Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Judge_arm 
Форум » НОВИНИ » Новини армрестлінгу » Львівська область серед юнаків і юніорів 2009!
Львівська область серед юнаків і юніорів 2009!
Judge_armДата: Четвер, 2009-02-19, 9:11 AM | Повідомлення # 31
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
зважування з 9 год! читай положення там все написано....

 
Pasha-armДата: Четвер, 2009-02-19, 7:56 PM | Повідомлення # 32
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Я би з радістю почитав,але комп чогось не відкриває((((((((
А можна буду зразу в декількох категоріях виступати?????
 
ihor37Дата: П`ятниця, 2009-02-20, 10:21 AM | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт,скажіть хтось,коли точно і де будуть проходити змагання Львівської області (серед дорослих)????
 
Judge_armДата: П`ятниця, 2009-02-20, 11:24 AM | Повідомлення # 34
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
планова дата проведення 21 березня....з місцем питання ще вирішується, скоро на сайті буде вся інформація!

 
Pasha-armДата: Субота, 2009-02-21, 10:28 PM | Повідомлення # 35
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Жаль,що я не зможу на дорослій виступити cry cry sad sad sad
 
ImpossibleДата: Субота, 2009-02-21, 11:01 PM | Повідомлення # 36
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Результати змагань:

Дівчата:

50 L
1. Іваночко Діана, СК «Львівські Леви»
2. Сідляр Маряна, СК «Львівські Леви»
3. Бурбан Мирослава, СК «Львівські Леви»

50 R
1. Сідляр Маряна, СК «Львівські Леви»
2. Іваночко Діана, СК «Львівські Леви»
3. Бурбан Мирослава, СК «Львівські Леви»

55 L
1. Прокопчук Марія, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Гранатова Анна, ФСТ «Колос»
3. Рахматова Аліса, СК «Львівські Леви»
4. Дячина Софія, СК «Львівські Леви»

55 R
1. Прокопчук Марія, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Гранатова Анна, ФСТ «Колос»
3. Дячина Софія, СК «Львівські Леви»
4. Рахматова Аліса, СК «Львівські Леви»

+55 L
1. Гут Мирослава, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Гинда Віра, ФСТ «Колос»
3. Твердохліб Олена, СК «Львівські Леви»
4. Чижович Світлана, СК «Львівські Леви»
5. Савка Юльяна, СК «Львівські Леви»

+55 R
1. Гут Мирослава, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Гинда Віра, ФСТ «Колос»
3. Чижович Світлана, СК «Львівські Леви»
4. Твердохліб Олена, СК «Львівські Леви»
5. Савка Юльяна, СК «Львівські Леви»

Юнаки:

55 L
1. Банах Роман, СК «Кобра»
2. Гунза Олексій, СК «Львівські Леви»
3. Бокало Володимир, СК «Львівські Леви»
4. Килимник Остап, ФСТ «Колос»

55 R
1. Бокало Володимир, СК «Львівські Леви»
2. Гунза Олексій, СК «Львівські Леви»
3. Банах Роман, СК «Кобра»
4. Килимник Остап, ФСТ «Колос»

60 L
1. Павлюк Василь, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Федаш Богдан, СК «Львівські Леви»
3. Безноско Андрій, СК «Львівські Леви»
4. Щепків Юрій, ЛКА
5. Давидюк Артур, СК «Львівські Леви»
6. Боднарчук Василь, СК «Кобра»
7. Рибій Михайло, СК «Львівські Леви»
8. Квич Анатолій, СК «Львівські Леви»
9. Палащук Ігор, СК «Чемпіон» м. Радехів
10. Талайло Ігор, СК «Львівські Леви»

60 R
1. Павлюк Василь, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Рибій Михайло, СК «Львівські Леви»
3. Федаш Богдан, СК «Львівські Леви»
4. Квич Анатолій, СК «Львівські Леви»
5. Палащук Ігор, СК «Чемпіон» м. Радехів
6. Боднарчук Василь, СК «Кобра»
7. Щепків Юрій, ЛКА
8. Талайло Ігор, СК «Львівські Леви»
9. Давидюк Артур, СК «Львівські Леви»
10. Безноско Андрій, СК «Львівські Леви»

