Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Judge_arm 
Форум » НОВИНИ » Новини армрестлінгу » КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ З АРМСПОРТУ СЕРЕД ЮНАКІВ І ЮНІОРІВ
КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ З АРМСПОРТУ СЕРЕД ЮНАКІВ І ЮНІОРІВ
ІГОР_ОЛІМПДата: Середа, 2009-01-21, 1:11 AM | Повідомлення # 31
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ НЕ БУДЕ

Додано (2009-01-21, 1:11 Am)
---------------------------------------------
АЛЕ БУДЕ ХМЕЛЬНИЦЬКА-6,ВОЛИНСЬКА-5,ТЕРНОПІЛЬСЬКА-45,РІВНЕНСЬКА-40,ЛЬВІВСЬКА-34,
УСЬОГО НАРАЗІ 130 АРМРЕСЛЄРІВ, З НИХ 12 ДІВЧАТ І ЮНІОРОК-ПО 3 В КОЖНІЙ ВАГОВІЙ
В ЧЕТВЕР ВИКЛАДУ КУБКИ, АФІШУ,МЕДАЛІ

 
ImpossibleДата: Середа, 2009-01-21, 2:30 PM | Повідомлення # 32
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Супер! Досить багато учасників, є конкуренція. Думаю будуть цікаві змагання! bb

ТІЛЬКИ НЕ ВПЕВНЕНИЙ В СОБІ НАДІЄТЬСЯ НА УСПІХ!!!
 
ІГОР_ОЛІМПДата: Середа, 2009-01-21, 11:18 PM | Повідомлення # 33
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата

50кг
1. Ванькевич Мар’яна (Трн)
2. Ніколайчук Інна (Рвн)
3. Прокопчук Марія (Лвс)

+50кг
1. Пиліпака Світлана (Рвн)
2. Захарчук Марина (Рвн)
3. Гут Мирослава (Лвс)

Юніорки
55кг
1. Новак Маргарита (Рвн)
2. Опанасюк Віта (Рвн)
3. Байда Людмила (Рвн)

+55кг
1. Поважук Наталія (Рвн)
2. Кебус Іванна (Лвс)

Юнаки
50кг
1. Свачій Іван (Трн)
2. Єрьомін Валентин (Трн)
3. Скидан Володимир (Трн)
4. Бокало Володимир (Лвс)
55кг
1. Шамро Роман (Трн)
2. Мартинюк Валерій (Трн)
3. Підойма Олег (Трн)
4. Гробін Руслан (Рвн)
5. Бастовий Євген (Рвн)
6. Тарасюк (Рвн)
7. Гунза Олексій (Лвс)
8. Гарбарчук Володимир (Влн)
60кг
1. Макаровський Станіслав (Трн)
2. Порхом’юк Володимир (Трн)
3. Федаш Богдан (Лвс)
4. Боднарчук Василь (Лвс)
5. Палащук Ігор (Лвс)
6. Павлюк Василь (Лвс)
7. Рибій Михайло (Лвс)
8. Тичин Олександр (Влн)
65кг
1. Деревенський Ярослав (Трн)
2. Беззубка Тарас (Трн)
3. Гром’як Андрій (Трн)
4. Бучковський Олександр (Трн)
5. Ільчук Ігор (Рвн)
6. Смаль Володар (Лвс)
7. Скоп Тарас (Лвс)
8. Приходько Тарас (Влн)
70кг
1. Микитишин Василь (Трн)
2. Бельма Анатолій (Трн)
3. Карапулько Тарас (Трн)
4. Карп’юк Володимир (Трн)
5. Мельничук Сергій (Рвн)
6. Мялькін В’ячеслав (Рвн)
7. Михніцкий Петро (Трн)
8. Шумський Віталій (Лвс)
9. Задорожний Віктор (Влн)

