENIOR MEN LEFT 90 KG
1. RUDAKOV, MYKHAYLO. UKRAINE;
2. ELDZHAROV, AZAMAT. RUSSIA;
3. BASARAN, TUNCAY. TURKEY;
4. GERMANUS, JAN. SLOVAKIA;
5. KHUBIASHVILI, GELA. UKRAINE;
6. SERGEL, SIARHEI. BELARUS;
7. PASLARIU, ADRIAN-CATALIN. ROMANIA;
8. KARYAEV, MURAT. RUSSIA;
9. DALAK, MARIAN. SLOVAKIA;
10. GOULIOUMIS, GEORGIOS. GREECE;
11. SALMINEN, JUHA. FINLAND;
12. GENOV, TODOR. BULGARIA;
13. KOLOZSVARI-KOVACS, EDWARD. ROMANIA;
14. GRZELAK, LUKASZ. POLAND;
15. SENER, CEM. TURKEY;
16. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;

SENIOR MEN LEFT 100 KG
1. ONCESCU, ION VLAD. ROMANIA;
2. FUDALA, LUCJAN. POLAND;
3. DZHIOEV, KHETAG. RUSSIA;
4. MURIEV, VIATCHESLAV. RUSSIA;
5. SHMYKO, DZMITRIY. BELARUS;
6. MUSZCZAK, DARIUSZ. POLAND;
7. TODADZE, KOBA. GEORGIA;
8. DOBREAN, DINU-PETRE. ROMANIA;
9. ILCHEV, EMIL. BULGARIA;
10. OLCAY, TUNC. TURKEY;
11. YEUTUKHOVICH, BARYS. NETHERLANDS;
12. PETROV, KALOYAN. BULGARIA;
13. BUHLER, UELI. SWITZERLAND;
14. TOMAGA, RASTISLAV. SLOVAKIA;
15. IOANNIS, TOUMPAS. GREECE;
16. PEREZ, GUSTAVO. SPAIN;
17. CHRISTENSEN, TONNI. DENMARK;

SENIOR MEN LEFT 110 KG
1. SEMERENKO, OLEKSIY. UKRAINE;
2. KVIKVINIA, GENADI. GEORGIA;
3. PANTALEEV, MARIN. BULGARIA;
4. TOKAREV, SERGIY. UKRAINE;
5. MATYUSHENKO, IVAN. RUSSIA;
6. PERSSON, ERIK. SWEDEN;
7. DRAGANOV HRISTOV, RUMEN. SPAIN;
8. JAKOWCZYK, RAFAL. POLAND;
9. TOMSONS, NORMUNDS. LATVIA;
10. SALVATORE, NINO. SPAIN;
11. TAPASZTO, ISTVAN-CIPRIAN. ROMANIA;
12. HARALAMPOPOULOS, GEORGIOS. GREECE;
13. FAT, OLIMPU. ROMANIA;
14. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA;
15. AYDOGAN, CENGIZ. TURKEY;
16. KHAYRETDINOV, MARSEL. RUSSIA;
17. VESTERINEN, NICO. FINLAND;

SENIOR MEN LEFT +110 KG
1. PUSHKAR, ANDRIY. UKRAINE;
2. KISOV, PLAMEN. BULGARIA;
3. BORBIL, DANUT. ROMANIA;
4. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
5. LITOVTCEV, YEVHEN. UKRAINE;
6. MINABADDIN, GURBANOV. AZERBAIJAN;
7. TSANOV, STEFAN. BULGARIA;
8. RADU, GEORGESCU. ROMANIA;
9. JOSHGUN, IMANOV. AZERBAIJAN;

 
warwar_armДата: Неділя, 2009-06-07, 5:49 PM | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
Результати правої руки:

SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. BEZKOROVAINYI, DMYTRO. UKRAINE;
2. MEHMET, KAYA. TURKEY;
3. GAZIZOV, RIDIK. RUSSIA;
4. CETINKAYA, MEHMEY. TURKEY;
5. CHOMAEV, ARSEN. RUSSIA;Результати правої руки:

SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. BEZKOROVAINYI, DMYTRO. UKRAINE;
2. MEHMET, KAYA. TURKEY;
3. GAZIZOV, RIDIK. RUSSIA;
4. CETINKAYA, MEHMEY. TURKEY;
5. CHOMAEV, ARSEN. RUSSIA;
6. STREDANSKY, JOZEF. SLOVAKIA;
7. IVANYTSKYI, NAZARII. UKRAINE;
8. KORBIEL, KRYSTIAN. POLAND;
6. STREDANSKY, JOZEF. SLOVAKIA;
7. IVANYTSKYI, NAZARII. UKRAINE;
8. KORBIEL, KRYSTIAN. POLAND;
9. BARBELIAN, PAUL-IOAN. ROMANIA;
10. ATANASOV, EVGENI. BULGARIA;
11. KUSMIERCZYK, DAMIAN. POLAND;
12. BALAIUS, RUSLAN. ROMANIA;
13. NARMONTAS, GEDAS. LITHUANIA;
14. KAVALENKA, EVGENIY. BELARUS;
15. GRAVIS, KASPARS. LATVIA;

SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. ALI UZUL, MEHMET. TURKEY;
2. CHOMAEV, ROBERT. RUSSIA;
3. TOVMASYAN, MIKHAIL. RUSSIA;
4. GREGORICKA, IVAN. SLOVAKIA;
5. TOFANESCU, DORIN-IONUT. ROMANIA;
6. MAJKUT, LUKAS. SLOVAKIA;
7. PIOTRZKOWSKI, KAROL. POLAND;
8. MERKEL, ANZAUR. GERMANY;
9. BABAKHANOV, SARKHAN. AZERBAIJAN;
10. STEFANOV, STEFAN. BULGARIA;
11. MARIN, IONUT-ADRIAN. ROMANIA;
12. BERIDZE, APOLONI. GEORGIA;
13. SHTEREV, DIMITAR. BULGARIA;

SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. SERHAT ARSLAN, EVREN. TURKEY;
2. KHAMIDULLIN, RUSALIN. RUSSIA;
3. SKYDAN, VADYM. UKRAINE;
4. ABUTIDZE, ALEKSI. GEORGIA;
5. KHAMIDULLIN, RIM. RUSSIA;
6. IBRISHEV, KHAISER. UKRAINE;
7. YANKOV, DIMITAR. GERMANY;
8. HARUTYUNYAN, HAYK. ARMENIA;
9. VOYNOV, PETUR. BULGARIA;
10. AKPINAR, SONER. TURKEY;
11. VILLAR MARTINEZ, LORENZO. SPAIN;
12. KAMRAN, ATAYEV. AZERBAIJAN;
13. TIRSU, FILIP-ANDREI. ROMANIA;
14. NOVOSELSKI, MARTIN. BULGARIA;
15. NOWAK, MARIUSZ. POLAND;
16. FIOLEK, RAFAL. POLAND;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. KOVALCHUK, ALEKSANDR. RUSSIA;
2. LUKYANCHUK, IVAN. UKRAINE;
3. BALABANOV, ALEKSANDUR. BULGARIA;
4. OLMEZ, OSMAN. TURKEY;
5. ANTONIO AREVALO, JOSE. SPAIN;
6. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
7. RUDNICKI, LUKASZ. POLAND;
8. DELIDJAKOV, HRISTO. BULGARIA;
9. LOBANOV, ALEXEY. RUSSIA;
10. YORDANOV STEFANOV, DIMITAR. SPAIN;
11. HUIKKOLA, ESA. FINLAND;
12. MELNYK, SERHIY. UKRAINE;
13. IOVANESCU, IOAN-ALIN. ROMANIA;
14. MIHALACHE, VALENTIN. ROMANIA;
15. COMERT, IBRAHIM. TURKEY;
16. GJEMALI-HAZER, XHELAL. SWITZERLAND;

SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. ZOLOEV, KHADZIMURAT. RUSSIA;
2. CHIPREANOV, ANDREI. ROMANIA;
3. TSVYETKOV, OLEKSANDR. UKRAINE;
4. MIKKOLA, TIMO. FINLAND;
5. FUAD, JAFAROV. AZERBAIJAN;
6. GILDIL, HAYDAR. TURKEY;
7. BALABANOV, VIKTOR. BULGARIA;
8. TERZI, ENGIN. TURKEY;
9. PEDRO GARCIA, JUAN. SPAIN;
10. PAUTARAN, PAVEL. BELARUS;
11. LUNDSTROM, BJORN. SWEDEN;
12. BOGDANSKI, KIRIL. BULGARIA;
13. TRUTA, MATEI. ROMANIA;
14. TENKEL, ROMAN. SLOVAKIA;
15. FILIPPOV, MAKSIM. RUSSIA;
16. GOEDHART, ANTOINE. NETHERLANDS;

Додано (2009-06-07, 5:49 Pm)
---------------------------------------------
SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. BABAIEV, RUSTAM. UKRAINE;
2. GIRARD, PASCAL. SWITZERLAND;
3. PRUDNYK, IEVGENII. UKRAINE;
4. ZAHARIEV, SLAVI. BULGARIA;
5. KURT, NIYAZI. TURKEY;
6. STARON, RADOSLAW. POLAND;
7. MATSKEVICH, ALEH. BELARUS;
8. FATIH BOZ, MEHMET. TURKEY;
9. PISARYKOV, SERGEY. RUSSIA;
10. OLBRYS, ARTUR. POLAND;
11. BERDZENISHVILI, LEVAN. GEORGIA;
12. DZHIBILOV, RUSLAN. RUSSIA;
13. YULEV, DIMITAR. BULGARIA;
14. DRAGULEANU, MIRCEA-ALEXANDRU. ROMANIA;
15. SVACINA, ROBIN. CZECH REPUBLIC;
16. LABAN, ALIAKSANDR. BELARUS;
17. ARROYO, RICHARD. SPAIN;
18. MANOLE, VASILE. ROMANIA;

SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. BABAYEV, RUSLAN. UKRAINE;
2. JAGNESAK, LUBOMIR. SLOVAKIA;
3. FILIPPOV, ROMAN. RUSSIA;
4. TAYNOV, ARTEM. UKRAINE;
5. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
6. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
7. KRAJCZYNSKI, KRZYSZTOF. POLAND;
8. TAMAS, STEFAN-MIHAI. ROMANIA;
9. GOLEMANOV, STOYAN. BULGARIA;
10. ONDER, DURSUN. TURKEY;
11. HONKAPAA, TONI. FINLAND;
12. ANDRONACHE, DANIEL-VALENTIN. ROMANIA;
13. GUSOV, ALEXANDER. RUSSIA;
14. VALONEN, PETRI. FINLAND;
15. RZANNY, WIESLAW. POLAND;
16. BELIAI, ALIAKSANDR. BELARUS;
17. JIVKOV, VESELIN. BULGARIA;

SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
2. KARYAEV, MURAT. RUSSIA;
3. GERMANUS, JAN. SLOVAKIA;
4. RUDAKOV, MYKHAYLO. UKRAINE;
5. KRUGLOV, ANDREY. RUSSIA;
6. KHUBIASHVILI, GELA. UKRAINE;
7. IVANOV, NIKOLAI. BULGARIA;
8. SALMINEN, JUHA. FINLAND;
9. BASARAN, TUNCAY. TURKEY;
10. SERGEL, SIARHEI. BELARUS;
11. DALAK, MARIAN. SLOVAKIA;
12. KOLOZSVARI-KOVACS, EDWARD. ROMANIA;
13. SYPNIEWSKI, TOMASZ. POLAND;
14. GOULIOUMIS, GEORGIOS. GREECE;
15. SEYFI BENNURKAN, OMER. TURKEY;
16. JAVID, NIRZAGULIYEV. AZERBAIJAN;
17. PASLARIU, ADRIAN-CATALIN. ROMANIA;

SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. ONCESCU, ION VLAD. ROMANIA;
2. IVAKIN, TARAS. UKRAINE;
3. FUDALA, LUCJAN. POLAND;
4. MURIEV, VIATCHESLAV. RUSSIA;
5. SHMYKO, DZMITRIY. BELARUS;
6. OLCAY, TUNC. TURKEY;
7. ZURAB, BAKHTIYAROV. AZERBAIJAN;
8. MUSZCZAK, DARIUSZ. POLAND;
9. RACEK, PETER. SLOVAKIA;
10. YEUTUKHOVICH, BARYS. NETHERLANDS;
11. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
12. DZHIOEV, KHETAG. RUSSIA;
13. DOBREAN, DINU-PETRE. ROMANIA;
14. ILCHEV, EMIL. BULGARIA;
15. TODADZE, KOBA. GEORGIA;
16. PETROV, KALOYAN. BULGARIA;
17. PEREZ, GUSTAVO. SPAIN;
18. IOANNIS, TOUMPAS. GREECE;
19. BUHLER, UELI. SWITZERLAND;
20. CHRISTENSEN, TONNI. DENMARK;
21. TOMAGA, RASTISLAV. SLOVAKIA;

SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. KVIKVINIA, GENADI. GEORGIA;
2. TOKAREV, SERGIY. UKRAINE;
3. SEMERENKO, OLEKSIY. UKRAINE;
4. MATYUSHENKO, IVAN. RUSSIA;
5. TOMSONS, NORMUNDS. LATVIA;
6. JAKOWCZYK, RAFAL. POLAND;
7. HARALAMPOPOULOS, GEORGIOS. GREECE;
8. DRAGANOV HRISTOV, RUMEN. SPAIN;
9. PETKOV, NEDKO. BULGARIA;
10. SALVATORE, NINO. SPAIN;
11. KHAYRETDINOV, MARSEL. RUSSIA;
12. AYDOGAN, CENGIZ. TURKEY;
13. FAT, OLIMPU. ROMANIA;
14. PERSSON, ERIK. SWEDEN;
15. PANTALEEV, MARIN. BULGARIA;
16. CUEMJIEV, ALIN-CATALIN. ROMANIA;
17. VESTERINEN, NICO. FINLAND;

SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. PUSHKAR, ANDRIY. UKRAINE;
2. PUSCASU, IOAN CRISTIAN. ROMANIA;
3. DODOV, MARTIN. BULGARIA;
4. KISOV, PLAMEN. BULGARIA;
5. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
6. LITOVTCEV, YEVHEN. UKRAINE;
7. BORBIL, DANUT. ROMANIA;

 
Форум » НОВИНИ » Новини армрестлінгу » Чемпіонат Європи 2009
Сторінка 1 з 11
Пошук:

    Головна   Реєстрація   Вхід  
Форма входу


Lviv Lions © 2017