65 L
1. Скоп Тарас, СК «Львівські Леви»
2. Смаль Володимир, СК «Чемпіон» м. Радехів
3. Наконечний Петро, СК «Чемпіон» м. Радехів
4. Козак Володимир, ФСТ «Колос»
5. Вітушинський Назар, СК «Львівські Леви»

65 R
1. Смаль Володимир, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Скоп Тарас, СК «Львівські Леви»
3. Наконечний Петро, СК «Чемпіон» м. Радехів
4. Козак Володимир, ФСТ «Колос»
5. Вітушинський Назар, СК «Львівські Леви»

70 L
1. Шумський Віталій, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Бурко Микола, СК «Львівські Леви»
3. Гайдучок Роман, СК «Львівські Леви»
4. Грет Роман, Львівський Аграрний Університет
5. Задорожний Михайло, СК «Львівські Леви»

70 R
1. Шумський Віталій, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Гайдучок Роман, СК «Львівські Леви»
3. Бурко Микола, СК «Львівські Леви»
4. Грет Роман, Львівський Аграрний Університет
5. Задорожний Михайло, СК «Львівські Леви»

80 L

1. Тимощук Андрій, СК «Львівські Леви»
2. Вихопень Іван, ПТУ27
3. Баня Юрій, СК «Львівські Леви»
4. Корань Руслан, ФСТ «Колос»
5. Сахринь Роман, СК «Кобра»
6. Школьніков Андрій, СК «Львівські Леви»

80 R
1. Корань Руслан, ФСТ «Колос»
2. Тимощук Андрій, СК «Львівські Леви»
3. Вихопень Іван, ПТУ27
4. Баня Юрій, СК «Львівські Леви»
5. Сахринь Роман, СК «Кобра»
6. Школьніков Андрій, СК «Львівські Леви»

+80 L
1. Яворський Володимир, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Кирилюк Василь, ПТУ57
3. Орлов Тарас, ПТУ27
4. Павлів Роман, СК «Львівські Леви»

+80 R
1. Яворський Володимир, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Кирилюк Василь, ПТУ57
3. Орлов Тарас, ПТУ27
4. Павлів Роман, СК «Львівські Леви»


ТІЛЬКИ НЕ ВПЕВНЕНИЙ В СОБІ НАДІЄТЬСЯ НА УСПІХ!!!
 
ImpossibleДата: Субота, 2009-02-21, 11:02 PM | Повідомлення # 37
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Юніорки:

60 L
1. Чижович Світлана, СК «Львівські Леви»
2. Прокопчук Марія, СК «Чемпіон» м. Радехів
3. Гранатова Анна, ФСТ «Колос»
4. Кузьмич Маряна, ФСТ «Колос»
5. Твердохліб Олена, СК «Львівські Леви»

60 R
1. Прокопчук Марія, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Твердохліб Олена, СК «Львівські Леви»
3. Чижович Світлана, СК «Львівські Леви»
4. Гранатова Анна, ФСТ «Колос»
5. Кузьмич Маряна, ФСТ «Колос»

Юніори:

55 L
1. Бокало Володимир, СК «Львівські Леви»
2. Гунза Олексій, СК «Львівські Леви»
3. Карпіта Роман , СК «Львівські Леви»

55 R
1. Бокало Володимир, СК «Львівські Леви»
2. Карпіта Роман , СК «Львівські Леви»
3. Гунза Олексій, СК «Львівські Леви»

60 L
1. Павлюк Василь, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Кокот Микола, ФСТ «Колос»
3. Тимоць Назар, СК «Львівські Леви»
4. Рибій Михайло, СК «Львівські Леви»
5. Гутиря Павло, ЛІСВ
6. Чорняк Любомир, ЛКА
7. Федаш Богдан, СК «Львівські Леви»
8. Марфей Богдан, Універститет ім. І.Франка
9. Демків Ростислав, ДЮСШ4