80кг
1. Чорномаз Володимир (Трн)
2. Стецюк Вадим (Трн)
3. Шеремета Юрій (Трн)
4. Шеремета Іван (Трн)
5. Мичко Роман (Рвн)
6. Чеботарьов Філіп (Рвн)
7. Тимощук Андрій (Лвс)
8. Мостав’юк Ігор (Хмл)
+80кг
1. Варченко Максим (Трн)
2. Матяш Ростислав (Трн)
3. Каторож Віталій (Трн)
4. Басій Георгій (Трн)
5. Провоторов Сергій (Рвн)
6. Драцинюк Володимир (Рвн)
7. Решетовський Сергій (Рвн)
8. Яворський Володимир (Лвс)

Юніори

55кг
1. Юрчук Вадим (Рвн)
2. Матвійчук Микола (Рвн)
3. Шамро Роман (Трн)

60кг
1. Лихолат Ігор (Трн)
2. Самойлик Олександр (Рвн)
3. Данилюк Володимир (Рвн)
4. Підлісний Василь (Рвн)
5. Бутрін Р (Лвс)
6. Гутиря П (Лвс)
7. Димек Віталій (Хмл)

65кг
1. Деревенський Ярослав (Трн)
2. Беззубка Тарас (Трн)
3. Камінський Віталій (Трн)
4. Владика Володимир (Трн)
5. Тєльник Микола (Рвн)
6. Юхинець Андрій (Рвн)
7. Радчук Андрій (Рвн)
8. Чудак Назар (Лвс)
9. Лінійчук Олександр (Лвс)
10. Тимоць Назарій (Лвс)

70кг
1. Микитишин Василь (Трн)
2. Бельма Анатолій (Трн)
3. Назар Олег (Трн)
4. Осика Іван (Трн)
5. Ковальчук Іван (Рвн)
6. Джумига Ігор (Рвн)
7. Матвійчук Вадим (Рвн)
8. Павлюк Юрій (Рвн)
9. Літвінчук Олег (Рвн)
10. Яровой Сергій (Лвс)
11. Яворський Олег (Лвс)
12. Тара Іван (Лвс)
13. Герба Ігор (Влн)
80кг
1. Гонташ Павло (Трн)
2. Стандрет Тарас (Трн)
3. Матяш Едуард (Трн)
4. Чекун Роман (Рвн)
5. Новак Микола (Рвн)
6. Забавський Орест (Лвс)
7. Усик Володимир (Лвс)
8. Пильник Владислав (Лвс)
9. Дідух Павло (Лвс)
10. Микитин А (Лвс)
11. Чорний Сергій (Хмл)

90кг
1. Данилюк Степан (Трн)
2. Фаріон Святослав (Трн)
3. Стасюк Сергій (Рвн)
4. Шелейко Ян (Рвн)
5. Салюк Артур (Лвс)
6. Мусієнко В (Лвс)
7. Красільніков Володимир (Хмл)
8. Москаленко Андрій (Хмл)

+90кг
1. Матяш Ростислав (Трн)
2. Лютий Микола (Трн)
3. Гонтар Ярослав (Трн)
4. Олійник Артур (Трн)
5. Джумига Сергій (Рвн)
6. Мудрук В (Лвс)
7. Сівун Є (Лвс)
8. Білашевський С (Лвс)
9. Ткаченко В (Лвс)

Дівчата – 6
Юніорки – 5
Юнаки – 53
Юніори – 62
Загалом: 126 (станом на 21.01.2009р).

 
MeierLingДата: П`ятниця, 2009-01-23, 8:46 AM | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
нас в 80 кг 5/11 львівські =)

скажіть будь ласка що з медоглядом робити??

 
ImpossibleДата: П`ятниця, 2009-01-23, 11:34 AM | Повідомлення # 35
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
Всім спортсменам львівської області, які їдуть на змагання потрібно пройти медогляд до 28.01.09. Представники клубів мали повідомити!

ТІЛЬКИ НЕ ВПЕВНЕНИЙ В СОБІ НАДІЄТЬСЯ НА УСПІХ!!!
 
ІГОР_ОЛІМПДата: Субота, 2009-01-24, 8:27 PM | Повідомлення # 36
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
НАЗАР, СКИНЬ ФОТО МЕДАЛЕЙ І КУБКІВ
 
ImpossibleДата: Субота, 2009-01-24, 11:31 PM | Повідомлення # 37
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline


ТІЛЬКИ НЕ ВПЕВНЕНИЙ В СОБІ НАДІЄТЬСЯ НА УСПІХ!!!
 
ІГОР_ОЛІМПДата: Неділя, 2009-01-25, 7:03 PM | Повідомлення # 38
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ:

9.00 - ЗВАЖУВАННЯ ( СПОЧАТКУ ДІВЧАТА, ПОТІМ ЮНАКИ, ЮНІОРИ )
11.00 - 11.30 - ПОЧАТОК
ЗА 2 СТОЛАМИ БОРЯТЬСЯ ДІВЧАТА І ЮНІОРКИ НА ЛІВУ І ПРАВУ РУКИ ПОВНІСТЮ
ПОТІМ ЗА 3 СТОЛАМИ - ЮНАКИ ДО ПІВФІНАЛІВ ВСІ КАТЕГОРІЇ
ДАЛІ ПІВФІНАЛИ І ФІНАЛИ ЮНАКІВ НА ЛІВУ
ДАЛІ В ТАКОМУ Ж ПОРЯДКУ НА ПРАВУ РУКУ
ПОТІМ ЮНІОРИ НА ЛІВУ АНАЛОГІЧНО
І НА ПРАВУ
А ДАЛІ ПО МІСЦЕВИМ БАРАМ.......

 
Judge_armДата: Понеділок, 2009-01-26, 4:09 PM | Повідомлення # 39
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
Треба буде якийсь кубок вигравати... бажано найбільший))

 
RudikДата: Понеділок, 2009-01-26, 10:55 PM | Повідомлення # 40
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ З АРМСПОРТУ СЕРЕД ЮНАКІВ І ЮНІОРІВ-ІСТОРИЧНА ПОДІЯ, шкода, dry що я вже не юніор! cry
 
ІГОР_ОЛІМПДата: Четвер, 2009-01-29, 0:29 AM | Повідомлення # 41
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
За столами будууть судити такі судді:
1 стіл – Пушкар А. (Трн),Паламарчук Р(Рвн).,
2 стіл – Рудницький Р.(Лв), Пастух А(Трн),
3 стіл - Комаревич О.(Рвн).,.,Тхоровський І.(Лв),
Заміна :
Піндера В.(Трн), Яворівський А. (Трн),
 
andriy_yavorДата: П`ятниця, 2009-01-30, 11:36 AM | Повідомлення # 42
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
У приміщенні де будуть проходити змагання,буде працювати буфет
 
ImpossibleДата: Субота, 2009-01-31, 11:48 PM | Повідомлення # 43
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 64
Репутація: 2
Статус: Offline
РЕЗУЛЬТАТИ КУБКУ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ!!!

Дівчата:
50 L
1. Прокопчук Марія, Львів
2. Жеребцова Антоніна, Тернопіль
3. Ніколайчук Інна, Рівне
4. Ванькевич Мар’яна, Тернопіль

50 R
1. Прокопчук Марія, Львів
2. Жеребцова Антоніна, Тернопіль
3. Ніколайчук Інна, Рівне
4. Ванькевич Мар’яна, Тернопіль

+50 L
1. Гут Мирослава, Львів
2. Пилипака Світлана, Рівне
3. Захарчук Марина, Рівне

+50 R
1. Гут Мирослава, Львів
2. Пилипака Світлана, Рівне
3. Захарчук Марина, Рівне

Юнаки:

50 L
1. Бокало Володимир , Львів
2. Єрьомін Валентин , Тернопіль
3. Скидан Володимир , Тернопіль
4. Свачій Іван , Тернопіль