60 R
1. Павлюк Василь, СК «Чемпіон» м. Радехів
2. Кокот Микола, ФСТ «Колос»
3. Гутиря Павло, ЛІСВ
4. Федаш Богдан, СК «Львівські Леви»
5. Марфей Богдан, Універститет ім. І.Франка
6. Рибій Михайло, СК «Львівські Леви»
7. Тимоць Назар, СК «Львівські Леви»
8. Демків Ростислав, ДЮСШ4
9. Чорняк Любомир, ЛКА

65 L
1. Лінійчук Олександр, СК «Кобра»
2. Грабовий Андрій, ЛКА
3. Жук Сергій, ПТУ27
4. Лесниковській Сергій, ЛІСВ
5. Тріль Марян, ЛКА
6. Колібабчук Дмитро, ЛІСВ
7. Бутрін Роман, ЛІСВ
8. Щипаняк Андрій, СК «Львівські Леви»
9. Дубас Марян, ПТУ27
10. Скрипець Володимир, СК «Львівські Леви»

65 R
1. Тріль Марян, ЛКА
2. Лінійчук Олександр, СК «Кобра»
3. Грабовий Андрій, ЛКА
4. Колібабчук Дмитро, ЛІСВ
5. Щипаняк Андрій, СК «Львівські Леви»
6. Дубас Марян, ПТУ27
7. Жук Сергій, ПТУ27
8. Лесниковській Сергій, ЛІСВ
9. Скрипець Володимир, СК «Львівські Леви»
10. Бутрін Роман, ЛІСВ

70 L
1. Яворський Олег, СК «Кобра»
2. Тара Іван, ЛІСВ
3. Яровой Сергій, Стрий
4. Пилипчук Юрій, МЖК
5. Гайдучок Роман, СК «Львівські Леви»
6. Павицький Віталій, Лісотех

70 R
1. Тара Іван, ЛІСВ
2. Яровой Сергій, Стрий
3. Яворський Олег, СК «Кобра»
4. Ряшко Олександр, Універститет ім. І.Франка
5. Гайдучок Роман, СК «Львівські Леви»
6. Пилипчук Юрій, МЖК
7. Павицький Віталій, Лісотех

80 L
1. Салюк Артур, МЖК
2. Тимощук Андрій, СК «Львівські Леви»
3. Петросюк Тарас, Політехнічний Університет
4. Дідух Павло, ДЮСШ4
5. Миколів Олег, ЛКА
6. Могитич Роман, Лісотехнічний Університет
7. Козлович Дмитро, ЛКА

80 R
1. Салюк Артур, МЖК
2. Дідух Павло, ДЮСШ4
3. Щепків Олег, ЛКА
4. Петросюк Тарас, Політехнічний Університет
5. Тимощук Андрій, СК «Львівські Леви»
6. Козлович Дмитро, ЛКА
7. Могитич Роман, Лісотехнічний Університет
8. Миколів Олег, ЛКА

90 L
1. Дідух Павло, ДЮСШ4
2. Мусієнко Володимир, ЛІСВ
3. Сенишин Роман, Городок
4. Сорока Роман, Лісотехнічний Університет
5. Білашевський Сергій, ЛІСВ
6. Бушінський Ласло, ЛКА
7. Григорській Микола, ПТУ16

90 R
1. Сорока Роман, Лісотехнічний Університет
2. Мусієнко Володимир, ЛІСВ
3. Сенишин Роман, Городок
4. Дідух Павло, ДЮСШ4
5. Білашевський Сергій, ЛІСВ
6. Григорській Микола, ПТУ16
7. Бушінський Ласло, ЛКА

+90 L
1. Драч Назарій, ФСТ «Колос»
2. Сивун Євгеній, ЛІСВ
3. Маєр Олександр, ЛІСВ
4. Худан Василь, ПТУ27
5. Козлович Дмитро, ЛКА

+90 R
1. Драч Назарій, ФСТ «Колос»
2. Маєр Олександр, ЛІСВ
3. Сивун Євгеній, ЛІСВ
4. Худан Василь, ПТУ27
5. Козлович Дмитро, ЛКА


ТІЛЬКИ НЕ ВПЕВНЕНИЙ В СОБІ НАДІЄТЬСЯ НА УСПІХ!!!