50 R
1. Бокало Володимир , Львів
2. Єрьомін Валентин , Тернопіль
3. Скидан Володимир , Тернопіль
4. Свачій Іван , Тернопіль

55 L
1. Шамро Роман , Тернопіль
2. Гунза Олексій, Львів
3. Гарбарчук Володимир, Волинь
4. Гребень Руслан , Рівне
5. Мартинюк Валерій , Тернопіль
6. Підойма Олег, Тернопіль

55 R
1. Шамро Роман , Тернопіль
2. Мартинюк Валерій , Тернопіль
3. Гребень Руслан , Рівне
4. Гунза Олексій, Львів
5. Гарбарчук Володимир, Волинь
6. Підойма Олег, Тернопіль

60 L
1. Павлюк Василь , Львів
2. Янчишин Дмитро, Рівне
3. Федаш Богдан , Львів
4. Макаровський Станіслав, Тернопіль
5. Рибій Михайло , Львів
6. Порхом’юк Володимир, Тернопіль
7. Боднарчук Василь , Львів
8. Тичин Олександр , Волинь

60 R
1. Павлюк Василь , Львів
2. Янчишин Дмитро, Рівне
3. Макаровський Станіслав, Тернопіль
4. Федаш Богдан , Львів
5. Порхом’юк Володимир, Тернопіль
6. Боднарчук Василь , Львів
7. Рибій Михайло , Львів
8. Тичин Олександр , Волинь

65 L
1. Беззубка Тарас, Тернопіль
2. Деревенський Ярослав, Тернопіль
3. Смаль Володимир, Львів
4. Приходько Тарас, Волинь
5. Бучковський Олександр , Тернопіль
6. Тарасюк Юрій, Рівне
7. Палащук Ігор, Львів
8. Іщик Дмитро, Рівне

65 R
1. Деревенський Ярослав, Тернопіль
2. Смаль Володимир, Львів
3. Беззубка Тарас, Тернопіль
4. Тарасюк Юрій, Рівне
5. Бучковський Олександр , Тернопіль
6. Скоп Тарас, Львів
7. Іщик Дмитро, Рівне
8. Приходько Тарас, Волинь
9. Палащук Ігор, Львів

70 L
1. Микитишин Василь , Тернопіль
2. Бельма Анатолій , Тернопіль
3. Карп’юк Володимир , Тернопіль
4. Карапулько Тарас , Тернопіль
5. Шумський Віталій, Львів
6. Мялькін В’ячеслав , Рівне
7. Мельничук Сергій , Рівне
8. Ільчук Ігор, Рівне
9. Задорожний Віктор , Волинь

70 R
1. Микитишин Василь , Тернопіль
2. Бельма Анатолій , Тернопіль
3. Мялькін В’ячеслав , Рівне
4. Шумський Віталій, Львів
5. Карапулько Тарас , Тернопіль
6. Карп’юк Володимир , Тернопіль
7. Ільчук Ігор, Рівне
8. Мельничук Сергій , Рівне
9. Задорожний Віктор , Волинь

80 L
1. Тимощук Андрій, Львів
2. Чорномаз Володимир, Тернопіль
3. Мичко Роман , Рівне
4. Шеремета Юрій , Тернопіль
5. Чеботарьов Пилип, Рівне
6. Михалик Віталік, Тернопіль
7. Стецюк Вадим , Тернопіль
8. Шеремета Іван, Тернопіль

80 R
1. Мичко Роман , Рівне
2. Чорномаз Володимир, Тернопіль
3. Михалик Віталік, Тернопіль
4. Шеремета Юрій , Тернопіль
5. Чеботарьов Пилип, Рівне
6. Стецюк Вадим , Тернопіль
7. Шеремета Іван, Тернопіль
8. Тимощук Андрій, Львів

+80 L
1. Матяш Ростислав , Тернопіль
2. Басій Георгій, Тернопіль
3. Каторож Віталій , Тернопіль
4. Яворський Володимир, Львів
5. Провоторов Сергій , Рівне
6. Варченко Максим , Тернопіль
7. Брацинюк Володимир, Рівне
8. Решетовський Андрій, Рівне

+80 R
1. Матяш Ростислав , Тернопіль
2. Каторож Віталій , Тернопіль
3. Яворський Володимир, Львів
4. Провоторов Сергій , Рівне
5. Варченко Максим , Тернопіль
6. Басій Георгій, Тернопіль
7. Решетовський Андрій, Рівне
8. Брацинюк Володимир, Рівне


ТІЛЬКИ НЕ ВПЕВНЕНИЙ В СОБІ НАДІЄТЬСЯ НА УСПІХ!!!
 
Judge_armДата: Субота, 2009-01-31, 11:50 PM | Повідомлення # 44
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
Юніорки:

55 L
1. Новак Маргарита, Рівне
2. Прокопчук Марія, Львів
3. Захарчук Марина, Рівне
4. Байда Людмила, Рівне

55 R
1. Захарчук Марина, Рівне
2. Прокопчук Марія, Львів
3. Новак Маргарита, Рівне
4. Байда Людмила, Рівне

+55 L
1. Гут Мирослава, Львів
2. Поважук Наталія, Рівне
3. Пилипака Світлана, Рівне

+55 R
1. Гут Мирослава, Львів
2. Поважук Наталія, Рівне
3. Пилипака Світлана, Рівне


 
Judge_armДата: Субота, 2009-01-31, 11:50 PM | Повідомлення # 45
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 100
Репутація: 3
Статус: Offline
Юніори:

55 L
1. Шамро Роман , Тернопіль
2. Гунза Олексій, Львів
3. Бокало Володимир , Львів

55 R
1. Гунза Олексій, Львів
2. Бокало Володимир , Львів
3. Шамро Роман , Тернопіль

60 L
1. Данилюк Володимир, Рівне
2. Юрчук Вадим, Рівне
3. Гутиря Павло, Львів
4. Цар Андрій, Львів
5. Матвійчук Микола, Рівне
6. Тимоць Назар, Львів
7. Карпіта Роман, Львів
8. Лихолат Ігор , Тернопіль
9. Підлісний Василь , Рівне

60 R
1. Павлюк Василь , Львів
2. Данилюк Володимир, Рівне
3. Юрчук Вадим, Рівне
4. Матвійчук Микола, Рівне
5. Тимоць Назар, Львів
6. Карпіта Роман, Львів
7. Цар Андрій, Львів
8. Гутиря Павло, Львів
9. Лихолат Ігор , Тернопіль
10. Підлісний Василь , Рівне

65 L
1. Кельник Микола, Рівне
2. Лінійчук Олександр, Львів
3. Кобринчук Сергій, Рівне
4. Беззубка Тарас , Тернопіль
5. Деревенський Ярослав , Тернопіль
6. Чудак Назар, Львів
7. Юхинець Андрій, Рівне
8. Камінський Віталій, Тернопіль
9. Бутрін Роман, Львів
10. Самойлік Олександр, Рівне
11. Владика Володимир, Тернопіль

65 R
1. Кельник Микола, Рівне
2. Деревенський Ярослав , Тернопіль
3. Кобринчук Сергій, Рівне
4. Самойлік Олександр, Рівне
5. Юхинець Андрій, Рівне
6. Лінійчук Олександр, Львів
7. Чудак Назар, Львів
8. Беззубка Тарас , Тернопіль
9. Бутрін Роман, Львів
10. Камінський Віталій, Тернопіль
11. Владика Володимир, Тернопіль