Повідомлення відредагував Impossible - Субота, 2009-02-21, 11:12 PM
 
Pasha-armДата: Субота, 2009-02-21, 11:46 PM | Повідомлення # 38
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Так скоро результати!!!!!! surprised surprised surprised surprised А народу трохи було biggrin biggrin biggrin
 
smdshrekДата: Неділя, 2009-02-22, 11:24 AM | Повідомлення # 39
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 42
Репутація: -1
Статус: Offline
На мою думку змагння проведені класно, швидко і організовано!!!
Приміщення класне було. тіки в ньому занадто тепло було tongue
Порівнюючи з минулим роком то небо і земля!!!!
Тільки на мою думку минулого року сильніший рівень був, люди за щою попасти в трійку мали прикласти багато зусиль, а цього року рівень слабший, тобто було у категорії 2 лідера і вони всіх рвали!!!
Ну це крім категорії 55 і до 80 (21 рік)!!!
Правда дівчат більшає це радує biggrin biggrin biggrin


Пушкар Андрій (ЛЬВІВ)
 
Pasha-armДата: Неділя, 2009-02-22, 11:35 AM | Повідомлення # 40
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
smdshrek, Я з тобою цілком згідний!!!!!!!!!!!!!ЗМАГАННЯ СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Цього року вже не було таких здорових,як:Врещ,Балацький,Філяк,Іваниццький І.(він поступив правильно!!!Дав молодим поборотися!!!!!За що йому від усіх - ДЯКУЮ!!!!),Пушкар...Вони минулого року робили серйозну конкуренцію!!!!! biggrin biggrin biggrin wink wink wink
Головне щоб багато дівчат поїхало на Україну,буде веселіше biggrin biggrin biggrin biggrin
 
warwar_armДата: Понеділок, 2009-03-09, 3:17 PM | Повідомлення # 41
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
Тобі Павло і без дівчат буде весело)))))
 
Pasha-armДата: Вівторок, 2009-03-17, 6:41 PM | Повідомлення # 42
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Додано (2009-03-17, 6:41 Pm)
---------------------------------------------
А коли будуть збори і де?????????

 
ImpossibleДата: Вівторок, 2009-03-17, 11:13 PM | Повідомлення # 43
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Приходь в пятницю на 5 год. до нас в зал, поборитесь і там переговорим на рахунок України!

ТІЛЬКИ НЕ ВПЕВНЕНИЙ В СОБІ НАДІЄТЬСЯ НА УСПІХ!!!
 
Pasha-armДата: Вівторок, 2009-03-17, 11:17 PM | Повідомлення # 44
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Нажаль в мене у цю п'ятницю не вийде((((((Я на роботі буду((((
А боротися я б і так не боровся бо звязки ще не відійшли(((((Може ви мені потім скажете що і до чого????Можна,щоб зі мною поїхав друг підтримати????
 
ImpossibleДата: Середа, 2009-03-18, 1:03 PM | Повідомлення # 45
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Павло, передзвони мені і тоді конкретно переговорим!

ТІЛЬКИ НЕ ВПЕВНЕНИЙ В СОБІ НАДІЄТЬСЯ НА УСПІХ!!!
 
Форум » НОВИНИ » Новини армрестлінгу » Львівська область серед юнаків і юніорів 2009!
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

    Головна   Реєстрація   Вхід  
Форма входу


Lviv Lions © 2017