70 L
1. Радчук Андрій, Рівне
2. Микитишин Василь , Тернопіль
3. Гонташ, Тернопіль
4. Літвінчук Олександр, Рівне
5. Герба Ігор , Волинь
6. Тара Іван, Львів
7. Сологуб Назар, Львів
8. Осадчий Богдан, Рівне
9. Джумига Ігор , Рівне
10. Скоблюк, Рівне
11. Кривий Олег, Тернопіль
12. Ковальчук Іван, Рівне
13. Яворський Олег , Львів
14. Яровой Сергій, Львів

70 R
1. Радчук Андрій, Рівне
2. Гонташ, Тернопіль
3. Микитишин Василь , Тернопіль
4. Герба Ігор , Волинь
5. Тара Іван, Львів
6. Яровой Сергій, Львів
7. Літвінчук Олександр, Рівне
8. Кривий Олег, Тернопіль
9. Скоблюк, Рівне
10. Джумига Ігор , Рівне
11. Яворський Олег , Львів
12. Сологуб Назар, Львів
13. Осадчий Богдан, Рівне
14. Ковальчук Іван, Рівне

80 L
1. Матяш Едуард, Тернопіль
2. Матвійчук Вадим, Рівне
3. Забавський Орест, Львів
4. Салюк Артур, Львів
5. Чикун Роман , Рівне
6. Шилейко Ян, Рівне
7. Дідух Павло , Львів
8. Чорний Сергій, Хмельницький
9. Шмигельський Назар, Львів
10. Ковальчук Яків, Тернопіль
11. Усик Володимир , Львів
12. Микитин Андрій, Львів
13. Герасим Петро, Рівне
14. Червінка Андрій, Львів
15. Давлатов Андрій, Хмельницький
16. Новак Михайло, Рівне
17. Стандрет Тарас , Тернопіль

80 R
1. Матяш Едуард, Тернопіль
2. Салюк Артур, Львів
3. Новак Михайло, Рівне
4. Шмигельський Назар, Львів
5. Ковальчук Яків, Тернопіль
6. Микитин Андрій, Львів
7. Герасим Петро, Рівне
8. Дідух Павло , Львів
9. Шилейко Ян, Рівне
10. Забавський Орест, Львів
11. Матвійчук Вадим, Рівне (
12. Усик Володимир , Львів
13. Чикун Роман , Рівне
14. Давлатов Андрій, Хмельницький
15. Червінка Андрій, Львів
16. Стандрет Тарас , Тернопіль
17. Чорний Сергій, Хмельницький

90 L
1. Москаленко Андрій, Хмельницький
2. Данилюк Степан , Тернопіль
3. Білашевський Сергій, Львів
4. Красильников Володимир, Хмельницький
5. Фаріон Святослав , Тернопіль
6. Мусієнко Володимир, Львів

90 R
1. Данилюк Степан , Тернопіль
2. Красильников Володимир, Хмельницький
3. Мусієнко Володимир, Львів
4. Фаріон Святослав , Тернопіль
5. Москаленко Андрій, Хмельницький
6. Білашевський Сергій, Львів
7. Соколовський Назар, Тернопіль

+90 L
1. Матяш Ростислав , Тернопіль
2. Лютий Микола , Тернопіль
3. Олійник Артур, Тернопіль
4. Джумига Сергій, Рівне
5. Бенера Василь, Хмельницький
6. Сівун Євген, Львів
7. Ткаченко Вячеслав, Львів
8. Гонтар Ярослав, Тернопіль

+90 R
1. Матяш Ростислав , Тернопіль
2. Лютий Микола , Тернопіль
3. Бенера Василь, Хмельницький
4. Сівун Євген, Львів
5. Джумига Сергій, Рівне
6. Олійник Артур, Тернопіль
7. Гонтар Ярослав, Тернопіль
8. Ткаченко Вячеслав, Львів


 
Форум » НОВИНИ » Новини армрестлінгу » КУБОК ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ З АРМСПОРТУ СЕРЕД ЮНАКІВ І ЮНІОРІВ
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

    Головна   Реєстрація   Вхід  
Форма входу


Lviv Lions © 2017